Skocz do zawartości
IGNORED

Pomoc przy wyborze amplitunera


906

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Siedziałem w sobotę niedzielę i dziś kilka dobrych godzin na odsłuch. Zawsze zabierałem ze sobą kolumny na których będzie grał sprzęt. W ostateczności wybrałem yamaha s 700. Jest ok ale równocześnie pod sklepem od jakiś żuli z lewej ręki w ciemno tylko dla wyglądu kupiłem sherwood rx 722. Dam znać ja to gra w porównaniu do yamahy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za podpowiedzi. Siedziałem w sobotę niedzielę i dziś kilka dobrych godzin na odsłuch. Zawsze zabierałem ze sobą kolumny na których będzie grał sprzęt. W ostateczności wybrałem yamaha s 700. Jest ok ale równocześnie pod sklepem od jakiś żuli z lewej ręki w ciemno tylko dla wyglądu kupiłem sherwood rx 722. Dam znać ja to gra w porównaniu do yamahy

A te testy to na jakiej elektronice, jakie źródło było, jaka muzyka, może coś więcej z odsluchów co z czym i jak ogólnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te testy to na jakiej elektronice, jakie źródło było, jaka muzyka, może coś więcej z odsluchów co z czym i jak ogólnie.

Odsłuch robiony na Magnat Magnasphere LAMBDA 5, yamaha rs 700, rn 602, CD TEAC CR-H101, Nad C725BEE i jeśli dobrze pamiętam rotel RCX-1500. Do tego dwa moje cd sherwood cd 722 oraz Luxman D-375. Dlaczego yamaha - najbardziej kontrolowany jak to się zwie bas - można powiedzieć potęga czysty i szybki bez buczenia, pomimo iż cena była znacznie mniejsza niż nad czy teac. Yamaha najbardziej spasiła kolumną. Próbowałem również na innych głośnikach zaproponowanych przez sprzedawcę - bodajze firma dali czy coś takiego oczywiście efekt był dużo lepszy ale cena głośników powalała - 4600 za sztukę. Szczena opadła. Godzinkę temu porównałem w domu drugi przypadkowy zakup choć nie ukrywam ze pasi do kompaktu. I tu duże zaskoczenie bo za dwie stówy okazuje się ze sherwood rx 722 wogóle nie odstaje od yamahy a nawet można się pokusić ze ma mniej natarczywą górę. Ale to moje subiektywne odczucie. Ważne ze zona zadowolona z zakupu i nie truje dupska :) Muza to Taria, Cold Play, ZZ Top, Dire Stratis

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Os ma ktoś jeszcze nowy 8020? Serio?

 

Jeżeli wierzyć ceneo, to jest sklep, który ma 6 sztuk :-)

Ale już te 50 zł drożej.

TX-8020 jest normalnie na stronie Onkyo Polska w ofercie i nawet "promocja", więc dlaczego miałoby go nie być w sklepach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TX-8020 jest normalnie na stronie Onkyo Polska w ofercie i nawet "promocja", więc dlaczego miałoby go nie być w sklepach?

Bo oni aktualizują ofertę raz na 2 lata.

Na stronie mają też Klipsch Synergy jeszcze których nie ma od ? 3-4 lat. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam, po dosyć długiej przerwie. Obiecałem podzielić się wrażeniami z odsłuchu obu amplitunerów tj marantz i onkyo. Odsłuchowych wrażeń nie było zbyt wiele ale ogólnie wrażeń aż za dużo. Jesli chodzi o zakupionego marantza to byłem pod ogromnym wrazeniem tego jak wygląda , oraz wygody działania , na prawde fajny sprzet. Odsłuchowo to tak jak napisał S4 kosmicznej roznicy nie było , a na pewno nic czego nie można by było uzyskać przez dobrze pokumaną osobę bawiącą się ustawieniami. Niestety piszę tutaj z pamięci gdyż w pierwszym dniu posiadania Marantza przepinałem kabel hdmi na włączonym urządzeniu i zrobiłem nieświadomie zwarcie hdmi z obudową telewizora które zabiło hdmi out w amplitunerze. Ampli właśnie wraca do mnei z naprawy, ale miałem sporo czasu na przemyslenie poczynionych zmian. I tuataj potwierdza się to co mówił S4 a moje założenia chyba jednak okazały się błedne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że w jakiś sposób mogłem ci pomóc. Dobrze że sam sprawdziles a nie wierzyłes mi na słowo :) przecież o to chodzi.

Pamiętaj wszystkie podłączenia rób przy wyłączonym sprzęcie.

