Skocz do zawartości
IGNORED

Pylon kolumny - obrzydliwa nachalna kryptoreklama


olekpolko

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem, żeby kolumny Pylona "nieźle" podrożały. Pojawiły się jedynie nowe opcje wykończenia kolumn, które są zwyczajnie droższe w produkcji. Stąd ceny np. Diamondów 28 wahają się od ok. 7000 do ok. 7600 PLN.

Pół roku temu kosztowały 6200zł w fornirze i 400zł dodatkowo od sztuki za lakier.

 

Przecież to typowe- robi się przyzwoite kolumny na średniej klasy głośnikach, w testach wypadają ok, ludzie zaczynają je kojarzyć. Następnie robi się nową wersję na niewiadomojakich (pewnie tańszych) głośnikach, rusza machina reklamowa, ludzie kupują ich więcej, towar jest bardziej znany, cena szybuje w górę, jednak reklama zaczyna przeginać, klienci się zrażają do produktu i zaczynają wytykać wady, których wcześniej nie wywlekali, bo przecież WSZYSCY PISZĄ, że to takie och i ach, to jak mogą one grać słabo, czy nieadekwatnie do ceny? W końcu wszystko się zaczyna sypać, i jak firma w porę nie zareaguje (poprawa produktu, "unormalnienie" ceny), może mieć problemy.

 

Przynajmniej ja to tak widzę.

No i jak widać Pylon jest taką firmą ale czy w porę reaguje? Teraz Pacuła namaścił nowe Emeraldy. Czyli kontynuacja wcześniej obranej ścieżki. Marketing i reklama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu, jak zmienili głośniki w Perłach, wstawiłem zdjęcie wysokotonowej chińszczyzny, wyglądającej jak pyloński gł., a kosztującej na Allegro kilkanaście zl. Obecna sytuacja to etap krytykowania po eskalacji upierdliwej reklamy.

Poczekamy, zobaczymy, co dalej.

A ja powiem dyplomatycznie: nie jestem fanem Pylona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydźwięk negatywny? Mógłby być negatywny, gdyby ktoś w TYM wątku negatywnie oceniał produkty Pylona. Temat dotyczy przecież robionych - przez nie wiadomo czy zwolenników czy przeciwników firmy - wpisów w dziale "opinie". Nie jesteśmy w stanie ustalić, czy to nachalna reklama robiona przez Pylona, czy próba antyreklamy robionej przez konkurencję. Nie wiemy kto i w jakim celu robi takie akcje. Właśnie dlatego warto zacytować wpis Moreratora z poprzedniej strony:

 

"Panowie,

Przypadłość o której traktuje niniejszy wątek przydarzyła się nie tylko jednemu.

Proszę spojrzeć na przykład w dziale Opinie we wpisy o Radmorze czy Klotzu.

 

Dlatego mam prośbę o zgłaszanie na mój PW tego typu kwiatków czyli opinii zamieszanych przez użytkowników z zerowym dorobkiem na forum.

W miarę możliwości i posiadanego czasu będę się starał wysprzątać ten temat.

Bardzo bym chciał aby dział Opinie odzyskał wiarygodność."

 

No to mają niezłego dealera :D

 

Według Ciebie najlepszych dealerów mają ci, którzy NIE kupili Tannoyów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest , czy teraz Pylony będą chwalone czy nie reklama i tak jest - bo jest wątek taki jak ten .

Problemem jest ich rzeczywiste brzmienie mające niewiele wspólnego z wychwalaniem ich i polecaniem na prawo i lewo. Jak by grały faktycznie przynajmniej dźwiękiem adekwatnym do swojej ceny to by nie było żadnych takich tematów na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ceny - nawet w Polsce - 7000 zł. za Diamond 28?

To Tannoy Revolution XT 8F są za 6000 zł.

 

Gentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają:). A tak poważnie. Stosunek ceny kolumn do jakosci wykonania i dźwięku, gustu, oczekiwań, brzmienia całego systemu, akustyki itp. jest często trudny do konkretnego określenia. Dla jednych Diamondy za 7000 lub Tannoye za 6000 to prawdziwa okazja, dla innych to wyrzucona w błoto kasa... W dziedzinie audio jest wiele takich przykładów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat dotyczy przecież robionych - przez nie wiadomo czy zwolenników czy przeciwników firmy - wpisów w dziale "opinie". Nie jesteśmy w stanie ustalić, czy to nachalna reklama robiona przez Pylona, czy próba antyreklamy robionej przez konkurencję. Nie wiemy kto i w jakim celu robi takie akcje.

