Skocz do zawartości
IGNORED

SOtM sMS-200 - transport plików USB


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy jest jakaś różnica w jakości dźwięku nie funkcjonalności obsługi sterując sotm w sposób taki pliki na nas aplikacja bubble upnp do sterowania tablet /smartfon bez użycia komputera i oprogramowania typu roon itp

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy jest jakaś różnica w jakości dźwięku nie funkcjonalności obsługi sterując sotm w sposób taki pliki na nas aplikacja bubble upnp do sterowania tablet /smartfon bez użycia komputera i oprogramowania typu roon itp

Chryste, a w jakim języku jest to napisane?!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już siedzi Ultra z Sps500.

 

 

Panowie czy jest jakaś różnica w jakości dźwięku nie funkcjonalności obsługi sterując sotm w sposób taki pliki na nas aplikacja bubble upnp do sterowania tablet /smartfon bez użycia komputera i oprogramowania typu roon itp

 

Ogarnij Roon i nie myśl o głupotach :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale do roona lub innego programu trzeba angażować dodatkowo kompa

 

Chryste, a w jakim języku jest to napisane?!

W polskim zawiłym pogoń myśli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już siedzi Ultra z Sps500.

Napisz jak wrażenia ? Czy dokonywaleś jakiś porównań ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak wrażenia ? Czy dokonywaleś jakiś porównań ?

 

Słucham kilka godzin. Generalnie miałem zwykłego z zasilaczem Ifi i tutaj jest dużo lepiej i nic innego nie miałem na porównanie. Mam też iGalvanic z iDefender ale nie w stereo nie mam już miejsca w listwie na te zasilacze ... Na głębsze wywody przyjdzie czas jak na spokojnie zasiądę w weekend.

 

Tak ale do roona lub innego programu trzeba angażować dodatkowo kompa

 

 

W polskim zawiłym pogoń myśli

 

Wiesz są NASy co uciągną Roona ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham kilka godzin. Generalnie miałem zwykłego z zasilaczem Ifi i tutaj jest dużo lepiej i nic innego nie miałem na porównanie. Mam też iGalvanic z iDefender ale nie w stereo nie mam już miejsca w listwie na te zasilacze ... Na głębsze wywody przyjdzie czas jak na spokojnie zasiądę w weekend.

 

 

 

Wiesz są NASy co uciągną Roona ;)

doradzam wpięcie SMS ultra (a właściwie jego zasilacza) bezpośrednio do jakiegoś innego gniazdka , nie do listwy z resztą sprzętu. Nie wybierasz się czasem do Krakowa ? Wpadłbyś na wspólne słuchanie i porównanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doradzam wpięcie SMS ultra (a właściwie jego zasilacza) bezpośrednio do jakiegoś innego gniazdka , nie do listwy z resztą sprzętu. Nie wybierasz się czasem do Krakowa ? Wpadłbyś na wspólne słuchanie i porównanie.

 

Chętnie bym się wybrał ale odległość jest spora i trzeba dużo czasu. Bardzo lubię wspólne słuchanie i analizowanie.

 

Co do gniazdka to nie mam jak. W jedno gniazdo mam wpiętą lampę i w drugie listwę. Wszystko na kablach stock. Nie słyszę różnicy w sieciówkach. DAC, lampa, sotm, telewizor, ps4, dekoder do tv i to w końcu wybuchnie :) kolejne gniazdka to odległości bym musiał ciągnąć kable po 3 m. Myślałem o listwie Tomanka na długim kablu i to by rozwiązało sytuację.

 

Aaaaa zapomniałem, że odtwarzacz CD jeszcze mam. No masakra. Planuję przemeblowanie przed świętami i pogrupować to wszystko. Regały na książki, burko lite (marzy mi się takie duże drewniane ważące tyle co ja ;))

 

Edit

 

Kusi mnie też wpięcie pendrive bądź jakiś dysk SSD bezpośrednio do USB z iDefender żeby Sotm nie zasilał go i porównał Roon ale nie wiem jak do tego podjeść. Bubble ? Aplikacja na androida grosze czy coś innego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gniazdka to nie mam jak. W jedno gniazdo mam wpiętą lampę i w drugie listwę.

W takim razie masz prawie tak, jak ja miałem do przedwczoraj :))

Usunąłem zasilanie streamera z listwy a podłączyłem na trójniku wraz z lampką.

U mnie w systemie sprawdziły się w zasilaniu dwie kwestie. Po pierwsze, wzmacniacz i dac są zasilane na innej linii niż cokolwiek innego. Po drugie zasilanie streamera lepiej jak jest wpięte w gniazdko w które żaden inny transformator nie jest wpięty.

