Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo TX-8150 + Heco Aleva GT 602


kejo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie do końca tak jest jak pisali koledzy wcześniej. Aleva gt to kolumny które grają dobrze z stosunkowo prostrzymi wzmacniaczami czy amplitunera mi. I akurat do tego modelu będą się po prostu nadawać.

Ewentualnie weź pod uwagę ponownie yamahe RN 602 jednak z seria music style 900.

To zestawienie także jest optymalne.

Ewentualnie jeśli nie potrzebujesz systemu all in one to w podobnej cenie dużo lepiej zagra Yamaha as701 czy nad 326 z dodatkiem w postaci malinki tu koleżanka wyżej więcej powie lub Yamahy wxad10.

Podjedz do nas na odsluch. Jako forumowicze masz także niższe ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weekend za nami. Co by tu napisac... Nie moge odkrecic potencjometru nawet na polowe i sluchac, bo mi mieszkanie rozniesie. Dzwiek jest naturalny, mozna by powiedziec nawet plaski. Przelaczylem kolumny z tylu na +2dB, na wzmaku phase matching bass uaktywnilem (wiem wiem...) i przy nawet cichym odsluchu jest poprawnie. Generalnie kolumny chyba za duze na pomieszczenie w ktorym obecnie stoja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zamierzałbyś w nidalekiej przyszłości rozbudowywać systemu do opcji kina domowego, to Heco Aleva zdecydowanie podłączyłbym pod wzmacniacz stereo, a nie amplituner. To na prawde ładnie grające kolumny i trochę szkoda je ograniczać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam je podlaczane pod wzmacniacz. Onkyo a9050. Opcja kina domowego na tym mieszakniu nie wchodzi w gre. Zobaczymy na domku w przyszlosci.

 

Buena Vista Social Club na tym zestawie to poezja dla mych uszu, mimo ze znam kazdy pojedynczy dzwiek w tych utworach: )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toz napisalem, ze nie da sie potencjometru na polowie trzymac, bo rozniesie mieszkanie. Daja rade, tylko zastanawiam sie czy z innym/lepszym wzmakiem zagraja "pelniej" na mniejszej glosnosci.

 

Chyba rozumiecie o co mi chodzi ?

 

Kolumny swoja masa, wielkoscia i wygladem sprawiaja wrazenie obcowania z klasa wyzej niz w tej ktorej sie znajduja(mimo, ze ich cena nie jest mala). Takie subiektwne spostrzezenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.