 

Zajrzyj na stronę Pylona na Facebooku, po lewej stronie link do działu Recenzje i powiedz mi, czy na FB też ktoś robi krecią robotę?

Jeżeli o mnie chodzi, jest to dokładnie to samo co się stało na naszej zakładce Opinie.

https://www.facebook.com/Pylon-Audio-298515023545504/reviews/

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie o co tyle krzyku. Pylon z roku na rok sprzedaje coraz więcej najtańszych kolumn, średnia cena na poziomie 1500-1600zł/komplet. Specjalizuje się w masówce na rynek hi-fi i wytwarzaniu najtańszych obudów dla zachodnich firm. O graniu w wyższej klasie cenowej nie mają pojęcia co udowodnili droższymi seriami, mocno krytykowanymi przez słuchaczy. Wiele osób pyta jak to możliwe, że tanie zestawy grały tak dobrze a droższe za diabła nie chcą. Moim zdaniem firma zdryfuje w kierunku marketowej masówki i taniego kooperanta zagranicznych gigantów. W hi-end niestety nie będzie się liczyć. To młodziutka firma (5 lat) bez doświadczenia w konstruowaniu i doborze przetworników. Jeszcze wiele lat nauki przed nimi.

Takie prymitywne recenzje to był dobry pomysł na przełomie wieków a nie w dzisiejszych czasach. Panowie z Pylon jak chcecie rzetelnej recenzji to podeślijcie swoje produkty u mnie dostaniecie opinię bez owijania w bawełnę. Póki co słuchałem wnikliwie serii Diamond i... Szału nie ma.

 

Niezłe te opinie "doświadczonych" słuchaczy :)

 

"Nie miałem wcześniej możliwości posłuchać waszego produktu i kupiłem opierając się mocno na opiniach i ocenach. Szczerze z poważniejszymi produktami dopiero zaczynam ale wiedziałem co mniej więcej chce osiągnąć. Podłączyłem zestaw Pylon Audio Pearl 25 pod yamahę rn 602 i ja jestem zachwycony! zarówno wygląd jak i odsłuch BOMBA!"

 

"Pylon Audio Pearl 20 HG grają tak fantastycznie, spójnie i naturalnie, że sam się wstydzę, iż dopiero teraz odkryłem to cudo. Powalające brzmienie, przenikliwa głębia, niesamowite basy. Spiąłem je z Marantzem NR1506 i odpaliłem w pokoju o powierzchni ok. 25m2. I... się zaczęło. Na nowo, od kilku ostatnich tygodni odkrywam, co to znaczy czysty dźwięk."

 

"Kolumny w naturalnej okienie Wenge prezentują się pięknie. Jestem zachwycony wykonaniem. Ze względu na nią, zdecydowałem się na ten zakup właśnie teraz, kiedy było to jeszcze możliwe ( szkoda że przestaje występować w tym wykończeniu). Dla mnie waga jakości dżwięku do prezencji jest bardzo ważna i ma się jak 1/1.Oczywiście dżwięk też jest zdecydowanie pełniejszy , bardzie szczegółowy, mocniejszy bas, precyzyjniejszy sopran i średnica.w porównani do moich poprzednich kolumn. Przesłuchiwane płyty odkrywam od nowa wsłuchując się w mnogość różnorakich dżwięków, których wcześniej nie słyszałem. Przed zakupem byłem na odsłuchu i porównywałem je z STX Elektrino 250. Zdecydowanie wybrałem Pylony, Ładniej grały i ich klasyczny, bardziej stonowany wygląd bardziej do mnie przemówił."

