Skocz do zawartości
IGNORED

porada odnośnie gramofonu


ther

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Również polecam usera "esdarek". Sprzedaje gramofony po pełnej renowacji.

Od niego masz w miarę "pewny" zakup bo daje pisemną gwarancję i pełne wsparcie techniczne po upływie gwarancji.

 

Tutaj info na jego temat:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

No w domu ciągle coś leciało bez przerwy, więc wcale bym się nie zdziwił. Potem ojciec przerzucił się na kasety też mam tego całe pudło, ale chyba nie wróżę powrotu do łask :)

 

I to jest właśnie piękne. Tatulo dużo, często słuchał i przeszło na syna. I tak powinno być. Jednym z moich najwcześniejszych wspomnień jest takie, kiedy w wieku 6 lat siedzę na dywanie po turecku i przekładam na jakimś polskim czerwono-srebrnym gramofonie z monofonicznym głośnikiem w pokrywie na drugą stronę płyty ABBY, do których lubiła sobie potańczyć mama :-). Tak jak ze wszystkim, dużo przyszłych zainteresowań ma swoje głębokie korzenie w najmłodszych latach życia :-)

 

No w domu ciągle coś leciało bez przerwy, więc wcale bym się nie zdziwił. Potem ojciec przerzucił się na kasety też mam tego całe pudło, ale chyba nie wróżę powrotu do łask :)

 

No powiem Ci, że jak czasami posłucham gdzieś jakiegoś topowego ( ale to musi byś naprawdę dobry, wysoki model ) decka z lat minionych, to mnie ciągnie :-). Jedyny powód dla którego nie wrócę do tego, to kiepska dostępność dobrych, niezajechanych kaset ( są do kupienia i metalowe nówki, skitrane gdzieś jakimś cudem, ale kosztują, że ho ho ). Wychodzi więc na to, że to taka fanaberia "dla bogatych",a szkoda....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

I to jest właśnie piękne. Tatulo dużo, często słuchał i przeszło na syna. I tak powinno być. Jednym z moich najwcześniejszych wspomnień jest takie, kiedy w wieku 6 lat siedzę na dywanie po turecku i przekładam na jakimś polskim czerwono-srebrnym gramofonie z monofonicznym głośnikiem w pokrywie na drugą stronę płyty ABBY, do których lubiła sobie potańczyć mama :-). Tak jak ze wszystkim, dużo przyszłych zainteresowań ma swoje głębokie korzenie w najmłodszych latach życia :-)

 

 

 

No powiem Ci, że jak czasami posłucham gdzieś jakiegoś topowego ( ale to musi byś naprawdę dobry, wysoki model ) decka z lat minionych, to mnie ciągnie :-). Jedyny powód dla którego nie wrócę do tego, to kiepska dostępność dobrych, niezajechanych kaset ( są do kupienia i metalowe nówki, skitrane gdzieś jakimś cudem, ale kosztują, że ho ho ). Wychodzi więc na to, że to taka fanaberia "dla bogatych",a szkoda....

 

Znajomy kupił decka ostatnio do swojego Technicsa i mówił mi, że jest zachwycony swoimi starymi kasetami. Sam nie wiem, może jednak będę je odkopywał :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.