Skocz do zawartości
IGNORED

Zakup Dali


jarmat62

Rekomendowane odpowiedzi

Swoje też sprzedałem. Jednak tylko dlatego że trafił się wysoki model Monitor audio

Gold?

Ikony i nowe opticony nie akceptują utworów źle nagranych. Jeśli jakość jest dobra można na prawdę wykorzystać potencjał tych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej powinni być happy ;p, znam takie 1 prawo....świetnego produktu nie ma w aż tak dużej ilości na sh...nawet jeśli sporo się go sprzedaje :). Zadowolenie nie spylają tego, z czego są zadowoleni, nie szukają dalej...tak szybko. Kocham górę.....ale....swoje spyliłem. Teraz to mam górę! :)

 

poza tym rozumiem oczywiście do czego pijesz, to zupełnie jak z Heglem :), aczkolwiek wolę Dali bez gwizdka;p albo wyższe modele, a najbardziej modelki :). To już dość dobre kolumny, jasna sprawa, z takim dźwiękim można żyć

A mam dla ciebie pytanie? Ty byś nie chciał wysłuchać WSZYSTKICH istniejących głośników na rynku? Przecież aby wiedzieć co lubimy musimy wysłuchać wielu różnych. Masz Ikony jest super. Jesteś zadowolony, ale czytasz na forum różne informacje i dochodzisz do wniosku, że sprawdzisz inne konstrukcje. Ja kupiłem swoje Ikony od osoby która już nie mogła ścierpieć wysokich z Ikon. Dla mnie wady Ikon były wielką zaletą. Sam sprzedałem Ikony bo chciałem sprawdzić wyższy model. Dali to duża poważna firma. Specjalnie stworzyła produkt, mający takie nie inne cechy charakterystyczne. Jedni kochają taki przekaz, innym podoba się coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Gold?

Ikony i nowe opticony nie akceptują utworów źle nagranych. Jeśli jakość jest dobra można na prawdę wykorzystać potencjał tych kolumn.

 

Monitor audio gx 50. Tak Ikony naprawdę potrafią zaskoczyć gdy da się im dobry sygnał. Płyta Dead can dance Anastasis brzmiała na nich rewelacyjnie choć to małe monitorki.Nawet basem potrafią zaskoczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Góry jeżeli jest "czysta jak łza" nigdy nie jest za wiele...czy na Live talerze grają z "za kotary"...?

Nie wyobrażam sobie metalu czy jazzu z wycofanymi talerzami...

A to, że system jest bezlitosny dla realizacji albo nie ze wszystkimi tworzy zgrany duet to nie jest wada...realizatorzy mają różne uszy i sprzęt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Jedni kochają taki przekaz, innym podoba się coś innego.

hmm, to już za mną :) - wahałem się między Xavianami a Studio 16h, Xaviany były na wyprzedaży w megacenie więc już mam docelówki, a słuchało się tego trochę. W Twojej teorii jest mała luka, gdyby było jak mówisz wszystkiego byłoby po równo na sh;p z samej ciekawości. Coś w nich jest, że ludzi trochę męczą - podobnie jak Paradigmy w pewnym sensie, Castle swoim "muleniem" (ta nowa seria), ale wiemy obaj jak one grają i jak piszesz, będą i fani. Trza po prostu pamiętać, że % niezadowolonych jest dość wysoki przez tą ich cechę (ponad średnią) i powiedzmy, że czuję się "upoważniony" do zwracania na nią uwagi, by może komuś zaoszczędzić problemu.

 

Te kolumny należy kupować tylko po odsłuchu i to nie 5 min w salonie - ja kupiłem w ciemno będąc fanem Dali wtedy (była mega wyprzedaż więc nie bałem się). Ich kupno "bo są tanie i jest ich sporo + są "ok" + koledzy na forum chwalą" może skończyć się różnie - mają pewną specyfikę. Jeśli ich zakup jest świadomy - dla mnie bomba :).

 

A zapewniam, że są kolumny z jeszcze lepszą górą, która radzi sobie i ze słabszymi realizacjami w metalu, spora różnica, wiem bo mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już za mną :) - wahałem się między Xavianami a Studio 16h, Xaviany były na wyprzedaży w megacenie więc już mam docelówki

Jesteś pewien? :) A może za pewien czas wpadnie trochę grosza i przeczytasz na forum o kolumnach, które kładą Xaviany na łopatki. Jakieś ATC ,PMC, a może Xavian XN?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

Jesteś pewien? :) A może za pewien czas wpadnie trochę grosza i przeczytasz na forum o kolumnach, które kładą Xaviany na łopatki. Jakieś ATC ,PMC, a może Xavian XN?

Ich wymiana na inne brzmienie byłoby nierozsądna już;p - nawet w naszej chorobie, a u mnie logika ważna w życiu. To kwestia zgrania całego systemu, toru, z kablami, daciem i piecem AF. Zmiany na wyższe Xaviany za kilka lat nie wykluczam, jasna sprawa.

 

A słuchałem już prawie wszystkiego - nic nie przebija dla mnie tych kolumn, jest kilka porównywalnych, ale ja już system skończyłem budować. Zmiana AF na wyższy model kiedyś też możliwa. Mam ic, sieciówki, głośnikowce, daca dobranego - za nic w świecie więcej się w to nie będę bawił od 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.