 

"Nabyłem kolumny Pylon Audio Sapphire 31 białe HG , są one podłączone pod Onkyo TX-8150 i muszę powiedzieć , że mimo zaledwie dwudniowego okresu od zakupu uszu nie mogę od nich oderwać. Dźwięk jest wspaniały , wypleniający całe pomieszczenie, bas jest kontrolowany i w sam raz tyle ile trzeba np gdy słucham Jazzu natomiast gdy gra U2 czy Pink Floyd w pokoju jest trzęsienie ziemi a po plecach przechodzą ciarki, jeszcze takiego efektu żadne inne kolumny jakie posiadałem nie wywoływały."

 

"Świetna firma! Bardzo dobre głośniki, ale przede wszystkim rewelacyjna obsługa klienta, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Z czystym sumieniem polecamy firmę PYLON!"

 

Już sam nie wiem czy to paczki za 1000 czy 100 000zł? Mam wrażenie, że mocno przepłaciłem za swoje paczki :)

Szczególnie zaskakuje porównanie z największym konkurentem czyli STX, oczywiście Pylon wygrywa! Tego się nikt nie spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ostatnio najlepiej schodzą BIAŁE :D

Może dlatego, że lepiej grają niż te czarne, heh...

 

Niezłe te opinie "doświadczonych" słuchaczy :)

 

"Nie miałem wcześniej możliwości posłuchać waszego produktu i kupiłem opierając się mocno na opiniach i ocenach. Szczerze z poważniejszymi produktami dopiero zaczynam ale wiedziałem co mniej więcej chce osiągnąć. Podłączyłem zestaw Pylon Audio Pearl 25 pod yamahę rn 602 i ja jestem zachwycony! zarówno wygląd jak i odsłuch BOMBA!"

 

"Pylon Audio Pearl 20 HG grają tak fantastycznie, spójnie i naturalnie, że sam się wstydzę, iż dopiero teraz odkryłem to cudo. Powalające brzmienie, przenikliwa głębia, niesamowite basy. Spiąłem je z Marantzem NR1506 i odpaliłem w pokoju o powierzchni ok. 25m2. I... się zaczęło. Na nowo, od kilku ostatnich tygodni odkrywam, co to znaczy czysty dźwięk."

 

"Kolumny w naturalnej okienie Wenge prezentują się pięknie. Jestem zachwycony wykonaniem. Ze względu na nią, zdecydowałem się na ten zakup właśnie teraz, kiedy było to jeszcze możliwe ( szkoda że przestaje występować w tym wykończeniu). Dla mnie waga jakości dżwięku do prezencji jest bardzo ważna i ma się jak 1/1.Oczywiście dżwięk też jest zdecydowanie pełniejszy , bardzie szczegółowy, mocniejszy bas, precyzyjniejszy sopran i średnica.w porównani do moich poprzednich kolumn. Przesłuchiwane płyty odkrywam od nowa wsłuchując się w mnogość różnorakich dżwięków, których wcześniej nie słyszałem. Przed zakupem byłem na odsłuchu i porównywałem je z STX Elektrino 250. Zdecydowanie wybrałem Pylony, Ładniej grały i ich klasyczny, bardziej stonowany wygląd bardziej do mnie przemówił."

 

"Nabyłem kolumny Pylon Audio Sapphire 31 białe HG , są one podłączone pod Onkyo TX-8150 i muszę powiedzieć , że mimo zaledwie dwudniowego okresu od zakupu uszu nie mogę od nich oderwać. Dźwięk jest wspaniały , wypleniający całe pomieszczenie, bas jest kontrolowany i w sam raz tyle ile trzeba np gdy słucham Jazzu natomiast gdy gra U2 czy Pink Floyd w pokoju jest trzęsienie ziemi a po plecach przechodzą ciarki, jeszcze takiego efektu żadne inne kolumny jakie posiadałem nie wywoływały."

 

"Świetna firma! Bardzo dobre głośniki, ale przede wszystkim rewelacyjna obsługa klienta, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Z czystym sumieniem polecamy firmę PYLON!"

Panowie. Ja siedzę w handlu i powiadam wam, że nikt normalny, żaden klient nie pisze w taki sposób opinii. To są opinie pisane przez pracownika z działu marketingu z za biurka. Jest tu więcej marketingowego żargonu niż konkretów. Przecież to brzmi jak reklama proszku do prania. Poczytajcie choćby opinie na ceneo pisane przez prawdziwych klientów. Mniejsza z tym, że oni utrzymują się ze sprzedaży bardzo budżetowych kolumn ale żeby posuwać się do takiej ściemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest ich rzeczywiste brzmienie mające niewiele wspólnego z wychwalaniem ich i polecaniem na prawo i lewo. Jak by grały faktycznie przynajmniej dźwiękiem adekwatnym do swojej ceny to by nie było żadnych takich tematów na forum.

