Skocz do zawartości
IGNORED

dostępność części zamiennych głośników


szpotek73

Rekomendowane odpowiedzi

witam

w moich starych visatonach frs 8 m rozpadły się górne zawieszenia,przekopałem google,allegro,itp. i nie znalazłem,polski dystrybutor visatona odpisał na moje zapytanie,że zakup zawieszeń do tych głośniczków jest niemożliwy,ok są tanie i mogę kupić nowe,ale jeśli coś się uszkodzi w głośniku za powiedzmy 1000zł ,co wtedy,też nowy kupić?

Pytam więc zorientowanych w temacie-które firmy produkujące głośniki zapewniają dostęp do części zamiennych?Oczywiście nie mam tu na myśli Tonsila i STX-tu można kupić wszystko bez problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeżeli uszkodzimy głośnik który jest dostępny nadal w sprzedaży lepiej po prostu kupić nowy i wymienić, a najlepiej parę.

 

Jeżeli nie ma trzeba naprawiać a to już nic dobrego, uwierzcie na słowo, robiłem pomiary takich głośników i porównywałem z oryginałem, to już nie to samo i choćby nie wiem jak ktoś to naprawił nigdy nie będzie tak jak powinno być.

 

To że ktoś mówi i pisze że po naprawie gra tak samo można miedzy bajki Sobie włożyć.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mam adres ale nic nie wiem o nich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,dzięki za wpisy,czyli jest tak jak myślałem,coś się zepsuje to stare wyrzucić i kupić nowe,to dziwne ,z jednej strony ekologia itd,nie wolno używać cyny z ołowiem,wzmacniacze lampowe i w klasie a ciągną za dużo prądu,dla mnie bezsens ,ale teraz tak jest ze wszystkim,nawet samochody mają moduły i nie można wymienić jednej części ,tylko cały moduł,takie czasy...zawieszenia dla moich szerokopasmówek znalazłem oczywiście na alliexpress,wyglądają identycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się z pytaniem czy gdzieś można dostać głośniki średnio-niskotonowe które chciałbym wymienić w moich kolumnach Vienna Acoustics Mozart . Zmieniłbym dwa bo niestety miałem naprawiane i mam obiekcje do naprawy. Podobno był to w miarę tani model Seasa robiony dla Vienna Acoustics.

Wklejam foto z moich kolumn i foto seasa h 822 które jak znalazłem w necie mogą być zamiennikami. A może idzie użyć jeszcze jakiś innych seasów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-25555-0-65158600-1502132846_thumb.jpg

post-25555-0-45039500-1502132857_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety- słuchasz USZAMI, nie oczami. Wygląd nie świadczy o identyczności zawieszeń.

no niestety taka prawda,ale jakoś nie mam serca wyrzucić po prostu te głośniczki-wymienię zawieszenia,a jak będzie lipa-wtedy do kosza i kupno nowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.