Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do 2k dla Yamahy RN 803D


dudi_wroc

Rekomendowane odpowiedzi

Do 2k to chyba ani jedne ani drugie.

Za tyle możesz mieć Monitor audio Silver 2, Magnat Quantum 753, KEF Q350. Każde będą lepsze.

:)

 

Piotrek

No tak ale każda z nich przekracza mój budżet (licząc parami) i jeszcze do tego standy. Już nie wspomnę o tym, że są brzydkie (taki mam gust), a będę musiał się na nie gapić przez lata :) Może jakieś używki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat i zapytam. Do tytułowego amplitunera na 16m2 (pokój kwadratowy) lepiej wybrać Indiana Line Nota 550X czy Indiana Line Tesi 260 + standy? Budżet dokładnie jak w tytule do 2k. Raczej nie przekraczalny. Sugeruję się podpowiedzią Q21 odnośnie tych pierwszych. Muzyka każda (prócz discopolo).

 

Ewentualnie Indiana Line Nota 260X?

 

Ten amplituner pokaże sporo wiecej z lepszymi kolumnami. NOTA zagrają fajnie ale do tej klasy amplifikacji warto podłączyć coś lepszego. ELAC DEBUT https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-wolnostojace/elac-debut-f5.html, B&W 685/ 683 https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-wolnostojace/683-s2.html...tylko wszystko sporo droższe.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 2k to chyba ani jedne ani drugie.

Za tyle możesz mieć Monitor audio Silver 2, Magnat Quantum 753, KEF Q350. Każde będą lepsze.

:)

 

Piotrek

Wrócę do tego postu. Chodzi o to, że wymienione przeze mnie są słabe czy budżetu nie starczy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mniejsze ELAC FS77 dobrze sie Zgraja z 803? Miał ktoś okazje słuchać?

Zajebiste kolumienki. Szkoda że tak krotko były na rynku.

Wrócę do tego postu. Chodzi o to, że wymienione przeze mnie są słabe czy budżetu nie starczy?

Po prostu masz 2k na kolumny. Więc możesz mieć lepsze. Standy kupił bym podstawowe modele. Co Ci z dobrych standów przy gorszych monitorach. Zaproponowane przeze mnie mogę Ci zrobić w dobrej cenie. A to jednak znacznie wyższe modele od zaproponowanych przez Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik hyper_2002 dnia 08.11.2017 - 16:56 napisał

A mniejsze ELAC FS77 dobrze sie Zgraja z 803? Miał ktoś okazje słuchać?

Zajebiste kolumienki. Szkoda że tak krotko były na rynku.

 

Na ELAC FS77 może się sam skuszę tylko czy nie za duże na 16m2? Budżet na kolumny tylko lekko nagięty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mniejsze ELAC FS77 dobrze sie Zgraja z 803? Miał ktoś okazje słuchać?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

FS 77 zagrają nieźle. Mają zaokrąglony podbity bas, ale daje to poczucie potęgi mimo niewielkich gabarytów. Musiałbyś posłuchać jak się sprawują przy czym model ten jest już praktycznie dostępny tylko na rynku wtórnym.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.