PS bardzo ci się upiekło tym razem, gdyż takie naprawy przeważnie nie wchodzą w ramach gwarancji. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej i z lepszym efektem było wierzyć ci na słowo. Kable hdmi przepinałem na włączonym sprzęcie setki razy i więcej tego nei zrobie :( niestety nie upiekło mi się i za naprawę musiałem zapłacić. Najpierw obdzwoniłem wszystkie znalezione na necie serwisy i wszędzie usłyszałem łoooooo panie ciężki temat może sie nie opłacać. Więc ze łzami w oczach odesłałem do Horna. Długi czas oczekiwania ale nei było tak źle jak się nastawiłem. Przy okazji miałem dziś możliwość odwiedzenia prawdziwego sklepu z audio i tam pan sprzedawca bardzo mocno polecał mi kolumny Dali Zensor 7 lub jakieś takie mniejsze w podobnym klimacie. Przy okazji powiedział że nawet dobre podstawkowe jako fronty mogą mocno rozbujać sprzęt i że dzięki otworowi basowemu z przodu kolumny spokojnie można dosunąc kolumne do ściany i obstawić naokoło meblami bez szkody dla jakości dźwięku. Prawda to li ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda:)

Bo raz no chyba setny pisze. Bas reflex nie ma znaczenia przy usytuowaniu kolumn. Odsuwając każde kolumny do ściany traci się na stereofoni i basie. Każde.

O ile bas reflex jest zrobiony prawidłowo o tyle nie usłyszysz go zostawiając je mocno do ściany. A usłyszysz wzmocnienie basu i gorsza stereofonie.

 

No właśnie tak myślałem z tym serwisem. Bo generalnie to łatwo rozpoznać czy to wina użytkownika czy "samo".

Dlatego byłem zdziwiony że ci się upiekło ale jednak nie.

Ważne że działa!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po kolejnej przerwie. Trochę śmieszna spawa bo okazało się że w ciagu 3 miesięcy wymieniłem swój sprzęt grający 2 razy. Najpierw amplituner onkyo wraz z kiepskimi kolumnami maudio wymieniłem na amplituner h/k wraz z zestawem glosniczków 5.1 i musze przyznać że różnica była znacząca na plus. z amplitunerem h/k sie nie polubiłem i wymieniłem go na pieknego marantza. Dalej mi czegoś brakowało zwłaszcza przy muzyce więc postanowiłem jednak wrócić do stereo. Bardzo chciałem podziękować koledze S4Home ktoremu trochę pozawracałem głowę ale w rezultacie bardzo wiele mi wytłumaczył i bezinteresownie się nad moja niewiedzą pochylił. Zakupiłem kolumny MONITOR AUDIO BRONZE BR5 i po podpięciu tego wszystkiego razem bez ściemy mogę powiedzieć, że nie znałem muzyki której słuchałem. Na chwilę obecną w koncu jestem ukontentowany i wiem już jak to powinno wyglądać. Jak to w życiu bywa nauka kosztuje, jeszcze do niedawna nie zdawałem sobie sprawy z pewnych rzeczy i o istnieniu niektorych urządzeń nie miałem pojęcia teraz po wielu nerwach , dlugim czasie i kilku wydatkach wiem że gdybym zaczynał od poczatku , zrobił bym wszystko zupełnie inaczej. Ale to nei ma już znaczenia bo w koncu jestem zadowolony ................(na jakiś czas)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już raz się zakupi coś to z czasem już samo się toczy. Wymiana kolumn, przewodów, zakup kolejnych klocków :) ojjj wciąga to, widzę to po sobie :)

A i tak gratuluje koledze z MA, fajne kolumny, z czasem :) na Silvery na bank zmienisz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a moze potem na GOLD :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SONY HW55, DENON PMA-2020AE + Cambridge Audio 751R, Monitor Audio: GX200, GX50, GXC150, Silver W12, Oppo BDP-95 (ISO), Mede8er 600X3D, DAC Nostromo 5 & wzm. Nostromo, Denon AH-D7200, BT: qudelix5k & 10kg kabli wszelakiej maści 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były to jedyne sensowne kolumny w moim mieście dostępne na portalach. Nie byłem przekonany , ale oględziny i odsłuch na żywo wypadły pozytywnie . Po czasie moge uznać zakup za udany. Jakość wykonania, wygląd oraz dźwięk bardzo mi odpowiadają. Sprzedający próbował mi ożenić wzmacniacz Rotela do zestawu, oparłem się. Choć na pożegnanie powiedział "i tak pan sprzeda Marantza, zapraszam po Rotela". Najgorsze w tym jest to że te jego słowa ciągle mi po głowie kołacą ;/

