Jump to content
IGNORED

Podłączenie Subwoofer'a JBL

Milo_67894

Recommended Posts

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Posiadam zestaw JBL Cinema SB150 (Soundbar z Bluetooth i bezprzewodowym subwooferem)

- link do tego modelu ->

Hidden Content

Subwoofer łączy się z Soundbarem prawdopodobnie za pomocą Bluetooth.

Próbowałem połączyć zwyczajnie po BT, ale bez efektów.

W związku z tym sprzętem mam pytanie, czy jest możliwość podłączenia samego Subwoofer'a do telefonu lub laptopa? Czy trzeba mieć jakiś specjalny program?

Hidden Content

Hidden Content

Hidden Content

Pisz do serwisu / producenta, pewności nie mam ale raczej nic z tym nie zrobisz bo soundar jest zapewne jedynym sparowanym urządzeniem, z jakim może współpracować subwoofer. Być może udałoby się się go podłączyć normalnym kablem gdyby do panelu wzmacniacza zajrzał elektronik

Hidden Content

To soundbar łączy się po bt, ale wyłącznie z urządzeniami typu telefon czy odtwarzacz z łączem bt. Sub z soundbarem od kompletu miał łącze bezprzewodowe dedykowane, w jakimś firmowym standardzie. Serwis firmowy tu nie pomoże, bo firma nie ma w tym interesu, by parowac suba z obcym urządzeniem. Nie masz kompletu- sub do utylizacji. Jak chcesz go do czegokolwiek wykorzystać, musisz od podstaw wykonać panel wzmacniająco- filtrujący, bo w oryginale filtrowanie było w soundbarze, a sub dostawał już obroniony sygnał. Moim zdaniem- gra nie warta świeczki, bo obudowa i głośnik nie zasługują na aż taki wkład pracy.

Hidden Content

• 2 weeks later...

To soundbar łączy się po bt, ale wyłącznie z urządzeniami typu telefon czy odtwarzacz z łączem bt. Sub z soundbarem od kompletu miał łącze bezprzewodowe dedykowane, w jakimś firmowym standardzie. Serwis firmowy tu nie pomoże, bo firma nie ma w tym interesu, by parowac suba z obcym urządzeniem. Nie masz kompletu- sub do utylizacji. Jak chcesz go do czegokolwiek wykorzystać, musisz od podstaw wykonać panel wzmacniająco- filtrujący, bo w oryginale filtrowanie było w soundbarze, a sub dostawał już obroniony sygnał. Moim zdaniem- gra nie warta świeczki, bo obudowa i głośnik nie zasługują na aż taki wkład pracy.

Dla elektronika nic trudnego, wystarczy znalesc wejscie wzmacniacza i najwyzej zrobic filtr dolnoprzepustowy, ewentualnie sumowanie kanalow na wzmacniaczu operacyjnym. Zamontowac wejscia chinch i potencjometr do glosnosci. Elementy kilkanascie zl.

Hidden Content

Fajna teoria, ale czy widziałeś płytkę? Miałem podobną sytuację o wymiękłem- nie dlatego, ze nie chciało mi się szukać sciezek, ale z powodu miniaturyzacji. Ścieżki grubości włosa i elementy smd o rozmiarach ziarnka piasku skutecznie mnie zniecheciły.

Poza tym, jak już pisalem, nie jest to baza na tyle fajna, by aż tak kombinować. Toto z odtwarzaniem 40 Hz miałoby problemy, więc szkoda zachodu.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.