Skocz do zawartości
IGNORED

Wymieniać Sony Ta-F550ES na Nad C320BEE?


maniek21

Rekomendowane odpowiedzi

Ani nad ani xindak nie zagra lepiej od sonego

 

Słuchałem 550ES i 570ES i w mojej ocenie nawet nie stał obok Xindaka A06. Całkowicie inna klasa dźwięku - dynamika, scena, jakość basu, wydajność. Już nie wspomnę, że jest to dużo nowsza konstrukcja o bardzo solidnym wykonaniu. Oczywiście każdy ma swoje zdanie w tym temacie i nie twierdzę że 550 i 570 są złymi wzmacniaczami bo tak oczywiście nie jest ale jednak Xindak w mojej ocenie zostawia je w tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem 550ES i 570ES i w mojej ocenie nawet nie stał obok Xindaka A06. Całkowicie inna klasa dźwięku - dynamika, scena, jakość basu, wydajność. Już nie wspomnę, że jest to dużo nowsza konstrukcja o bardzo solidnym wykonaniu. Oczywiście każdy ma swoje zdanie w tym temacie i nie twierdzę że 550 i 570 są złymi wzmacniaczami bo tak oczywiście nie jest ale jednak Xindak w mojej ocenie zostawia je w tyle.

Co z tego ze nowsza konstrukcja skoro juz po kilku latach ulega awariom, miałem ich kilkadziesiat sztuk w naprawie! Sony oczywiscie tez naprawiam, ale tam serwis zazwyczaj ogranicza sie do wyczyszczenia przelacznikow ktore naturalnie po 25 latach trzeszcza ale cala elektronika pracuje poprawnie

Jakośc obwodów PCB jest tragiczna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchałem 550ES i 570ES i w mojej ocenie nawet nie stał obok Xindaka A06. Całkowicie inna klasa dźwięku - dynamika, scena, jakość basu, wydajność. Już nie wspomnę, że jest to dużo nowsza konstrukcja o bardzo solidnym wykonaniu. Oczywiście każdy ma swoje zdanie w tym temacie i nie twierdzę że 550 i 570 są złymi wzmacniaczami bo tak oczywiście nie jest ale jednak Xindak w mojej ocenie zostawia je w tyle.

Kurde, aż trochę trudno mi w to uwierzyć, że budżetowy xindak bije na łeb Sonego, musiałabym to usłyszeć, lecz Ty jak dobrze pamiętam wybrałeś Nad 375?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze nowsza konstrukcja skoro juz po kilku latach ulega awariom, miałem ich kilkadziesiat sztuk w naprawie! Sony oczywiscie tez naprawiam, ale tam serwis zazwyczaj ogranicza sie do wyczyszczenia przelacznikow ktore naturalnie po 25 latach trzeszcza ale cala elektronika pracuje poprawnie

Jakośc obwodów PCB jest tragiczna

 

Każdy sprzęt ulega mniejszym i większym awariom a wiele awarii wynika z nieprawidłowego użytkowania. Ja do tej pory problemów z A 06 nie miałem kompletnie żadnych. Sony ES nagminnie miały problem z zanikaniem dźwięku przez awarie przekaźnika (zaśniedziały lub przepalony stycznik), jakość PCB też nie była klasy światowej, za to jakość kondensatorów i ich żywotność była bardzo dobra. Także co sprzęt to obyczaj.

Oceniam Xindaka pod względem brzmienia a jest ono bardzo bardzo dobre.

Bezpośrednio porównywałem z moim starym ale chwalonym Marantzem PM 68 i.......nie było co zbierać po Marantzu.

 

 

Słuchałem 550ES i 570ES i w mojej ocenie nawet nie stał obok Xindaka A06. Całkowicie inna klasa dźwięku - dynamika, scena, jakość basu, wydajność. Już nie wspomnę, że jest to dużo nowsza konstrukcja o bardzo solidnym wykonaniu. Oczywiście każdy ma swoje zdanie w tym temacie i nie twierdzę że 550 i 570 są złymi wzmacniaczami bo tak oczywiście nie jest ale jednak Xindak w mojej ocenie zostawia je w tyle.

Kurde, aż trochę trudno mi w to uwierzyć, że budżetowy xindak bije na łeb Sonego, musiałabym to usłyszeć, lecz Ty jak dobrze pamiętam wybrałeś Nad 375?

 

550 i 570 ES to też budżetówki a wiele budżetówek potrafi zagrać tak jak klasowy wzmacniacz za dwa razy większą cenę.

