Skocz do zawartości
kangie

Przeprosiny dla Ahaji

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym publicznie przeprosić forumowicza Ahaję, za szkalowanie jego osoby, jego forumowego nicka, pisanie nieprawdy na jego temat. Nie znam go osobiście i nie powinienem się wypowiadać źle o osobie której nie znam. Dodam, że wiedza elektroniczna Ahaji przerasta moją, i to nawet znacznie, zatem tym bardziej nie powinienem prowadzić forumowych dyskusji w sposób, który je prowadziłem.

Po latach zrozumiałem, że zachowywałem się nie fair, co nie jest zgodne z moimi dotychczasowymi wartościami moralnymi, etycznymi, którymi kierowałem się w swoim życiu. Nie ze wszystkimi aspektami audio zgadzam się z Ahają, jednak należą mu się moje przeprosiny, co też telefonicznie uczyniłem.

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Strasznie mi głupio i przykro, za swoje błędy z przeszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym publicznie przeprosić forumowicza Ahaję

a skąd nagle taka refleksja?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przeprosiny przekazane

wątek zamknięty chyba ze autor lub Ahaja chcieliby cos dopisac -prosimy o kontakt z moderacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.