Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór słuchawek i wzmacniacza/Dac'a


Funnykris

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz sobie Project Nostromo są bdb jakość/cena.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No faktycznie ciekawe :)

HeadAmp Valentine V.3.0 wygląda na wzmacniacz, który to pociągnie. Pozostaje kwestia jakiejś karty. Lepsza USB czy wewnętrzna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co Ci karta skoro będziesz miał wzmacniacz słuchawkowy który zajmie się przetwarzaniem dźwięku, karta zostanie pominięta w torze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co Ci karta skoro będziesz miał wzmacniacz słuchawkowy który zajmie się przetwarzaniem dźwięku, karta zostanie pominięta w torze...

To sam wzmacniacz bez daca. Input to 2xRCA. Mam co prawda ten swój mikser który służy mi też jako karta i póki co mógłby zostać ale wydaje mi się, że jakaś karta może być lepsza jako źródło sygnału audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celuj w Daca ze wzmacniaczem słuchawkowym, lepsze możliwości wykorzystania w przyszłości niz karta montowana w komputerze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Input to 2xRCA. Mam co prawda ten swój mikser który służy mi też jako karta i póki co mógłby zostać ale wydaje mi się, że jakaś karta może być lepsza jako źródło sygnału audio.

Mikser muzyczny, czy systemowy w windzie? Takie pierdoły się omija, tak jak pisze DjTechnics słuchaj, bo gada dobrze :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mikser muzyczny, czy systemowy w windzie? Takie pierdoły się omija, tak jak pisze DjTechnics słuchaj, bo gada dobrze :)

Normalny mikser - 2 wejścia mikrofonowe 2x wejścia mono i wyjścia. Żadnego softu, działa jako karta dźwiękowa i tak się wykrywa w systemie. Ale właśnie wolałbym go ominąć w torze. Im w nim mniej tym lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krisowi chodziło o

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja miałem kiedyś podobny mikser ale pięć razy droższy i Ci powiem, że jakoś dźwięku z takiego czegoś to slabizna, jak nie gorzej niż z integry z komputera.

Słuchanie na takim czymś jak ten multimix to zbrodnia :-P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujący wydaje się być NuForce uDAC-3. Jest jeszcze Fiio E12 Mont Blanc. Obydwa mają swoje zalety ale jakoś ten NuForce bardziej do mnie przemawia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny mikser - 2 wejścia mikrofonowe 2x wejścia mono i wyjścia. Żadnego softu, działa jako karta dźwiękowa i tak się wykrywa w systemie. Ale właśnie wolałbym go ominąć w torze. Im w nim mniej tym lepiej.

Powiedz nam teraz do czego chcesz te słuchawki do słuchania muzyki z plików np. hires, czy do słuchania własnych "wypocin" na swoim mikserze, bo już się pogubiłem.

 

Fiio E12 to przenośny wzmaczek, kiedyś miałem E07k siedzą w nich wolfsony, fajne granie ale do 250Omowych słuchawek hmmm nie wykorzystasz potencjału Beyerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedz nam teraz do czego chcesz te słuchawki do słuchania muzyki z plików np. hires, czy do słuchania własnych "wypocin" na swoim mikserze, bo już się pogubiłem.

Do słuchania muzyki. A miksera nie biorę pod uwagę jako źródła. Ewentualnie bardzo krótko ale jak kupię dac to posłuży mi wyłącznie do nagrywania. Zostawmy temat miksera bo nie biorę go pod uwagę jako sprzętu do słuchania muzyki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A DAC do czego będziesz wpinał do laptopa? Na jakim playerze, jaki format, jaki system bo jest z tym trochę zabawy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A DAC do czego będziesz wpinał do laptopa? Na jakim playerze, jaki format, jaki system bo jest z tym trochę zabawy.

Stacjonarny, foobar2000, głównie CD audio, swoje pliki flac, czasami dvd (tu nie mam jakiegoś ulubionego Playera ale to raczej rzadkość żebym słuchał z dvd), no i czasem utwory ze streamingu (obecnie Tidal w 320 kbps - tam znajduje sporo muzyki do późniejszego zakupu). A system to Windows. Lubię też linuxa tam używam audacious.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaj przed odsłuchami mały programik fidelizer, optymalizuje windę i wyłącza usługi w tle opcja audiophile jest bezpieczna i optymalna,żeby sterować zdalnie takimi playerami jak foobar, czy jRiver etc.