Nigdy nie miałem nic z NAD-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze nowsza konstrukcja skoro juz po kilku latach ulega awariom, miałem ich kilkadziesiat sztuk w naprawie! Sony oczywiscie tez naprawiam, ale tam serwis zazwyczaj ogranicza sie do wyczyszczenia przelacznikow ktore naturalnie po 25 latach trzeszcza ale cala elektronika pracuje poprawnie

Jakośc obwodów PCB jest tragiczna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Taa jasne kilkadziesiąt może od razu setek?? nie słuchajcie go to fanboy od Sony będzie bronił swojego, tak samo tych zboczenców od Sansui nie dajcie się przerobić na te stare legendy od naganiaczy i handlarzy.

 

Kurde, aż trochę trudno mi w to uwierzyć, że budżetowy xindak bije na łeb Sonego, musiałabym to usłyszeć, lecz Ty jak dobrze pamiętam wybrałeś Nad 375?

 

A co to niby te Sony niby jakiś hajend znowu naczytało się głupot?? najwyższe integry Sony 808ES ledwo nawiązują walkę z niskim modelem Accuphase E-206 z tych samych lat za którego dałem 2tyś gra przyzwoicie, ale w ogólnej skali to żaden szał nie jest, a co dopiero jakieś budżetowe 550 czy 570ES...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa jasne kilkadziesiąt może od razu setek??

Kilkadziesiat

 

najwyższe integry Sony 808ES ledwo nawiązują walkę z niskim modelem Accuphase E-206

Skad to mozesz wiedziec skoro nigdy nie porownywales tych wzmacniaczy, to jest identycznie ten sam poziom i te wzmacniacze tyle samo kosztuja

 

550 i 570 ES to też budżetówki a wiele budżetówek potrafi zagrać tak jak klasowy wzmacniacz za dwa razy większą cenę.

670ES i 690ES to takie modele ktore w swojej cenie nie maja konkurencji, jeśli Xindak A-06 zagrał lepiej to mam poważne obawy o stan techniczny tego Sonego, nie oryginalne tranzystory lub kondensatory a pozniej takie wlasnie opinie kraza po sieci

 

Ja do tej pory problemów z A 06 nie miałem kompletnie żadnych.

Ale uwierz mi ze przyjda problemy, zadnego innego modelu sprzetu nie zrobiłem co tych Xindaków, objawy sa zawsze podobne, zanikanie dzwieku, tzraski podczas odtwarzania, stuki w glosnikach a wine zawsze za to ponosza tranzystory

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiat

 

 

Skad to mozesz wiedziec skoro nigdy nie porownywales tych wzmacniaczy, to jest identycznie ten sam poziom i te wzmacniacze tyle samo kosztuja

 

Najniższe Accuphase to mniej więcej poziom najwyższych Sony z tamtych lat, a ludzie myślą że to nie wiadomo co...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniższe Accuphase to mniej więcej poziom najwyższych Sony z tamtych lat, a ludzie myślą że to nie wiadomo co...

No zgadza sie, ja moge to potwierdzic bo takie porownania robilem, a Ty opierasz swoje wypowiedzi na doswiadczeniu innych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiat

670ES i 690ES to takie modele ktore w swojej cenie nie maja konkurencji, jeśli Xindak A-06 zagrał lepiej to mam poważne obawy o stan techniczny tego Sonego, nie oryginalne tranzystory lub kondensatory a pozniej takie wlasnie opinie kraza po sieci

 

Taa jasne tłumacz się hahha nie rozumiesz że dla niego zagrał lepiej? może lepiej Ty kup normalne kolumny ze sklepu z przedziału 10-20tyś najlepiej bo te twoje DIY to nie wiadomo do czego porównać i później takie opinie krążą po sieci jak się gra na takich samoróbkach. Nagle nieoryginalne tranzystory i kondensatory w Sonym hahhah niemożliwe przecież Ty przewaliłeś tone tych Sony i tam oprócz czyszczenia nic nie trzeba robić, jak to możliwe z tymi tranzystorami hahha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te twoje DIY to nie wiadomo do czego porównać i później takie opinie krążą po sieci jak się gra na takich samoróbkach

tym bardziej nie powinienes sie wypowiadac jesli ich nie sluchales

Ty przewaliłeś tone tych Sony i tam oprócz czyszczenia nic nie trzeba robić, jak to możliwe z tymi tranzystorami hahha

zepsuc mozna wszystko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.