Skocz do zawartości
IGNORED

S.M.S.L M8 DAC. ktoś miał porównywał ?


darek89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na etapie wyboru daca to mojego stereo, mój zestaw to dali helicon 400 mk1 + anthem integrated 2 + qed genesis silver. Szukam dobrego ale nie koniecznie bardzo drogiego daca. Mysalem nad:

 

Audiolab qdac

Arcam ir dac

Cambridge audio magicdac plus

S.M.S.L M8

 

Może ktoś z Was miał jakoś przyjemność porównać te urzadzenia. Dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Mam irdac Arcama jestem bardzo zadowolona z brzmienia ale i z funkcjonalności ma po 2 wejścia optyczne i koaksjalne, dla mnie to duży plus.

O S.M.S.L M8 piszą, że nie nadaje się do odtwarzacz CD lub blu-ray ponieważ urywa początek utworu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja już dosyć długo korzystam z Smsl M8 i jako dac po USB jest świetny. Ja prędzej miałem Audio GD Nfb28 za 4 k PLN i sprzedałem bo koszt nie przekładał się na jakość brzmienia. Smsl nie gra na pewno gorzej po USB daphile PC. Po optyku teraz już gra normalnie na początku po wyjęciu z pudełka jakieś dziwne falowanie było w dźwięku.

Z dac ów miałem u siebie wcześniej SteamMagic 6 V2 którego sprzedałem po 2 tyg miałem wspomniane Audio GD miałem Simple Roomplayer + (bardzo dobry ale nie praktyczny).

Podsumowując Smsl jest bardzo dobrym Daciem nie tylko w swojej cenie sam fakt że u mnie gra najdłużej że wszystkich dac ów.

Niemniej zmieniłem cały setup u siebie i będę daca pewnie za jakiś czas zmieniał. Bo Minas Anor i Cayin A70T potrzebują do pary o wiele lepszego źródła

Więc za jakiś czas pewnie będę chciał sprzedać to daj znać jak będziesz zainteresowany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak się składa, że ostatnio wraz z kolegą testowaliśmy kilka, dac'ów; tj. mój Muse 4xtda 1543 wraz z konwerterem sb/spdif tzw. płytka JarkaC z separacją galwaniczną i kilka pożyczonych: dac/streamer z bluetooth Jag-elektronics, audiotrak-dr-dac-3, AK 4495 lub AKM4495, SMSL sanskrit pro też bluetooth, SMSL M8, Cambridge Audio Stream Magic 6 oraz dac w playstation 3. Jako źródło, terminal z Daphile lub Cambridge Audio Stream Magic 6.

 

Mój dac połączony był zwykłym kablem za 30-50 zł, inne dac'e dobrym kablem Van Der Hull'a (ok. 400-500 zł).

 

 

Wszystkie dace grały większą górą a nawet powiedział bym zbyt wielką górą(jak by to ująć: mlaski i syczenie) ale za to trochę lepszą kontrolą niskich.

Generalnie bardzo zawiedliśmy się na DR dac'u, i SMSL sanskrit pro i dac'u Jag-El.

 

O wiele lepiej grał niby zwykły chiński dac akm 4495, ale zupełnie najlepiej zagrał Streamer CA - super dźwięk.

Mój dac gra tak samo jak dac playstation 3 i lepiej niż dac Jaga; z innymi poległ, ale po zmianie kabli, że wszystkie grają na takich samych tanich kablach, to prawie nie było różnicy, a w jednym przypadku to nawet lepiej ze wskazaniem na mój.

 

Generalnie powiem, że Smsl M8 gra bardzo dobrze tylko strasznie technicznie, natomiast SMSL sanskrit pro po zmianie kabli na Straight Wire (jakieś żółte - ponoć o ciemnej charakterystyce) zagrał bardzo, bardzo dobrze, "analogowo" bez "technicznego" nalotu i melodyjnie (przywróciło nam to wiarę w niego).

 

Jednak najlepiej grał Cambridge Audio Stream Magic 6 tylko niestety kosztuje kilka razy więcej.

