Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do heco music style 900


lemon2028

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz Chemik 1989 czyli Dugigo,nic nie uzyskasz,bo kable nie grają,ale zaraz inni powiedzą że grają i wywołasz mega awanturę na forum,nie zadawaj tego pytania nigdy więcej hahahaha :-D mnie akurat bardziej się podoba w pure direct,pokrętłami można się bawić,szkoda że nie można używać zmian barw przy włączonym pure co nie? Tylko tyle że ja mam onkyo i tryb pure w nim gra inaczej niż w Yamaha,Aurory świetne uniwersalne kolumny,ten bas w nich niekiedy niestety akurat dla mnie jest za duży i po wszystkich opcjach twierdzę że zależy wszystko od nagranej płyty lub utworu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj już Daniel spokój tym swoim śmiesznym wpisom. Nigdy nie wiesz jak brzmi utwór, bo twoje kolumny dudnią w tych kilkunastu metrach przysunięte do ściany. Ty nie wiesz jak brzmi bas, a wypowiadasz się w kilku wątkach i udzielasz rad jakbyś był nie wiadomo jakim znawcą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xindak A06 i Nad356 nie wyciąga z tych kolumn tego co potrafią. Jeden wyciąga swoje inny swoje. Kwestia czasu dla mnie aż coś nowego kupię.

Roksan Oxygene? A może reklamowany Nuprime? A może moja wymarzona lampa?

 

No i będzie wojna :)

 

Wojna musi być, ekspertem jest Daniel z Aurora 1000 z muzyką z pc i youtube

na 20m2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj już Daniel spokój tym swoim śmiesznym wpisom. Nigdy nie wiesz jak brzmi utwór, bo twoje kolumny dudnią w tych kilkunastu metrach przysunięte do ściany. Ty nie wiesz jak brzmi bas, a wypowiadasz się w kilku wątkach i udzielasz rad jakbyś był nie wiadomo jakim znawcą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Daniel,nie wiedziałem, że jesteś taki wrażliwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och Danielek się obruszył! Polecam synku meliskę jak już skończysz słuchania dudnienia z amplitunera i o wiele za dużych kolumn przysunietych do ściany znawców akustyki i przebasowienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Daj już Daniel spokój tym swoim śmiesznym wpisom. Nigdy nie wiesz jak brzmi utwór, bo twoje kolumny dudnią w tych kilkunastu metrach przysunięte do ściany. Ty nie wiesz jak brzmi bas, a wypowiadasz się w kilku wątkach i udzielasz rad jakbyś był nie wiadomo jakim znawcą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo i reszta lamusow doszła,no to szklana :-) nic się nie obruszyłem,mam totalnie gdzieś takich forumowych trolli ;-) redkontakt teraz ofiarę napaści udaje :-) hahahaha jesteś zwykły fajfus forumowy,za grosz męskiego honoru nie masz,a teraz zglaszaj post do moderacji ;-) śmiało śmiało

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel1974 ma racje, dość tych trolli na forum ileż można, wiele osób tu wchodzi uzyskać informacji, a nie wysłuchiwać głupot desperatów.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja mam Yamaszkę 803d, która gra z Heco i powiem Wam szczerze, że po 2,5 miesiącach słuchania dopiero odczułem, że cały zestaw "doszedł" do siebie.

Oto cała historia:

Na początku po zmianie na Aurory 700 z 803d z B&W683s2 z rn602, który drażnił mnie całokształtem był efekt WOW, w końcu pojawił się bas i jeb**** którego w b&w nie było.

Efekt wow minął, i jakoś troszkę czułem że coś w tym graniu brakuje chociaż i tak było o niebo lepsze niż poprzedni zestaw.. pomyślałem, że może to kwestia wygrzania albo akustyki która jest fatalna ale... po miesiącu czułem już różnicę w wygrzaniu - było lepiej ale nadal mi coś brakowało.