Kolega który szukał kolumn wybierał między Akussami a Sapphire 31 w podobnej cenie , wygrały te drugie a nie była to tylko jego ocena .

 

A mi tu nawet śmierdzi, Sherlocku.

He od ciebie ! W życiu nawet nie słyszałeś Pylonów to słuchaj swoich kolumn i się nie udzielaj .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega który szukał kolumn wybierał między Akussami a Sapphire 31 w podobnej cenie , wygrały te drugie a nie była to tylko jego ocena .

Ja słuchałem Sapphirów 25 i jak dla mnie szary i wyszczuplony dźwięk ale tego modelu bym się nie czepiał bo to przedział cenowy gdzie są spore kompromisy ale model Diamond 28 to jest robienie sobie jaj z ludzi. Jedyny atut tych kolumn to scena i to koniec. Jak odsłuchiwałem je drugi raz to porównywałem bezpośrednio z Elackami f6 za 4tys. zł katalogowo, na które się w tedy zdecydowałem. W efekcie nie było czego porównywać. Tak zamazanego zakresu niskotonowego jeszcze nie słyszałem. Totalny brak konturów. Detale giną na całej średnicy. Zamiast stuknięcia stopą to było plumknięcie, a i tak trzeba było się wsłuchiwać żeby je usłyszeć. Bas gumofilec totalny. Dziwna sykliwa góra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@porlick o co chodzi ze zmianą głośników w Perłach?

Czy to chodzi o ten chiński badziew DT101SK, który jest montowany w Edwards Audio za 6000 zł? Tam to dopiero zrobili przekręt.

Czy chodzi o pozostałe głośniki robione na zamówienie przez stx?

Przecież są też porównania nawet na tym forum np. z stx electrino 250.

Ja miałem bezpośrednio z MA MR4 i pomimo że sprzedawca wskazywał na nie to wybrałem pylony. A w momencie kiedy usłyszałem rezonanse na obudowie od basu nie miałem żadnej wątpliwości. A gdzie jest ta nagonka, w salonie miałem odmienne odczucie, zastawiałem się, kilka razy przekładaliśmy kolumny aż mi było głupio, no bo sprzedawca cały czas napierał na MA.

Ktoś chodził na profile na Facebook tych ludzi co się wypowiadali ? Co, konta też są lewe.

Panowie każdy wybiera co mu pasuje, każdy ma prawo do swojego zdania, ale moje odczucie jest takie że na tym forum jest ostra nagonka na pylon. O co chodzi to nie mam pojęcia przecież to sami ludzie zweryfikują. To są argumenty przeciwko: Klej w głośnikach, to nic że firma się tłumaczy no ale przez pół wątku jest klej, badziewna wysokotonówka która jakoś nie przeszkadza firmie edwards, a na cyce mnie rozłożyło źle wykonana zwrotnica to ciekawe jaka jest w MA MR4. Albo jeszcze inny : bo ich nie sprzedaż. Nikt nie pisze o brzmieniu, znaczy piszą ale jednym się podoba drugim nie i nie ma jakieś rażącej przewagi jednych na drugimi.

Moim zdaniem pylony są warte swojej ceny i opinie jak najbardziej odzwierciedlają brzmienie nawet zgadzam się z recenzją Paculy. Ale to mój wybór i nie Wasz problem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pylony są warte swojej ceny i

No można mieć zdanie takie czy inne. Ale pozostaje faktem że w tej cenie są lepsze produkty.

Problem jest natomiast z wpychaniem tych kolumn do każdego pomieszczenia, każdej muzyki i każdej elektroniki przez sprzedawców (no, ostatnio się to skończyło, pewnie marża spadła albo się Pylon na nowe modele przestawia) a już szczególnie w takich ewidentne fikcyjnych opiniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@porlick o co chodzi ze zmianą głośników w Perłach?