Generalnie, ja korzystam z trzech "gniazdek". Jedno: dac i wzmacniacz, drugie: zasilanie streamera i lampka, trzecie: reszta świata video i zasilanie routera. Zmiany słyszalne w moim zestawie są na tyle znaczące, że powrót do np. zasilenie z listwy routera, streamera, wzmacniacza i daca znacząco degraduje barwę, pogarsza separację, rozmywa atak strun i wzbudza niskie tony. Sprawdziłem to właśnie przedwczoraj. Do wtedy miałem jeszcze wpięte zasilanie streamera wraz z całą resztą video.

 

Chętnie bym się wybrał ... Bardzo lubię wspólne słuchanie i analizowanie.

 

Pociąg jedzie coś około 2 godziny. Miasto piękne. Zabierz Sotm, zasilacz, a czas podróży sobie jakoś uprzyjemnisz. Zastanawiam się jaki dalszy krok postawić na mojej audio-ścieżce i takie porównanie wersji dałoby mi wiele potrzebnej wiedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie masz prawie tak, jak ja miałem do przedwczoraj :))

Usunąłem zasilanie streamera z listwy a podłączyłem na trójniku wraz z lampką.

U mnie w systemie sprawdziły się w zasilaniu dwie kwestie. Po pierwsze, wzmacniacz i dac są zasilane na innej linii niż cokolwiek innego. Po drugie zasilanie streamera lepiej jak jest wpięte w gniazdko w które żaden inny transformator nie jest wpięty.

Generalnie, ja korzystam z trzech "gniazdek". Jedno: dac i wzmacniacz, drugie: zasilanie streamera i lampka, trzecie: reszta świata video i zasilanie routera. Zmiany słyszalne w moim zestawie są na tyle znaczące, że powrót do np. zasilenie z listwy routera, streamera, wzmacniacza i daca znacząco degraduje barwę, pogarsza separację, rozmywa atak strun i wzbudza niskie tony. Sprawdziłem to właśnie przedwczoraj. Do wtedy miałem jeszcze wpięte zasilanie streamera wraz z całą resztą video.

 

 

Pociąg jedzie coś około 2 godziny. Miasto piękne. Zabierz Sotm, zasilacz, a czas podróży sobie jakoś uprzyjemnisz. Zastanawiam się jaki dalszy krok postawić na mojej audio-ścieżce i takie porównanie wersji dałoby mi wiele potrzebnej wiedzy.

 

Byłem w Krakowie nie raz :) Może się skuszę :)

 

Czyli masz zwykły rozdzielacz w gniazdku ? Jaki konkretnie ? Generalnie mam w planach to uporządkować i chciałem pierdoły typu TV, PS4 itd wpiąć w listwę, a resztę w gniazdka bezpośrednio.

 

Jaki USB kabel używasz ze swoim SMS ? Kable sieciowe ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinno być. Wzmacniacz i CD ma oddzielnej listwie (z filtrem lub bez - u zależy od preferencji i systemu), a wszystkie pierdoły, a tym koniecznie wszystkie urządzenia z zasilaczami impulsowymi typu PS, TV itd - na drugiej, najlepiej mocno filtrowanej listwie, aby syf z tych urządzeń nie rozlewał się nam po sieci zasilającej. Można ją jeszcze w trafo separujące (1:1) wpiąć.

 

PS. Lampka, jeżeli ma zwykłą żarówkę (nie led, świetlówkę czy halogen z trafem) można wpiąć do listwy ze sprzętem. Zwykła żarówka praktycznie nie generuje zakłóceń.

 

Tu macie jeszcze ciekawe pomiary zakłóceń generowanych przez różne odbiorniki prądu:

 

bizsuS.gif

 

Noise reference level to poziom odniesienia to 23mV szumu (tyle było na wyjściu z filtra sieciowego).

 

Noise idle (no load) to zakłócenia zmierzone po wpięciu różnych zasilaczy bez obciążenia (czyli np. ładowarki do iPhona, bez podłączonego do ładowania telefonu)

 

Noise under load to zakłócenia zmierzone po wpięciu różnych zasilaczy ale tym razem obciążonych (czyli np. ładowarki do iPhona z podłączonym telefonem do ładowania)

 

Jak widzicie, większość z nich (ostatni linijka) generuje bardzo dużą ilość zakłóceń, które 'zanieczyszczają' linię zasilającą. Dwie ostatnie kolumny też są ciekawe: jest tam zwykła żarówka (incandescent) oraz świetlówka (fluorescent). Zwykła żarówka nie generuje żadnych zakłóceń które mógłbym zmierzyć, natomiast świetlówka - o mój Boże ! To już jest jakaś masakra. Z żarówkami LED jest podobnie (źle). Sieją aż miło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Elberoth

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak powinno być. Wzmacniacz i CD ma oddzielnej listwie (z filtrem lub bez - u zależy od preferencji i systemu), a wszystkie pierdoły, a tym koniecznie wszystkie urządzenia z zasilaczami impulsowymi typu PS, TV itd - na drugiej, najlepiej mocno filtrowanej listwie, aby syf z tych urządzeń nie rozlewał się nam po sieci zasilającej. Można ją jeszcze w trafo separujące (1:1) wpiąć.