Tidal w wersji hifi daje ci jakość CD, a masz jeszcze od niedawna albumy w jakości master 24 bit. i nie podpinaj bele kablem USB od drukarki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używaj przed odsłuchami mały programik fidelizer, optymalizuje windę i wyłącza usługi w tle opcja audiophile jest bezpieczna i optymalna,żeby sterować zdalnie takimi playerami jak foobar, czy jRiver etc.

Tidal w wersji hifi daje ci jakość CD, a masz jeszcze od niedawna albumy w jakości master 24 bit. i nie podpinaj bele kablem USB od drukarki.

Mam obecnie tą opcję w pakiecie z telefonem a poza tym dla mnie to tylko taka kopalnia muzyki. 320 kbps jest rocznie tańsze o 240 zł i wolę to włożyć w płyty CD. A jak się wie jak i gdzie kupowac i poluje na okazje to można za to wyrwać trochę muzyki i jest na własność :)

PS. Co ma kabel USB do przesyłu muzyki w postaci cyfrowej do Daca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie tą opcję w pakiecie z telefonem a poza tym dla mnie to tylko taka kopalnia muzyki. 320 kbps jest rocznie tańsze o 240 zł i wolę to włożyć w płyty CD. A jak się wie jak i gdzie kupowac i poluje na okazje to można za to wyrwać trochę muzyki i jest na własność :)

Każdy orze jak może :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beyerdynamic DT990 PRO + NuForce uDAC-3

Myślicie, że to zagra na poziomie? Być może w przyszłości kupię jakiś lepszy DAC ale to tak na początek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od szufladkowania czegokolwiek z uwagi na miejsce produkcji (made in china to smutny standard). I mam pojęcie o czym mówię bo niejeden dobry chiński sprzęt miałem (a co dziś nie jest produkowane w chinach...). Po prostu nie ufam markom chińskim. Sprzęty audio z chin dostarczają czasami swoim użytkownikom nie lada problemów (miałem tak z moim piecem gitarowym, gdzie do wymiany lamp przydałby się jeszcze jeden łokieć :D ).

 

Generalnie ten światopogląd trzeba będzie siłą rzeczy powoli chyba zmieniać. Nie ma w tej chwili na świecie fana słuchawek, który nie chciałby mieć w swojej kolekcji HE-1000, takie czasy, flagowy Sennheiser kosztuje tyle co budżetowe modele chińskiego producenta...ech..

 

W temacie wątku:

Ostatnie 2-3 lata to poszukiwanie zestawu słuchawkowego bardzo dobrze grającego repertuar metal/jazz/prog, z tańszych układów dac/wzm/słuchawki polecam zdecydowanie Hegel hd10/Heed Canamp II/HD650, przy trochę większym budżecie Canamp'a może zastąpić Naim Headline/NAPSC-będzie progres, stopniowo zwiększając budżet można zaryzykować lepszy przetwornik.

Ostatecznie stanęło na HD11/Bryston bha-1/LCD-3F cały tor po balansie, po drodze były HD800, LCD-2F,AQNH, SR-507 i różne inne, obecny zestaw to wypełnienie, drive, rozdzielczość,kontur,przestrzeń, kontrola w całym paśmie, gitary brzmią gęsto-nie brzęczą jak przelatująca mucha-jak jest ciężki riff to się to słyszy ale...obok wciąż stoi Naim i podpięte do niego HD650 i ten zestaw słuchany bezpośrednio po lcd3/bha-1 nie klęka na kolana i nie prosi o przebaczenie, moja rekomendacja dla hd650, które w swojej cenie są absolutnie nie do pobicia, poza tym świetnie reagują na zmianę wzmacniacza i nie są wybredne co do reszty toru, a napędzone brystonem wyczyniają takie rzeczy, o które ciężko podejrzewać słuchawki z tego zakresu cenowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge polecic hd598 :) mam od jakis 2-3 miesiecy wlasnie puscilem NIN - All that could have been :) dajaaaaa rady. Nie mam zbytnio porownania do innych tutaj wymienianych. Przy zakupie sluchalem kilku modeli roznych producentow do kwoty 1k. HD518 tak jak piszesz to jakies nieporozumienie, tez mi nie siadly, z odsluchu wybor padl na HD558, w sklepie byly w cenie HD598 na internetach wiec ostatecznie kupilem 598 bez odsluchu (stylowo są bardzo zblizone). Wczesniej mialem poczciwe, stare HD202 upalałem na nich Mansona i przez Ciebie zdałem sobie sprawe, ze jeszcze nie przesluchalem go na nowych sluchawach :D.

