Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny podstawkowe do Denon PMA-1060


shadowm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

To mój pierwszy post na forum, więc wypadałoby się przywitać, cześć wszystkim!

 

Postanowiłem otworzyć ten temat, bo rozglądam się za kolumnami podstawkowymi stereo do mojego Denona PMA-1060. To na dobrą sprawę mój początek z audio, do tej pory używałem Sanyo SX225 (produkt Tonsilu pod marką Sanyo) ale przyszedł czas na zmiany. Rozważam kolumny podstawkowe do około 1000 zł. Raczej nastawiam się na produkty nowe, bo nie znam się na sprzęcie audio i nie mam możliwości oceny stanu sprzętu używanego., Wpadły mi w oko Magnat Quantum 673. Słucham głównie muzyki rockowej, nie za mocnej.

 

Czy te Quantum-y 673 będą pasowałby do mojego wzmacniacza? Ewentualnie co innego moglibyście polecić, co spełniłoby moje wymagania?

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc!

Michał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Nie podałeś wielkości pomieszczenia, ale zakładam że jest to kilkanaście metrów. Biorąc pod uwagę konfigurację systemu oraz Twoje preferencje, zdecydowanie namawiałbym na wybór kolumn Pylon Audio Pearl Monitor (https://www.q21.pl/pylon-audio-pearl-monitor.html). To mocne, dynamicznie grające monitory, gwarantujące dobre wypełnienie, plastyczność a przy tym dużą uniwersalność. Będą bardzo dobrze współpracowały z Twoim wzmacniaczem. Drugą opcja jest Monitor Audio MR2 (https://www.q21.pl/monitor-audio-mr2.html). To także dobry, uniwersalny monitor, który powinien dać dużo przyjemności z słuchania muzyki. Na koniec propozycja bardzo dobra brzmieniowo, sprawdzi się jednak w pomieszczeniu do 15m2 - brytyjski monitor Q Acoustics QA3020 (https://www.q21.pl/q-acoustics-qa-3020.html).

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych konstrukcji. Poza wymienionymi powyżej w naszym salonie masz do dyspozycji dziesiątki modeli, które w komfortowych warunkach możesz odsłuchać i porównać.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz granie nasycone ze sporym basem to spójrz na kolumny Indiana Line Nota 260X. Wypełnią dźwiękiem nawet spore pomieszczenie.

Jeśli chcesz sprawdzić je w parze z Denonem zapraszamy ze wzmacniaczem na odsłuch.

http://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/indiana-line-nota-260.html

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych tylko 673!

To kolumny nn u wycenione znacznie lepiej niż inne produkty. Miga konkurować z droższymi konstrukcjami.

I do tego denona także podejdą.

Jeśli trochę dolozysz to elac b6.

Pozdrawiam i zapraszam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.