 

PS. Lampka, jeżeli ma zwykłą żarówkę (nie led, świetlówkę czy halogen z trafem) można wpiąć do listwy ze sprzętem. Zwykła żarówka praktycznie nie generuje zakłóceń.

Elb, podejrzewam, że zostałem niedokładnie zrozumiany.

Wpięcie streamera (a właściwie zasilacza impulsowego zasilającego LPS-1 zasilający SMS-200) razem z innymi urządzeniami video wpływa znacząco niekorzystanie.

Wpięcie streamera wraz z wzmacniaczem i dacem też wpływa znacząco niekorzystnie.

Tak więc wg mnie powinny być trzy, jak najbardziej odseparowane możliwości wpięć, lub listwa/kondycjoner zapewniające separację dwóch obwodów a wtedy reszta świata idzie do zwykłej listwy.

Jak na teraz, to jestem uprzedzony do wszelkiego filtrowania. U mnie najbardziej słychać to na pianinie / fortepianie. Albo jest uderzenie klawiszy i barwa, albo jest cichsze, matowe, pufff.

 

Dzięki za uwagę o żarówce.

Pozdrawiam

 

Jaki USB kabel używasz ze swoim SMS ? Kable sieciowe ?

USB Stavessence Apricity.

Sieciowy do zasilacza zasilającego LPS-1 a potem streamer mam zwykły Castoramowy. Nota bene, właśnie szukam okazji by skądś wziąćjakiś kabel obdarzony własnym charakterem i spróbować tutaj zmiany. Choć wydawać pieniędzy na to mi się nie chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podzielił na dwie linie: czystą i brudną. Do pierwszej wzmacnacz, CD (+ ewentualnie zwykła żarówka). Do drugiej wszystko inne.

 

Po co trzecia linia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem uprzedzony do wszelkiego filtrowania.

Dodam jeszcze, że u mnie sprawdziły się rozwiązania tłumiące wibracje. Dają bardzo podobne zmiany, jednocześnie nie ujmując barwy i ataku. Co więcej, można te rozwiązania dowolnie na słuch dostrajać. Opiszę to kiedyś w stosownym wątku. Przede mną w przyszłym tygodniu jeszcze próby, już chyba ostatnie.

 

Ja bym podzielił na dwie linie: czystą i brudną. Do pierwszej wzmacnacz, CD (+ ewentualnie zwykła żarówka). Do drugiej wszystko inne.

 

Po co trzecia linia ?

Gdy dodasz do daca i wzmacniacza zasilacz impulsowy - dźwięk siada.

Gdy dodasz zasilacz impulsowy zasilający LPS-1 (streamer) do listwy gdzie masz wpięte inne urządzenia (czytaj:zasilacze) - dźwięk siada.

U mnie tak jest. Sprawdziłem.

Tak więc dwie linie - ok. Ale wtedy gdy;

na jednej linii masz wpięte całe video i np.router,

a na drugiej listwę która zapewnia podział na dwa niezależne obwody , gdzie do jednego obwodu dajesz wzmacniacz i dac, a do drugiego zasilacz do LPS-1.

 

p.s. to może miećteż coś wspólnego z tzw. leakage current - zjawiskiem którego nie ogarniam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Trab

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem - nie wiedziałem, że pozostałe zasilacze impulsowe mają wpływ na zasilacz od LPS-1 i trzeba je dodatkowo rozdzielić. Zasilacz do LPS-1 to teoretycznie tylko ładowarka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz do LPS-1 to teoretycznie tylko ładowarka

Tak. Gdy dołożyłem mu kolce i położyłem na niego woreczek z kwarcem by wytłumić wibracje - dynamika, barwa, zauważalnie przygasły. Z kolei ten sam zabieg z LPS-1 dał same pozytywy. Aż się wierzyć nie chce w te zmiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie traktuję tego w kategorii "wina". Mam zwykły zasilacz meanwell który był w komplecie z LPS-1. U mnie zasilenie ifi ipower nie sprawdziło się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

SoTM SMS-200 / Lampizator DHT DAC / NAF 845+Amati / Cessaro Chopin  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup może liniowy od Tomanka na próbę - jak ci się nie sprawdzi, to będziesz mógł zawsze oddać. Koszt niewielki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy feedback o sMS-200 Ultra przeczytałem:

 

Recently received the SMS 200 ultra + SPS 500 + tx USBultra. Right now am using it with a thunderbolt external SSD attached to a Mac Mini server with Audinirvana on a iPad.

