Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz strumieniowy / CD


_Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się i do tego wtyczkowy g...y zasilacz oraz oczywiście pailot za dopłatą.

Nic tylko się obrazić ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel...z szacunku dla Twojej osoby nie będę się spierał...Ty masz swoje doświadczenia, ja mam swoje...

Pozdrawiam serdecznie...

 

Stasiu, jakie spory, standardowe bicie piany o dupie Maryny :) Nad morzem masz dziś słoneczko, można było chyba fajnie sobie poleżeć nad wodą :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

 

Stasiu, jakie spory, standardowe bicie piany o dupie Maryny :) Nad morzem masz dziś słoneczko, można było chyba fajnie sobie poleżeć nad wodą :)

 

Nie lubię plaży i morza, wystarczy mi go w pracy...ale na tarasie to i owszem, piwko...w kinie z dziećmi byłem i właśnie zaczynam słuchanie :-)

 

Cattle Decapitation rulez ;-)

Leżę i się modlę do moich paździerzy ze zwrotnicą w postaci kondensatora i cewki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w środku Malina za parę stówek ...

A największym skandalem jest to, że Bryston wcale tego nie ukrywa. Malina jest bardzo dobrą platformą. Problemem jest właściwe jej wykorzystanie. Do tego dolicz oprogramowanie i 20 lat gwarancji i z kilku stówek robi się kilka tysięcy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Jest na rynku odtwarzacz który będzie odtwarzał płyty CD i będzie obsługiwał dyski zewnętrzne ?. Odtwarzacz musi obsługiwać dysk 4TB ... zewnętrzny. Taki na kabelku USB 3.0 : )<br />Odtwarzacz musi posiadać wyjścia XLR z regulacją głośności. Obudowa ( nie tylko przód ) najlepiej cała obudowa ze szczotkowanego aluminium.<br />Wymiary takie standardowe jak na sprzęt audio. Czyli szerokość 430 mm / 440 mm.<br />Wysokość odtwarzacza też przyzwoita, żeby można było zobaczyć na wyświetlaczu informacje. Kolor czarny. Z tyłu potrzebuję ... wyjścia XLR / wejście / wejścia USB.<br />

 

Witam

Poczytaj/ wypróbuj może Cocktailaudio X40 : Odtwarza dyski zenętrzne, posiada też opcię montażu wewnętrznego dysku odtwarza po sieci. Można zgrywać płyty, Tidal , XLR , regulacja głośności.

Taka moja propozycja; cos przejściowego pomiędzy cd a tylko streamerem.

pozdrawiam WSZYTKICH to mój pierwszy post.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.