 

Przy okazji podpinania kolumn okazało się, że moje kable sa z amelinum. Zamówiłem już odpowiednie, ciekaw jestem różnicy

 

Proszę mnie nei straszyć Platinumami, za mało mi płacą , głodny bym chodził i źle odziany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie straszy :) tylko to tak zawsze jest iż w miarę jedzenia apetyt rośnie. Ja zaczynałem od Denon avr-x3200w + Dali Zensor 5.1, teraz mam Denony (6200W, 1510AE, 3313UD) a zamiast Zensorów to MA Silver grają i będzie 5.1.4 system. Czy koniec??? Hmmm....zawsze coś zmienić można :)

Denon+MA fajnie gra, możesz sprawdzić to może zmienisz na Denona hehe :)

Goldy czy Platinium hmmm...trzeba tylko okazji szukać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon AVR-X6200W / Denon PMA-1510AE / Denon DBT-3313UD

Monitor Audio Silver 10 / Silver Center / Silver 1 / Dali sub E-12F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca pewien czy rotel to dobry kierunek do bronze, ale mogę się mylić. Fajnie jakbyś miał okazję odsłuchać także innych wzmacniaczy.

Ciesz się muzyką :) jak już wpadniesz w ten "worek bez dna" będzie za późno :p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ze wszystkim . S4Home dziś mi przyszły kabelki od Ciebie. Jeśli chodzi o sam wygląd to niszcza te stare alusy, jesli chodzi o jakość miekkośc izolacji to jestem oszołomiony różnicą. W koncu podpiąłem całość i na tych samych ustawieniach głośności gra o wiele głośniej, bas jest przyjemniejszy i wydaje mi się że troche więcej szczegółów słyszę.

Więc samemu udało mi się obalić mit dotyczący kabli i z pełnym przekonaniem ośmielam się stwierdzić iż róznica pomiędzy nieskobudżetowymi kablami z aluminium a nieskobudżetowymi firmowymi miedzianymi kablami jest namacalna nawet dla tych mniej wrażliwych słuchaczy.

 

cały problem w tym że mam możliwośc odsłuchu tego Rotela :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To solidny niedrogo kabel o na prawdę przyzwoitym brzmieniu.

Szkoda bo uważam że to nieco ryzykowne zagranie. Chyba że cena jest na tyle adekwatna abys go później sprzedał bez straty?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem że niestety mam możliwośc gdyż jeszcze bardziej kusi aby to zrobić. Nadal nei wiem czemu MA z Rotelem twoim zdaniem nie jest dobrym połączeniem, nie mam wyrobionego ucha i czytając o ciepłocie zimnie konturach itp nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Ale ostatnio bawiąc się Eqalizerem w komputerze stwierdziłem że ucho niesamowicie się przyzwyczaja a zmiana charakterystyki jest najbardziej odczuwalna właśnie zaraz po podłączeniu, potem ucho obojętnieje i człowiek nie zwraca tak bardzo uwagi.

 

Jeśli chodzi o wzmacniacz to jesli się zdecyduję na wymianę , nowy musi mieć 2 wejścia optyczne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotel to bardzo dobre wzmacniacze. Tyle że one grają dość jasno. Co prawda nie tak jak audiolab i Cambridge ale jednak. Linia bronze także gra dość sztywno i dokładnie. Połączenie tych dwóch komponentów może dać nieco laboratoryjny dźwięk jeśli mnie rozumiesz. Dokładny, może czasem zbyt. Odbierający nieco typowej przyjemności z odsłuchu. Pod względem wyposażenia i dźwięku godny polecenia.

Czy do kompletu?

Widzę że tak ci chodzi po głowie że i tak o kupisz:) do czego zachęcam aby sumienie było czyste. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nei ma decyzji ;) ale zanim by do czegoś doszło to jest mozliwość że gość podjedzie do mnie z tym sprzętem i bede mógł sobei sprawdzić go w moich warunkach i skonfrontować z marantzem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuch mam już za sobą.

Opowiem może od samego początku.

