Skocz do zawartości
IGNORED

Audio-Technica ATH-AVC200 warto?


Musial097

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się nad niedrogimi słuchawkami Hi-Fi do mini wieży Panasonic SC-PMX 80 i moją uwagę przykuły właśnie słuchawki takie jak w temacie. Z tego co widzę, są one sprzedawane w wielu sklepach audio. Czy są to dobre słuchawki? Zamierzam korzystać z nich tylko na wieży, słuchając muzyki z płyt CD. Zależy mi na czystym brzmieniu,dobrych wysokich tonach i w porządku basie. Fajnie jakby też środek był wyczuwalny. Muzyki jakiej słucham na co dzień to rap, trap, elektronika, house, dance, pop. Czy ktoś z obecnych tu forumowiczy posiadał lub posiada owe słuchawki i może się na ich temat troszkę wypowiedzieć? Będę wdzięczny za pomoc, dzieki i pozdrawiam!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To solidne, dobre słuchawki o bardzo uniwersalnym brzmieniu. W danej cenie moim zdaniem jeden z lepszych produktów na rynku, zapraszam,

https://www.q21.pl/audio-technica-ath-avc200.html

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanawiam się nad niedrogimi słuchawkami Hi-Fi do mini wieży Panasonic SC-PMX 80 i moją uwagę przykuły właśnie słuchawki takie jak w temacie. Z tego co widzę, są one sprzedawane w wielu sklepach audio. Czy są to dobre słuchawki? Zamierzam korzystać z nich tylko na wieży, słuchając muzyki z płyt CD. Zależy mi na czystym brzmieniu,dobrych wysokich tonach i w porządku basie. Fajnie jakby też środek był wyczuwalny. Muzyki jakiej słucham na co dzień to rap, trap, elektronika, house, dance, pop. Czy ktoś z obecnych tu forumowiczy posiadał lub posiada owe słuchawki i może się na ich temat troszkę wypowiedzieć? Będę wdzięczny za pomoc, dzieki i pozdrawiam!

 

Audio Technica robi świetne produkty, przy czym raczej nie stawiające na mocarny bas a na dobre odwzorowanie góry pasma i ludzkich głosów. To dość naturalnie brzmiące słuchawki.

Możesz je przesłuchać w naszych salonach. Warto też sprawdzić słuchawki House of Marley Positive Vibration 2. https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-nauszne/house-of-marley-positive-vibration-denim.html

Mają mocniejszy bardziej nasycony bas. W gatunkach, których słuchasz mogą się dobrze sprawdzić.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z powyższą wypowiedzą, sam mam ATH A900X i jestem bardzo zadowolony z nich, jeśli Audiotechnica podchodzi również do tańszych produktów z taką szkołą grania to będziesz zadowolony jeśli szukasz brzmienia prawdziwszego niż nadmuchanego. Dam Ci dobrą radę, może doskładaj troche gotówki skoro lubisz słuchać muzyki i kup coś co posłuży Ci przez kolejne lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
zgodzę się z powyższą wypowiedzą, sam mam ATH A900X i jestem bardzo zadowolony z nich, jeśli Audiotechnica podchodzi również do tańszych produktów z taką szkołą grania to będziesz zadowolony jeśli szukasz brzmienia prawdziwszego niż nadmuchanego. Dam Ci dobrą radę, może doskładaj troche gotówki skoro lubisz słuchać muzyki i kup coś co posłuży Ci przez kolejne lata.
Też mam Audio Technica i jestem b zadowolony.

Troszkę już z nauszników schodzi warstwa zewnętrzna.

Z czym je napędzasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za wypowiedzi. Zastanawiałem się też nad polecanymi na innych forach Superluxami, ale z tego co wyczytałem na wielu stronach w opiniach są one awaryjne zwlaszcza modele HD 681 i 681 EVO. W związku z tym te sobie na pewno odpuszczę pomimo, że są chwalone za brzmienie. Zastanawiałem się też nad tańszymi Sony MDR XD 150 oraz nad droższymi od Audio Technici Pioneerami SE-M531, ale tam ponoć konstukcja bardzo delikatna, chociaż do używania w domu nic nie powinno się z nimi stać. W porownaniu do tych z tematu warto brać je pod uwagę czy nie za bardzo? MDR-XD 150 miałem na uszach, są bardzo lekkie a przy tym super wygodne, fajnie zagrały z telefonu, czysta góra, dźwięk taki bardziej przestrzenny, ale z lekkim basem, więc nie wiem jak sprawdziły by się na wieży. Pioneerów jeszcze nie słuchałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z powyższą wypowiedzą, sam mam ATH A900X i jestem bardzo zadowolony z nich, jeśli Audiotechnica podchodzi również do tańszych produktów z taką szkołą grania to będziesz zadowolony jeśli szukasz brzmienia prawdziwszego niż nadmuchanego. Dam Ci dobrą radę, może doskładaj troche gotówki skoro lubisz słuchać muzyki i kup coś co posłuży Ci przez kolejne lata.

 

Myślałem właśnie by dołożyć do ATH-AVC500, ale nie wiem jak moja wieża sobie z nimi poradzi bo te mają impedancje 40 ohm, niby nie dużo ale co kolwiek kupie i tak będzie grało po jacku 3,5... Co do tych 500-tek wyczytałem, że są to już typowo słuchawki klasy HI-FI nadające się do domowego sprzętu Audio. Mimo tego albo AVC200 albo 500 i to jest pytanie, które się lepiej sprawdzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałeś Katowice jako miejsce zamieszkania. W Katowicach własnie masz mp3store w którym mają od groma słuchawek i na pewno jeśli poprosisz to ci udostępnią do odsłuchu i doradzą. Rozwiejesz wszystkie watpliwości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś z Katowic to tak jak kolega radzi wybierz się na spacer po salonach. W Top Hi Fi w Katowicach na pewno posłuchasz Audio Technica czy wspomnianych House of Marley

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.