Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon kolumny - obrzydliwa nachalna kryptoreklama


olekpolko

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Ty jesteś taki dokładny i wiesz gdzie czytać to może mi wskażesz w którym miejscu na stronie która podałeś jest napisane kie powstało AS?:)

Ja nie pisałem nic na temat historii, napisałem tylko że nie jest w stanie jedna osoba to obsłużyć, i dalej tego się trzymam.

Bluesound Node2;  Audiolab 8200CD; Musical Fidelity M5si; Triangle Esprit Gaia EZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ty jesteś taki dokładny i wiesz gdzie czytać to może mi wskażesz w którym miejscu na stronie która podałeś jest napisane kie powstało AS?:)

Ja nie pisałem nic na temat historii, napisałem tylko że nie jest w stanie jedna osoba to obsłużyć, i dalej tego się trzymam.

http://www.audiostereo.pl/user/1-redaktor/ - a tutaj jest :)

 

Forum założyła jedna osoba - ta sama, która je później sprzedała razem z użytkownikami. O historię popytaj jednak na AH.

 

EOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tego co niemiara, kolejny przykład "bagna" kryptoreklamowego o produktach Pylon. Myślę że jest to znakomity materiał na prace magisterską pod tytułem jak nie powinno się na tzw. chamw wciskać kitu bo i tak z czasem wyjdzie to na jaw.

przeczytajcie uważnie poniższe posty autora Ania22 (całe pięć postów w tym wszystkie dotyczące znakomitego wyboru. Nie zdążyła się przedstawić o już oznajmiła światu jakito Pylon dobry jest :) i napisał dwa posty W CZTERY MINUTY.

 

 

 

 

Ania22

 

  • default_large.png
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • Rejestracja: 13.04.2015

Napisano 13.04.2015 - 18:02

Opinia o kolumnach Pylon Audio Pearl Monitor

Zestaw audio:

- kolumny Pylon Audio Pearl Monitor kolor calvados, cena 899,00 PLN (od połowy listopada 2014 użytkowane)

- wzmacniacz audio Fisher CA-660 (1978 rok produkcji)

- odtwarzacz CD NAD C542

- Cocktail Audio X10

- kabel głośnikowy AUDIO OFC Prolink CAV 1003 2 x 5 mm²

- Kabel (przewód) 2 RCA Prolink Futura FTC 101 1 m

- Kabel (przewód) RCA Prolink Futura FTC 263 1.5 m

- PFpz2-4-S,D (Filtr przeciwzakłóceniowy)

Pomieszczenie odsłuchowe 20 m2 (domek jednorodzinny).

W 90% słucham plików muzycznych FLAC 16 bit / 44.1 kHz oraz radia internetowego z serwera muzycznego Cocktail Audio X10. Dominuje muzyka rockowa lat 60. i 70. oraz rock i metal lat 80. - XXI wieku. W nagraniach zespołów tj. Deep Purple, Led Zeppelin, Black Sabbath bas w kolumnach jest soczysty. W utworach Iron Maiden i Bruce’a Dickinsona bas jest mięsisty. Z kolei w trash metalu (Metallica, Megadeth, Slayer) bas jest krótki i zwarty. W rocku progresywnym (Pink Floyd, King Crimson) góra jest wyeksponowana wraz dołem, środek jest skromniejszy, ale ocieplony. Natomiast płyty z odtwarzacza NAD C542 słucha się wręcz rewelacyjnie. Brzmienie płyt jest tak samo doskonałe, jak brzmienie plików dźwiękowych FLAC z serwera muzycznego Cocktail Audio X10. Ogólne wrażenie â kolumny w tej klasie cenowej nie mają konkurencji, idealnie nadają się do muzyki rockowo metalowej, jak i do subtelnych klimatów pokroju Björk. Przy słuchaniu odnosi się wrażenie, jakby te kolumny zniknęły z pokoju, a została sama muzyka. Wyróżnia je rockowy drapieżny pazur. Ten zestaw stereo to synergia czyli prawdziwa doskonałość. Monitory są wręcz stworzone do pracy z elektroniką firm NAD i Fisher oraz okablowaniem firmy Prolink. Kolumny zostały kupione poprzez Allegro w sklepie Pylon Audio mieszczącym się w Jarocinie. Kontakt ze sklepem i obsługa klienta fantastyczne. Dowóz na terenie powiatu gratis. Kolumny są starannie wykonane i mają piękną okleinę.

 

#760user_off.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ania22

 

  • default_large.png
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • Rejestracja: 13.04.2015

Napisano 13.04.2015 - 18:06

Moja opinia na temat kolumn Pylon Audio Topaz Monitor

Zestaw audio:

- kolumny Pylon Audio Topaz Monitor kolor orzech, cena 1499,00 PLN (od połowy lutego 2015 użytkowane)

- wzmacniacz audio NAD C320BEE

- wzmacniacz audio Fisher CA-2221 (rok produkcji 1982)

- odtwarzacz CD Arcam Alpha 8SE

- tuner Fisher FM-440 (rok produkcji 1982)

- laptop Asus,

- przetwornik DAC uNostromo

- Kabel (przewód) USB A-B Lindy 41580 0.5 m

- kabel głośnikowy AUDIO OFC Prolink CAV 1003 2 x 5 mm²

- Kabel (przewód) 2 RCA Prolink Futura FTC 101 1 m

- Kabel (przewód) 2 RCA Prolink Futura FTC 101 1 m

- Filtr zasilający ORVALDI â model ORVALDI ORV 8 16A 3m

Pomieszczenie odsłuchowe 20 m2 (domek jednorodzinny).

Słucham głównie muzyki rockowej lat 60. i 70. oraz rocka i metalu lat 80. - XXI wieku. Dźwięk z laptopa przy oglądanych filmach i koncertach wysokiej rozdzielczości HD, jest fantastyczny. Człowiek ma wrażenie, jakby uczestniczył osobiście w koncercie. Natomiast wszystkie słabej jakości nagrania są bezlitośnie obnażane przez te monitory. Dźwięk z odtwarzacza Arcam Alpha 8SE jest bardziej szczegółowy i ma wyższą rozdzielczość. Pozwala na wyobrażenie sobie dokładnego i namacalnego rozmieszczenia instrumentów na scenie. Słuchając nagrań można odnieść wrażenie, że zespół gra w naszym pokoju. Dźwięk z tunera Fisher FM-440 jest bardzo analogowy, ciepły, wciągający zwłaszcza przy słuchaniu Jedynki i Trójki radiowej. Podsumowując kolumny Pylon Audio Topaz Monitor mogą służyć jako monitory bliskiego pola pod komputer stacjonarny lub laptop, jak i świetnie sprawdzają się w typowym zestawie audio. Na ich korzyść w stosunku do Pylon Audio Pearl Monitor przemawia większa rozdzielczość i dokładność odtwarzanych nagrań, natomiast bas mają mniej drapieżny, za to krótki i zwarty. Monitory są wręcz stworzone do pracy z elektroniką firm NAD, Arcam i Fisher oraz okablowaniem firmy Prolink. Kolumny są starannie wykonane i mają piękną okleinę. Kolumny zostały kupione poprzez Allegro w sklepie Pylon Audio mieszczącym się w Jarocinie. Kontakt ze sklepem i obsługa klienta fantastyczne. Dowóz na terenie powiatu gratis.

 

 

Na tym nie koniec, jutro następne fijołki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.