 

Wydaje mi sie, ze sluchawy troche sie wygrzały albo ja sie przyzwyczailem ;) na początku wydawalo mi sie czasem, ze mają mało basu. Jednak najwieksza frajde mialem przy pierwszym odsluchani pierwszej plyty Animals as leaders. Jak masz jeszcze wiecej kasy to pewnie drozsze będą lepsze :D 598 maja 50omów i na mackbooku brzmią dobrze, jak kupie wzmak to pewnie bede testowac ale poki co nie moge sie wypowiadac. Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@decybel-miałem hd598 i hd595- obydwie pary dobrze wspominam, ciekawie pisze się o nowej, odświeżonej serii 500, szczególnie dużo ochów i achów odnośnie hd599...na razie tylko w recenzjach ale barwna średnica, dobry detal i niezła przestrzeń dobrze wróżą, segment słuchawek poniżej 1k zyskał prawdopodobnie interesującego zawodnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z otwartych słuchawek interesującą opcją może być Audioquest Nighthawk, ceny za nie poszły mocno w dół po wejściu nowych NightOwl...ale to dosyć specyficzne brzmienie i zalecam odsłuch wygrzanych-z szybkim,rozdzielczym torem potrafią zagrać dobrze.

 

W najbliższą środę będę miał na odsłuchu wzmacniacz GS-1 mało u nas znanej amerykańskiej manufaktury HeadAmp, model już nieprodukowany ale jak widzę firma obecne celuje w dosyć wysokie cenowo rejony wzmacniaczy słuchawkowych,miał ktoś do czynienia?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W zasadzie to szukam jakiejś alternatywy dla hd650 do DAP-a, którego zamierzam nabyć w przyszłości i cholera te hd599 na papierze to wyglądają na prawdę nieźle, wygodne to są na pewno (jak i 595,598) , na miejscu założyciela tematu wziąłbym je koniecznie pod uwagę, a przynajmniej spróbował ich posłuchać, sam jestem ciekaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście doradzili do kwoty 1500zl?

Hifimany 400s mnie urzekly, ale boję się kurde że po paru latach mi się rozleca :-(

Zależy mi na fajnej scenie, dźwięk w stronę jasności, lecz by nie był on męczący, gatunek muzyka elektroniczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifimany 400s mnie urzekly, ale boję się kurde że po paru latach mi się rozleca :-(

Kolega miał HE400 kilka lat i jakoś nie widziałem, żeby coś złego się z nimi działo, bez przesady ważne jak grają wygląd drugorzędna sprawa, wyglądają archaicznie ale raczej są solidne.

To znowu takie HD598 lubiły się psuć w nich pałąki, podobno w HD650 też-te pierwsze wiem na pewno, bo kumpel z pracy miał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czysto techniczne. Nie znam się kompletnie na elektryce/elektronice ogólnie prądzie :P Zacząłem trochu czytać o tym całym NuForce uDAC-3.

Ze strony producenta (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ):

Idealne rozwiązanie dla użytkowników laptopów

Audiofilski DAC 24/96 z wyjściami S/PDIF i RCA

Wzmacniacz dla słuchawek niskoomowych

Wysokiej jakości konwerter cyfrowo-analogowy (DAC) z interfejsem USB, umożliwiającym pominięcie szumiących układów wyjściowych komputerów PC i Mac.

Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy umożliwia perfekcyjne wysterowanie słuchawek niskoomowych, jednak z powodzeniem może służyć jako podróżny wzmacniacz dla bardziej wymagających słuchawek.

µDAC-2 wytwarza również strumień S/PDIF do podłączenia dowolnego receivera.

Cechy produktu:

Obsługiwane częstotliwości: 32, 44.1, 48, 88.2, 96 kHz, 24-bit

Dynamika: 90 dB

Wyjście RCA: 2Vrms

THD: 0,05%

Wyjścia: 2x RCA, koaksjalne

Wyjście słuchawkowe: 80mW@16Ohm

Zasilanie: z USB

Stosunek sygnału do szumu: 98 dB

Wymiary: 68 x 38 x 21 mm

Wyjście słuchawkowe: 80mW@16Ohm ?

