Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz dla starego dziada


manfred1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma szans sprzedaje je choćby za parę stów tak jak wcześniejsze dodatki do nich czyli centralny te małe bździny i sub. Tylko wiem że będe w totalnej ... żeby się na coś innego zdecydować. Tu nawet chyba nawet w używkę mogę iśc. Wg mnie to te kolumny nie mają żadnej stereofonii no nie wiem ale mi się wydają że one się męczą w muzyce owszem wybuch metra z Brusem Wilisem idzie im świetnie ale muzyka to dla nich koszmar.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans sprzedaje je choćby za parę stów tak jak wcześniejsze dodatki do nich czyli centralny te małe bździny i sub. Tylko wiem że będe w totalnej ... żeby się na coś innego zdecydować. Tu nawet chyba nawet w używkę mogę iśc. Wg mnie to te kolumny nie mają żadnej stereofonii no nie wiem ale mi się wydają że one się męczą w muzyce owszem wybuch metra z Brusem Wilisem idzie im świetnie ale muzyka to dla nich koszmar.

 

no to teraz Ci się zacznie!!! poszukiwanie kolumn które zagrają dobrze muzykę filmową i Iron Maiden to istna orka po ugorze. Szczerze współczuję:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka cię sporo odsluchow. Kolumn jest więcej niż elektroniki. Im więcej zaczniesz czytać o nich tym będziesz mniej wiedział.

Ustaw sobie za cel posłuchać 6 modeli które tylko teoretycznie zbierają dobre recenzje i wśród nich wybieraj. Wśród używek sporu wybór jednak z odsluchem gorzej. Chyba że masz jakiś solidny komis koło ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam z czystym sumieniem, mają solidny wybór i stan urządzeń także dobry.

Przy tym ceny są odpowiednie.

Jeśli tam nie znajdziesz pożądanego efektu zapraszam do nas, nieco dalej ale wciąż małopolska. Posłuchamy innych modeli. A jak chcesz będziesz ich później szukał na rynku wtórnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.