 

Ale to jeszcze nic. W trzech przypadkach zamienialiśmy firmowy zasilacz na zasilacz Tomanek. I tu dopiero zaczyna się jazda, niby "zwykła" zmiana zasilacza a w odbiorze audio bardzo duża zmiana na plus, dla każdego dac'a - tak jak by powiększyło się pasmo przekazu i była lepsza kontrola najniższych i najwyższych częstotliwości.

 

Ale mimo wszystko jestem pod wrażeniem mojego prostego i najtańszego Dac'a, że po zmianie kabli można z niego wyciągnąć dużo więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. W moim systemie raczej nie sprawdzi się ciepło grający dac. Szukam takiego który zagra naturalnie, bo to się ceni po dłuższym czasie. Musze się przyznać ze trochę uparlem się na ess9018 ale czy słusznie ? No wlasnie tego nie wiem. Nie mam możliwości pozyczenia żadnego żeby posłuchać. Narazie wszystko jest podłączone pod macboka pro 13. Ktoś jeszcze pomoże ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. W moim systemie raczej nie sprawdzi się ciepło grający dac. Szukam takiego który zagra naturalnie, bo to się ceni po dłuższym czasie. Musze się przyznać ze trochę uparlem się na ess9018 ale czy słusznie ? No wlasnie tego nie wiem. Nie mam możliwości pozyczenia żadnego żeby posłuchać. Narazie wszystko jest podłączone pod macboka pro 13. Ktoś jeszcze pomoże ?

Z tego co wyczytałem w sieci dac na sabre 9018 właśnie taki jest jak oczekujesz, naturalny, ale do bulu pokazuje całą prawdę o kiepsko zrealizowanych płytach cd. Od miesiąca posiadam Audio GD NFB 1.32 i właśnie tego doświadczam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. W moim systemie raczej nie sprawdzi się ciepło grający dac. Szukam takiego który zagra naturalnie, bo to się ceni po dłuższym czasie. Musze się przyznać ze trochę uparlem się na ess9018 ale czy słusznie ? No wlasnie tego nie wiem. Nie mam możliwości pozyczenia żadnego żeby posłuchać. Narazie wszystko jest podłączone pod macboka pro 13. Ktoś jeszcze pomoże ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem też o audio gd tylko nie wiem jescze jaka seria, w sumie cenione urzadzenia. Mam dylemat juz co kupić . smsl m8 fajne ale czemu nie ma tego wejscia sluchawkowego. No i tu mnie troszkę sklania ku qdac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dace grały większą górą a nawet powiedział bym zbyt wielką górą(jak by to ująć: mlaski i syczenie)...

A znasz jakis tani DAC, ktory nie sieje górą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - jak wspomniałem, mój NOS DAC Muse 4x1543 nie sieje górą i jeszcze jeden, o którym zapomniałem napisać a testowaliśmy to dac Nostromo 5 - ładnie grający a w szczególności na zasilaczu Tomanek, tylko ten model nieco podbijał basy ale za to górę miał dobrą.

 

A znasz jakis tani DAC, ktory nie sieje górą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kazdy dac na 1543 nie bedzie sial gora czy wynika to z czegos innego? Co to za kabel wymienialiscie, interkonekt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszystko pięknie ładnie ale co ma się to co piszecie do tematu który założyłem ? Ktoś z Was wogule zobaczył do czego potrzebuje daca ? Jaki mam wzmacniacz ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj chłopcze a może dowiesz się czegoś co pozwoli Ci uniknąć wpadki, której nie przewidziałeś. Na pewno chcesz ostro grającego SMSL?

 

A moze lepiej pasowal Ci bedzie MUSE 4x1543?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy tda1543 nie będzie siał, to nie wiem (za cienki Bolek ze mnie w te klocki). Dzisiaj, przyjechał jeszcze jeden dac SMSL sanskrit pro (co ciekawe, inny niż ten który mamy, bo nie ma antenki od bluetooth), chcieliśmy go porównać, czy też tak kiepsko gra. I niestety nic, nie zadziałał (wiadomo chińszczyzna), ale do porównań doszły kolejne kable, też Strenght Wire, jeden Harmony II i drugi Melodika II. I tu muszę przyznać, że mnie i kolegę miło zaskoczył Harmony. Grał najbardziej neutralnie i z większą kontrolą od poprzednich kabli - dodatkowo podpięliśmy go do CD Micromega Stage6, który na co dzień gra na jakiś bardzo neutralnych i dynamicznych kablach i też sobie poradził na identycznym poziomie.