 

Na stronie sklep.rms.pl pisze, że obsługuje słuchawki do 300 ohm.

Obsługiwane słuchawki: Do 300 Ohm

 

Znalazłem też jakąś tam "dokumentację" w pdf -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I tam jest napisane:

Wzmacniacz pozwala na podłączenie słuchawek o impedancji w zakresie od 16 do 300ohm oraz mocy 80mW (16ohm)

 

 

Na anglojęzycznej stronie pisze tak:

The earphone amplifier is suitable for driving earphones with impedances ranging from 16 – 300 Ohms and has 80mW x 2 (16 Ohms) power available.

(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).

 

Także nie wiem... Te DT990 pro będą na tym grały czy to jakaś ściema?

Znalazłem jeszcze taki fragment recenzji:

Specyfikacja

 

asynchroniczny DAC 24 bit – 32, 44.1, 48, 88.2 i 96 kHz,

obsługa formatu DSD,

układ dyskretny, potencjometr TOCOS,

wyjście liniowe 2 Vrms,

wyjście cyfrowe koaksjalne,

dynamika 90 dB,

SNR 98 dB,

THD+N: 0.05%

moc 80 mW x 2/16 Ohm,

obsługa słuchawek 16 – 300 Ohm,

zasilanie z USB.

Dowiedziałem się również, że impedancja wyjścia słuchawkowego wynosi około 5 Ohm, uDAC-3 powinien zatem sprawdzić się lepiej ze słuchawkami o wyższej impedancji.

Mam wrażenie, że czegoś po prostu nie ogarniam/ nie potrafię prawidłowo odczytać tych danych technicznych. Kurcze muszę się podszkolić :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci zawsze takie rzeczy piszą, żeby ładnie na papierze wyglądało :)

To że napisali to jedno, może być tak, że przy 300 omowych taki wzmacniacz nie wyciśnie całego potencjału słuchawek.

Tak jak pisałem nie impedancja w słuchawkach najważniejsza, chyba ważniejszy jest tzw. SPL (skuteczność), pisałem przecie, że HD600 300 om, a jak włączyłem 250om DT990 tylko , że te mają mniejszy SPL niż HD600, to potencjometr musiałem o jedną "kreseczkę"bardziej rozkręcić, żeby grały tak samo głośno co HD 600.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producenci zawsze takie rzeczy piszą, żeby ładnie na papierze wyglądało :)

To że napisali to jedno, może być tak, że przy 300 omowych taki wzmacniacz nie wyciśnie całego potencjału słuchawek.

Tak jak pisałem nie impedancja w słuchawkach najważniejsza, chyba ważniejszy jest tzw. SPL (skuteczność), pisałem przecie, że HD600 300 om, a jak włączyłem 250om DT990 tylko , że te mają mniejszy SPL niż HD600, to potencjometr musiałem o jedną "kreseczkę"bardziej rozkręcić, żeby grały tak samo głośno co HD 600.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wg tego testu ten sprzęcik napędza spokojnie hd700 i dt880 także chyba nie mam się czym martwić na zapas. W razie czego nadaje się na całkiem znośny dac.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym wzmacniaczu? Zdaje się, że jakiś Chińczyk ale coś koło tysiaka chodzi nowy tu ktoś zmienił lampki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lampkami tak jest, ze można w obrębie zamienników coś tam zmieniać.

Zobacz sobie ten, czy nie ma gdzieś na wtórnym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na pewno Hifiman lepszy niż to coś zapodane jako pierwsze udac3, czy cóś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co byście powiedzieli na połączenie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) +

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) +

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Nostromo X2H + HeadAmp Valentine V.3.0 połączone interkonektem)?

EDIT: Nie dopatrzyłem że ten DAC nie jest na USB... W takim wypadku jakiś dac bez wzmacniacza i ten wzmak do tego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto dorzucić 100zł do Beyerdynamic 990 Pro i kupić wersję Edition/konsumencką? Ma prosty kabel i są pomalowane. O różnicach w brzmieniu nic nie wiem. Są jakieś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.