Jump to content
IGNORED

Pomoc w wyborze wzmacniacza Kenwood ka 3300d czy denon pma 2000r

Adicek1987

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów,jak w temacie chcę kupić wydajny prądowo wzmacniacz do kolumn t+a tmr120,wpadly mi w oko 2 wzmacniacze Kenwood ka 3300d,denon pma 2000r.Kenwood z końcówki lat 80,po budowie i parametrach to bydlak,denon 10 lat młodszy ale i chyba słabszy,gorzej zbudowany.o bydwa wzmacniacze sa do kupienia do 2000 tyś.Proszę o poradę co wybrać,dźwięk ma byc dynamiczny,wiem ze denek tak gra.tylko czy da rade z t+a+

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z tych dwóch zdecydowanie Kenwood ka 3300d. To niedoceniany model, brzmienie dosyć neutralne.

Jest bardzo wydajny prądowo i posiada dobry przedwzmacniacz pracujący w klasie A.

Weź tylko pod uwagę fakt że zarówno denon jaki i kenwood pokażą swoje możliwości przede wszystkim przy głośniejszym słuchaniu. To są typowe tranzystory, które trzeba trochę podkręcić, żeby grały.

Polecam Ci też starsze Kenwood KA 7100 lub KA 8100. Bardzo dynamiczne, otwarte, gęste brzmienie o pięknej barwie.

Odpowiednia dynamika już przy cichym graniu. KA 8100 i KA 7100 brzmieniowo bardzo podobne. Ka 7100 pracował u mnie z różnymi wymagającymi kolumnami i spokojnie dawał radę.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.