Czy to chodzi o ten chiński badziew DT101SK, który jest montowany w Edwards Audio za 6000 zł? Tam to dopiero zrobili przekręt.

Czy chodzi o pozostałe głośniki robione na zamówienie przez stx?

Przecież są też porównania nawet na tym forum np. z stx electrino 250.

Ja miałem bezpośrednio z MA MR4 i pomimo że sprzedawca wskazywał na nie to wybrałem pylony. A w momencie kiedy usłyszałem rezonanse na obudowie od basu nie miałem żadnej wątpliwości. A gdzie jest ta nagonka, w salonie miałem odmienne odczucie, zastawiałem się, kilka razy przekładaliśmy kolumny aż mi było głupio, no bo sprzedawca cały czas napierał na MA.

Ktoś chodził na profile na Facebook tych ludzi co się wypowiadali ? Co, konta też są lewe.

Panowie każdy wybiera co mu pasuje, każdy ma prawo do swojego zdania, ale moje odczucie jest takie że na tym forum jest ostra nagonka na pylon. O co chodzi to nie mam pojęcia przecież to sami ludzie zweryfikują. To są argumenty przeciwko: Klej w głośnikach, to nic że firma się tłumaczy no ale przez pół wątku jest klej, badziewna wysokotonówka która jakoś nie przeszkadza firmie edwards, a na cyce mnie rozłożyło źle wykonana zwrotnica to ciekawe jaka jest w MA MR4. Albo jeszcze inny : bo ich nie sprzedaż. Nikt nie pisze o brzmieniu, znaczy piszą ale jednym się podoba drugim nie i nie ma jakieś rażącej przewagi jednych na drugimi.

Moim zdaniem pylony są warte swojej ceny i opinie jak najbardziej odzwierciedlają brzmienie nawet zgadzam się z recenzją Paculy. Ale to mój wybór i nie Wasz problem ;)

 

Nie wydaje mi się, żeby na forum była ostra nagonka na Pylona. Jest tu po prostu kilku kolegów, którzy mieli do czynienia z ich produktami i brzmienie im nie podeszło, tak jak wielu osobom nie podchodzi brzmienie np. Harbethów, Wilsonów czy Magico. Nikt im nie przystawiał pistoletu do głowy i nie zmuszał do kupna Pylonów. Dokonali innego wyboru, z którego są pewnie bardzo zadowoleni, lecz mimo to nie potrafią odpuścić i wykorzystują każdą okazję, żeby dokopać Pylonowi. Nie wiem skąd bierze się takie podejście. Podejrzewam, że to kwestia charakteru. Proponuję tym paru kolegom założenie i wstąpienie do Klubu Nienawidzących Kolumn Pylona. Może wtedy na forum zapanuje jakaś normalna atmosfera wokół tej firmy. A tak przy okazji. Ciekawe, jak wyglądałoby to forum, gdyby każdy kto kupił np. kolumny Dali, obrzucał błotem Elaca, Tannoya czy KEFa , których produkty wcześniej przesłuchał ale nie zdecydował się na zakup. Na szczęście możliwości wyboru są tak duże, że każdy znajdzie coś, co zaspokoi gust i oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

Gdzie Ty widzisz tam tych klonów? Przykłady jakieś, nicki? Przeczytałem wątek klubowy bardzo dokładnie przed zakupem produktu od Fezz, sprawdzając także niektórych piszących tam użytkowników.

Jedno co tam napewno było to usilne działania mające na celu zdyskredytowanie tej firmy.

 

 

Użytkownicy złapani na byciu klonami i wzmanianie FEZZa w klubie:

-Mack10

-stereolady

 

Złapanie klona to bardzo ciężka i pracochłonna sprawa (zminne IP, koniecznosc ciągłego śledzenia wpisów itd.) wiec śmiało można przyjąć ze na jednego złapanego klona 10 umyka...