Spzredający rotela podpiąl kolumny do wzmacniacza nie mam niestety mozliwości podpięcia bezpośrednio pod źródło cyfrowe wzmacniacza więc na pierwszy ogień poszedł transmiter BT. Efekt? Sprzedawcy opadła kopara jak kiepsko to zagrało (dodam że kolumny kupiłem wcześniej od niego i doskonale je zna). Następnie podpiąłem Mojego marantza i włączyłem te same utwory, szczerze to dźwiek się różnił ale nei potrafię powiedzieć dokladnie czym. Pan od Rotela powiedział że jego zdaniem marantz wypadł lepiej, ale zrzucił to na barki tansmisji BT. Podejście numer 2 na pendrive wrzuciłem znów te same utwory i wio z nimi do rotela. Tutaj zgodnie przyznaliśmy, że rotel wygrał. Usłyszałem sporo różnych bałaganów w tle których wcześniej nie słyszałem, róznica była wyczuwalna na plus dla rotela, jednak mnie nie powaliła. Pan sprzedający natomiast był powalony tym co akustyka mojego mieszkania zrobiła z jego sprzętem. Koniec końców podziękowałem za poświęcony czas, wzmacniacza nie kupiłem , ale tez nie powiedziałem nie. Musze się zastanowić czy warto zrezygnował z multimedialnosci wygody oraz czadowego wyglądu marantza na rzecz troche lepszego dżwięku i surowości rotela (do którego musiał bym zakupić kable optyczne oraz kartę dźwiękową do komputera

 

ps w weeknd będę biegał po pokoju z kolumnami i szukał lepszego ustawienia.

 

ps2 znacie jakies ciekawe wzmacniacze z wejściami optycznymi do monitor audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz. A nie mówiłem.

Ps1 bardzo słuszna droga

Ps2 znamy. Do monitor audio pasuje magnat ma600, lub któryś ze starszych musical fidelity wsparty przetwornikiem vdac :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze idzie od tego wszystkiego zgłupieć. Yamaha, Denon , Onkyo, Marantz, HK

muszę napisać to samo.

Uczciwie powiem, że nigdy nie byłem w temacie mocny, a do tyłu jestem jakieś minimum 20 la, jak nie lepiej.

Postanowiłem więc trochę odświeżyć sprzęt.

Czytałem sporo tu na temat zarówno wzmacniaczy, jak i odtwarzaczy CD. Nie mam ucha audiofila, więc postanowiłem pójść na kompromis i wybrać któryś z amplitunerów kina domowego, tak żeby czasami obejrzeć film z efektami, a jednocześnie posłuchać płyt CD w stereo.

Wiem, że coś co jest do wszystkiego jest do niczego i cudów nie powinienem się spodziewać. Wybór jest tak duży, że trudno się zdecydować. Przeglądając oferty używanych amplitunerów zwróciłem uwagę na kilka pozycji.PiONEER VSX-920 ,ONKYO TX-SR705, PIONEER VSX-D2011, YAMAHA RX-V767.

Proszę was o opinię tych amplitunerów. Oczywiście rozpatrzę każdy inny model również. Do tego prosiłbym o dobranie odtwarzacza. I to z kolei nasuwa się pytanie ? CD osobno i osobno DVD lub blue-ray. Ten ostatni chyba najmniej przydatny. Wypożyczalni nie ma w okolicy, kupno swoich płyt chyba nie jest dobrym pomysłem ze względu na cenę. Do CD sie wraca często, do filmów znacznie rzadziej. No i kolumny rzecz jasna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2011 z tych wygląda najsensowniej. Ale znalazłem ostatnio w okolicach 1100-1200 zł onkyo 807 chyba i to byłby bezkonkurencyjny model. I funkcjami tez nie odstaje.

Jak masz dac mniej to idź w stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucił mi się jeszcze w oczy, ale to de facto inna cena i liga Marantz SR7005, ale też wchodziłby w rachubę. Za Marantza trzeba wyłożyć 2300

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) za tego Pioneera tysiąc. Oczywiście są to sprzęty używane. Marantz jest przyszłościowy.ma HDMI, Pionner natomiast nie.

Onkyo tx-nr807 jest też do wzięcia za 1150 i wygląda również sensownie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

oraz ONKYO TX-SR875

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) którego wcześniej przegapiłem.

Jeden z tych amplitunerów zapewne wybiorę, potem co jakiś czas zacznę dokupować resztę, o co zapewne będę chciał Was zapytać.

Jak masz dac mniej to idź w stereo.

o tym też myślałem i tak sobie upatrzyłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

 

 

czy decydując się na któryś z tych amplitunerów zestaw Wharfedale OBSIDIAN 600 HCP by sie nadał, czy kiepsko ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiolab 8200CD+Roksan Kandy K2, Denon AVR-X3600H, plus komplet Dali Zensor 7.0 + Zensor Focal+Zenzor1 +Klipsch R-110SW. Było Onkyo TX-SR876, TX-NR676,duża wieża Diory kompletna, Altusy 120A, jeszcze dawniej Gramofon Artur + ZK140T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.