 

No cóż, zabawa trwa i szukamy dalej.

 

 

Czy kazdy dac na 1543 nie bedzie sial gora czy wynika to z czegos innego? Co to za kabel wymienialiscie, interkonekt?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie nie zawsze wychodzi na dobre. Bo kogo mam czytac ? Jednego czy drugiego ? Każdy zachwala swoje, A testy audio no sam nie wiem. Tak czy tak narazie mam juz u siebie Dac Magic 100 od cambridge. Gra dużo lepiej niż z macbooka. Teraz na spokjnie bede polowal na coś lepszego w dobrych pieniadzach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu doszedłeś do sedna sprawy - czytanie nie wiele daje gdy się tego wszystkiego nie doświadczy na własne uszy w swoim pokoju odsłuchowym. Każdy z tych przedstawionych prze ze mnie dac'ów inaczej grał u mnie, a inaczej u kolegi i jeszcze inaczej z różnymi kablami. Jest to niesamowita kombinacja możliwości. A tak swoją drogą to bardzo mnie ciekawi jak gra Twój dac bo z tego co czytałem to w środku jest układ Wolf'a, który kiedyś słynął z dobrego grania.

 

Na początku zapalałem się aby dac obrabiał pliki DSD ale tak na spokojnie to teraz myślę, że najważniejsza jest muza.

 

Pozdrawiam

 

 

Czytanie nie zawsze wychodzi na dobre. Bo kogo mam czytac ? Jednego czy drugiego ? Każdy zachwala swoje, A testy audio no sam nie wiem. Tak czy tak narazie mam juz u siebie Dac Magic 100 od cambridge. Gra dużo lepiej niż z macbooka. Teraz na spokjnie bede polowal na coś lepszego w dobrych pieniadzach może arcam irdac? A może coś innego. Zobaczymy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw z CA dac Magic 100 gra bardzo przyjemnie, dac kupiłem nowy wiec chce jeszcze dac troche temu maluchowi na wygrzanie, chce mu zafundować jeszcze zasilacz liniowy.(ktoś coś poleci tanio?) Mój wzmacniacz ma przedwzmacniacz lampowy ( jadą juz do mnie amperex bungle boy ) według mojej oceny jest naturalny, pozbierany, szczegółowy ale bez jazgotu, ale no właśnie gra to z moim wzmacniaczem który jest bardzo barwny i przyjemny. Jeśli ktoś chce wiedzieć coś więcej na temat tego maleństwa śmiało pytac, chetnie pomogę. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czytanie nie wiele daje gdy się...

...czytac nie umie. Bo widzisz czytanie subiektywnej opinii jednego produktu faktycznie niewiele daje. Ale juz czytanie porownan kilku produktow dac moze bardzo wiele. No chyba, ze Twoim zdaniem u Ciebie SMSL gral bardziej ostro niz TDA, a po przeniesieniu do kolegi na odwrot?

 

Osobiscie szukam sposobu na zlagodzenie brzmienia systemu i Twoje obserwacje SMSL w stosunku do innych DAC moga okazac sie baaardzo cenne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja nie do końca zgodzę się z Twoja opinią ( ale to tylko moje zdanie ) ja mam system bardzo łagodny ciepły naturalny z potężnym basem i np u mnie zagra dac całkiem inaczej niż u Ciebie w ostrym systemie. Wiec jak ? Gdy ja podepne źródło które gra bardzo ostro i tak nie odbiorę to tak. Wiec napisze wszystko pięknie i bla bla. A u drugiego bedzie syczenie piszczenie itd. Wiec kogo mam słuchać ? Zwłaszcza ze większa ilość osób wypowiadajacych sie wogule nie pisze o swoim sprzecie. A po drugie jeden słyszy lepiej drugi gorzej, jeden lubi ostry dźwięk drugi nie. Nie chce się z nikim kłócić i owszem czytam i bardzo to lubie ale czytam tylko kogoś kto daje pełne informacje o swoim sprzęcie. Panowie mam jesze jedno pytanie : jak nisko schodzi bas ? Ostatnio sprawdzałem z Youtube taki test. I tu nie wiem czy jest to możliwe ale zaczęło się od 26 hz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak ?

