Skocz do zawartości
IGNORED

Klub White Bird Amplification (WBA)


wbamp.com
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, OLES napisał:

Po wymianie kondensatorów wyjściowych przyszedł czas na resztę.  Trochę się zaniepokoiłem co w środku zastałem, chyba większość ma katalogowo czas pracy 2000h. Trochę mało. Załączam fotkę kilku z nich. Wymieniłem wszystko. Się wygrzewa.

20240315_140440.jpg

Daj linka gdzie pisales o wymianie i w czym. Tobie będzie łatwiej, bo musiałbym przeszukiwać 37 stron

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz co ze zmian dało największy przyrost jakości? Jak swojego zamawiałem, prosiłem o zastosowanie innych kondów za Wimy, ale konstruktor, nie chciał mojej prośby w ogóle uwzględnić, mówiąc, że nie ma na nic innego miejsca.

Edytowane przez RobG1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2024 o 17:39, OLES napisał:

Trochę się zaniepokoiłem co w środku zastałem, chyba większość ma katalogowo czas pracy 2000h. Trochę mało.

Raczej bym się zbytnio nie przejmował - na preamp jest chyba 5 lat bezproblemowej gwarancji. Z tego co mi wiadomo  to jeszcze nigdy nie było problemów z kondensatorami.
@OLES chyba masz kilku miesięcznego Firebirda zbalansowanego - nie szkoda było ci gwarancji? po ingerencji w układ gwarancja raczej przepadła🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qban napisał:

Raczej bym się zbytnio nie przejmował - na preamp jest chyba 5 lat bezproblemowej gwarancji. Z tego co mi wiadomo  to jeszcze nigdy nie było problemów z kondensatorami.
@OLES chyba masz kilku miesięcznego Firebirda zbalansowanego - nie szkoda było ci gwarancji? po ingerencji w układ gwarancja raczej przepadła🤷‍♂️

No tak, gwarancja stracona. Jak we wszystkich moich klockach.

Ps. Wersja niezbalansowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.