Generalnie nie lubie ostrych kłujących wysokich tonów i słuchając na pure direct kolumny grały dla mnie super, ale z czasem jednak jakby bas jeszcze się pogłębił natomiast na niektórych utworach brakowało mi góry, która była jakby wycofana, wokale też jakby trochę schowane.

Ostatnio spróbowałem wyłączyć pure direct (ok tydzień temu) i podkręcić nieco trebles, ku mojemu zaskoczeniu po tygodniu słuchania różnistych kawałków czuję że to jest to. Zadowolenie z zakupu nie minęło, wręcz przeciwnie, chyba odnalazłem mój wymarzony dźwięk - w muzyce jest więcej szczegółów i jakby wokale zrobiły się wyraźniejsze i poprawiła się ogólna dynamika. Myślę że aurora 700 w swojej kategorii cenowej przebije wiele kolumn...

Po raz kolejny jestem miło zaskoczony i myślę że przy takiej formie odsłuchu już pozostanę, ewentualnie myślę nad zmianą kabli bo moje są trochę krótkie gdy wysuwam kolumny to dłuższych odsłuchów, posiadam audioquest type 4, polecono mi jakiegoś chorda w cenie 50/60mb, warto zmieniać? co uzyskam?

Nic nie uzyskasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No według ciebie lepiej słuchać janusza w klapkach, który pozując na znawcę poleca chu..wy amplituner i za duże kolumny innym, żeby też im buczało jak jemu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś z początkujących w audio czyta ten wątek proszę absolutnie nie brać pod uwagę wypowiedzi użytkownika @Daniel1974. Ten człowiek totalnie nie zna się na tematyce audio co widać po jego wpisach, a one same to czysta profanacja tej dziedziny.

 

Niestety, ale niektórzy myślą, że jak wstawią sobie jakieś za duże kolumny do pomieszczenia , a do tego napędzą je budżetowym amplitunerem to już wiedzą wszystko najlepiej ;)

Heco Music Style czy też Heco Aurora to nie są żadne zbawienne cuda w tym budżecie, a gloryfikowanie ich w prawie każdym poście to już czysta komedia. Czas zejść na ziemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w każdym poście gloryfikuje,przez całe dni dnie :-) latam po całym forum,po wszystkich tematach na forum i piszę tylko i wyłącznie o Heco Aurora,w temacie o Sonus Faber,też piszę o Aurorach :-D Yamaha 803d to wzmacniacz,a nie amplituner :-D a nick Dugigo to mój drugi nick,na którym też gloryfikuje cały czas Heco Aurory z Yamaha 803d,dlatego też napisałem jako Dugigo że odkryłem nowy dźwięk,nowe doznania w brzmieniu,gdy wyłączyłem w yamaszce tryb direct bo spłaszczał dźwięk :-) teraz dopiero odkryłem na nowo potęgę dźwięku,przestrzeni,stereofonii :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Xindaku A-06 i Nad 356 poszło ekspresowo i dzisiaj kupiłem Roksana Oxygene.

Czekam na dostawę. Mam nadzieję, że połączy zalety obu poprzednich.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksan Oxygene dotarł wczoraj i gra.

 

Mam teraz 3 wzmacniacze, Xindaka A06, NADa 356 przerobionego przez Muda44 i Roksana Oxygene.

 

Xindak super, ale gorszy od pozostałej dwójki.

 

A co do Nada i Roksana to wkurzam się, że w NAD jest potencjometr a Roksanie cyfrowa regulacja głośności.

Wałkuję Illusion - Nóż.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Roksan kosztuje trzy razy tyle co ten Nadziak? Słychać te różnice w cenie?

Napisz coś więcej ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych kolumnach tej różnicy w cenie nie słyszę. Muszę pomyśleć a najlepiej posłuchać z lepszymi kolumnami i się zastanowić czy zostawić na przyszłość, czy idzie na handel.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Vienna Acoustics Bach Grand <- Yamaha A-S1100 <- Myryad Z20 Dac <- Chromecast Audio + kable wg audioburak i gra muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.