Jump to content
Sign in to follow this  
kangie

Przeprosiny dla Ahaji

Recommended Posts

Chciałbym publicznie przeprosić forumowicza Ahaję, za szkalowanie jego osoby, jego forumowego nicka, pisanie nieprawdy na jego temat. Nie znam go osobiście i nie powinienem się wypowiadać źle o osobie której nie znam. Dodam, że wiedza elektroniczna Ahaji przerasta moją, i to nawet znacznie, zatem tym bardziej nie powinienem prowadzić forumowych dyskusji w sposób, który je prowadziłem.

Po latach zrozumiałem, że zachowywałem się nie fair, co nie jest zgodne z moimi dotychczasowymi wartościami moralnymi, etycznymi, którymi kierowałem się w swoim życiu. Nie ze wszystkimi aspektami audio zgadzam się z Ahają, jednak należą mu się moje przeprosiny, co też telefonicznie uczyniłem.

Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Strasznie mi głupio i przykro, za swoje błędy z przeszłości.

"Life is too short for boring HiFi..."

Chciałbym publicznie przeprosić forumowicza Ahaję

a skąd nagle taka refleksja?

przeprosiny przekazane

wątek zamknięty chyba ze autor lub Ahaja chcieliby cos dopisac -prosimy o kontakt z moderacja

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.