 

By the way, have tested the SMS 200 ultra tryptich package and it beats Sonore, Melco and Aurender (including N10) in my system (a MSB + Raidho set up).

 

Gdyby to naprawdę miało być lepsze od Aurendera N10 (który kosztuje coś ok 45k) to naprawdę mogłoby być coś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh też czytałem tę wypowiedź ale mam wrażenie, że na CA można wyczytać wszystko. tx USBultra też kosztuję sporo. Ja mam wersję z wyjściem na zegar, który za chwilę Sotm wypuszcza i tedy to wypożyczę choć ultra + 500 to dla mnie koniec grzebania :) Muszę się teraz zająć kolumnami i DACkiem :)

 

Aaa i jeszcze takie pytanko. Myślicie, że jest sens podłączania takiego dysku jak Samsung Portable SSD T3 ? Do tego iDefender z zasilaczem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recenzja sMS-200Ultra:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Panowie czy przy połączeniu z dac po spdif lub i2s opłaca się nabywać wersję ultra czy np sotm mini i dobry konwerter np singxer su 1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackromek, trochę zawiłe pytanie napisałeś:)

 

Sotm Ultra gra jedynie po USB, więc jeśli chcesz inne wyjścia to jedynie dodatkowy konwerter, a ten razem z ultra nie ma sensu. Singxer robił u mnie bardzo dużą robotę przy auralic aries, a tym bardziej z zewnętrznym zasilaniem i zmienionym regulatorze napięcia, ale tak jak pisałem tutaj wcześniej, ultra to podobny poziom, z zasilaczem Sotm jest jeszcze lepiej.

 

Tak więc moim zdaniem opcja pierwsza to sam Sotm ultra+dobry zasilacz lub druga tańszy transport+singxer su-1 z zasilaczem zewnętrznym. np LPS-1.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jaki rodzaj połączenia pójść usb lub spdif / i2s przy powiedzmy black dragonie jako dac . Jak dorobić do singxera zewnętrzne zasilanie

 

 

Tak więc moim zdaniem opcja pierwsza to sam Sotm ultra+dobry zasilacz lub druga tańszy transport+singxer su-1 z zasilaczem zewnętrznym. np LPS-1.

Dokładnie rozważam właśnie te dwie opcje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się w jaki rodzaj połączenia pójść usb lub spdif / i2s przy powiedzmy black dragonie jako dac . Jak dorobić do singxera zewnętrzne zasilanie

 

Wiesz, to wszystko zależy od DACa, różnie to bywa, różnice często między wejściami są bardzo duże bo np.producent bierze za priorytet jedno wejście. U mnie Dragon grał najlepiej i2s.

Sprawdzałem teraz Holo Audio Spring DAC, na forach dosłownie wszędzie jak mantrę powtarzają, że gra najlepiej przez i2s a USB jest do d...

Jak zapiąłem do niego Sotm Ultra to niestety ale i2s przez singxer poszedł w odstawkę. Lepiej było po USB. Przy USB to wiele zależy od jakości sygnału źródłowego. Tak więc nie należy wierzyć wszystkim w to co piszą na forach, trzeba próbować samemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiesz, to wszystko zależy od DACa, różnie to bywa, różnice często między wejściami są bardzo duże bo np.producent bierze za priorytet jedno wejście. U mnie Dragon grał najlepiej i2s.

Sprawdzałem teraz Holo Audio Spring DAC, na forach dosłownie wszędzie jak mantrę powtarzają, że gra najlepiej przez i2s a USB jest do d...

Jak zapiąłem do niego Sotm Ultra to niestety ale i2s przez singxer poszedł w odstawkę. Lepiej było po USB. Przy USB to wiele zależy od jakości sygnału źródłowego. Tak więc nie należy wierzyć wszystkim w to co piszą na forach, trzeba próbować samemu.

Jako dac docelowy planuje właśnie black dragona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem problem z Dragonem po i2s, ale okazało się że to wina Auralic Aries, jednak z Sotm Singxer su-1 dogaduje się bardzo dobrze, wszystko jest ok. Nie chcę robić OT, odpowiadając szybko na wcześniejsze Twoje pytanie to jak kupisz Singxer to z zasilaniem pomogę Ci na priv. Z resztą niedługo planuję zmiany i nie wiem czy nie będę sprzedawał swojego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem problem z Dragonem po i2s, ale okazało się że to wina Auralic Aries, jednak z Sotm Singxer su-1 dogaduje się bardzo dobrze, wszystko jest ok. Nie chcę robić OT, odpowiadając szybko na wcześniejsze Twoje pytanie to jak kupisz Singxer to z zasilaniem pomogę Ci na priv. Z resztą niedługo planuję zmiany i nie wiem czy nie będę sprzedawał swojego.

 

Jak w końcu wygląda finalnie setup ? U mnie Singxter wyleciał przy Ultra.

 

Holo zostaje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.