Więc tak, że skoro u Ciebie TDA gra łagodniej niż SMSL u mnie też tak będzie niezależnie do charakteru mojego i Twojego systemu. Sorry, to nie u Ciebie grały SMSL i TDA, to u Krzysia.

 

Wiec kogo mam słuchać ?

Krzysia, który bezpośrednio porównał SMSL z TDA, moje spostrzeżenia na temat SMSL możesz śmiało sobie odpuścić.

 

...jak nisko schodzi bas ?

Nie wiem czy Ci to pomoże, ale najniższy dźwięk standardowo strojonej gitary basowej ma 41,2 Hz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem smsl m8.Ciekawy dac za ciekawe pieniądze.Po przesiadce na hegel hd11 nie było wielkiego dyskonfortu.

W heglu przedewszystkim lepszy bas taki porzadnie kontrolowany i nizej schodził.Lepsza też była średnica taka bardziej

namacalna.Przestrzeń też odstawała w m8.Nie były to jakieś wielkie różnice ale odczuwalne.Smsl grał z zasilaczem tomanka , który nie wiem czy coś wnosił bo od razu go wstawiłem po zakupie.U mnie grał z wzmacniaczem lampowym

więc dodawał mu trochę żywiołowości.Niestety to nie ta liga co hegel.Ciekawo jak zagrał by matrix x-sabre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedługim czasie nabede może audiolaba M Dac wiec chetnie porownam obydwa daci. Ile kosztował was taki zasilacz tomanka? Jest możliwość by taki zasilacz miał możliwość zmiany np z 12v na 15 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz tomanka mieliśmy pożyczony od innego kolegi - najlepiej wejść na stronę Tomanek .... i zapytać u źródła o konkretny model. Generalnie to warto wejść w dobry zasilacz bo słychać dużą poprawę dźwięku.

 

 

 

W niedługim czasie nabede może audiolaba M Dac wiec chetnie porownam obydwa daci. Ile kosztował was taki zasilacz tomanka? Jest możliwość by taki zasilacz miał możliwość zmiany np z 12v na 15 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już tego zasilacza, ale wyglądał jak bardzo duży zasilacz wtyczkowy, dość ciężki i miał dość gruby (jak by ekranowany) kabel w oplocie z jakimś dławikiem na końcu przed wtyczką. Przypuszczam, że nie kosztował więcej niż 250-300 zł.

 

A więc tak bylem na stronie tomanka i znalazłem niby zasilacz strikte do audiolaba mdac i koszt to 800 zł ? czy to aż tyle kosztuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monobloki DIY SET 300B/6SN7 kolumny DIY Audio Nirvana Super 10" i CASTLE ISIS CD Fonica CDF 002R Lenco L-75 - ART DJ II

PC audio: HP 5740 Daphile -> DAC PCM 1794 + XMOS U8 + Raspberry pi 2 lub konwerter JarkaC -> DAC NOS Muse 4xTDA1543,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

Witam,

Jak tam Panowie sytuacja z DAC\ami?. Nie ukrywam, iż bardzo ciekawi mnie ten temat. Osobiście uważam, że DacMagic 100 to bardzo dobry, tani DAC. Ciężko szukać w tej kasie czegoś grającego "przyjemniej", aczkolwiek chętnie poczytam opinie użytkowników, którzy będą mieli okazje bezpośrednio porównać CA z innymi urządzeniami podobnej klasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Miałem Dacmagica-a Azur, jest to model wyzszy od dacmagic 100. SMSL M8 który mam do dzisiaj zagrał lepiej od Dacmagic Azur, więc obstawiam ze M8 gra zdecydowanie lepiej od Dacmagic 100

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.