 

 

Odnośnie opiń na FB - serio myślice za wszystkie oceny 5gwiazdek na 5 i pełne elaboraty "zadowolonych klientów" są możliwe? Nawet najlepsza firma ma zawsze jakiś nie zadowolonych klientów (bo i czasem klient przesadza) a tu nic? Zreszta zwykle problem jest odwrotny - jak ktoś kupi produkt i sie z niego cieszy to nie ma potrzeby uzewnętrzniac sie na FB tylko jak jest nie zadowolony to wlasnie ma parcie by o tym pisac - sprawdźcie opinie lekarzy w necie, same niezadowolone wpisy - bo jak ktoś idzie do dentysty i zrobi mu wszystko OK to tematu nie ma, a jak go ząb boli jeszcze przez dwa tygodnie to od razu wchodzi na neta i smaruje...

 

Dla sceptyków link do aukcji 5 opinii pięciogwiazdkowych (polskie konta na FB) za 10zl...

 

http://allegro.pl/5-x-facebook-recenzje-oceny-opinie-komentarze-like-i6637599104.html

 

Zwróćcie uwagę na zdjęcie przykładowych opinii z aukcji - jota w jotę jak te z Pylona... Ale pewnie znów sie ktoś na nich uwziął i 150 fake opini na złość im dał na koncie FB bez ich wiedzy... :D

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy złapani na byciu klonami i wzmanianie FEZZa w klubie:

-Mack10

-stereolady

 

Złapanie klona to bardzo ciężka i pracochłonna sprawa (zminne IP, koniecznosc ciągłego śledzenia wpisów itd.) wiec śmiało można przyjąć ze na jednego złapanego klona 10 umyka...

 

 

Odnośnie opiń na FB - serio myślice za wszystkie oceny 5gwiazdek na 5 i pełne elaboraty "zadowolonych klientów" są możliwe? Nawet najlepsza firma ma zawsze jakiś nie zadowolonych klientów (bo i czasem klient przesadza) a tu nic? Zreszta zwykle problem jest odwrotny - jak ktoś kupi produkt i sie z niego cieszy to nie ma potrzeby uzewnętrzniac sie na FB tylko jak jest nie zadowolony to wlasnie ma parcie by o tym pisac - sprawdźcie opinie lekarzy w necie, same niezadowolone wpisy - bo jak ktoś idzie do dentysty i zrobi mu wszystko OK to tematu nie ma, a jak go ząb boli jeszcze przez dwa tygodnie to od razu wchodzi na neta i smaruje...

 

Dla sceptyków link do aukcji 5 opinii pięciogwiazdkowych (polskie konta na FB) za 10zl...

 

http://allegro.pl/5-x-facebook-recenzje-oceny-opinie-komentarze-like-i6637599104.html

 

Zwróćcie uwagę na zdjęcie przykładowych opinii z aukcji - jota w jotę jak te z Pylona... Ale pewnie znów sie ktoś na nich uwziął i 150 fake opini na złość im dał na koncie FB bez ich wiedzy... :D

Ale jaja nawet opinie na FB można kupić. Fezz niezły przekręt wywinął nie ma co. Teraz wiem dlaczego się trzymają z Pylonem :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony, że niektórzy są zdziwieni takimi działaniami a nie innymi. Buzz marketing kwitnie jako jedna z najlepszych opcji promocji :) Każdy lubi czytać opinie innych i wyrabiać sobie zdanie nt. produktu. To budzi zaufanie.

 

Na tym forum wiele firm z branży ma również swoje konta "ukryte", które służą do bardzo świadomej promocji, zachwalania swoich produktów, dogryzaniu konkurencji itd. Mało tego...wielu redaktorów z polskiego audio piekiełka bierze kasę od producentów sprzętu za pozytywne opinie, komentarze. Machina się kręci :)

 

Ufajcie tylko swojemu narządowi słuchu. To najlepszy recenzent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda na celową robotę wymierzoną w Pylona. Wszystko jest grubymi nićmi szyte.

 

Kolega który założył temat ma 13 wpisów od 2015 roku. Temat zarzucił i zniknął (pewnie coś teraz napisze :) ) Ciekawe czy to czyjś klon?

 

W sumie to się domyślam - nagonka i deprecjonowanie już się zaczęło. Główny ambasador potencjalnie zagrożonych marek już jest i podsyca hejta.

Trzeba umniejszyć potencjalnej konkurencji... :)

 

Ufajcie tylko swojemu narządowi słuchu. To najlepszy recenzent.

 

To najlepsze podsumowanie tego tematu

"To co teraz, ha?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.