Skocz do zawartości
Trwa aktualizacja silnika forum! Czytaj więcej.. ×
Allmr

Foobar 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdzie nie znalazłem odpowiedzi, ani podpowiedzi, więc może koledzy?
Na niektórych płytach foobar odtwarza mi utwory losowo (nie po kolei) i po 2 razy - spotkał się ktoś z takim przypadkiem? Jak to można ogarnąć?
Czy to może po prostu błąd plików?
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Losowo, ponieważ prawdopodobnie pliki nie są ponumerowane, i program układa je alfabetycznie. Naprawisz to we właściwościach każdego pliku, czyli pod prawym przyciskiem myszy.

2. Po dwa razy, ponieważ w folderze masz plik, na który klikasz, żeby włączyć całą playlistę jednym kliknięciem. Jeżeli używasz przycisku "odtwórz wszystko", foobar otworzy Ci wszystkie pliki dwukrotnie. Rozwiązanie- wyrzuć ten plik z folderu, lub korzystaj tylko z niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1.Pliki są ponumerowane, w kolejności tak jak na płycie.
2.obsługuję z Foob controllera, przez telefon na androidzie. Np klikam 5. utwór, a odtwarza mi trzeci (dwa razy). Klikając następny, cholera wie który odtworzy

Ale i tak jutro sprawdzę to o czym piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli to jest np. cały kompletny album, to może proponuję pobrać na nowo tagi za pomocą właśnie foobara. Utworzyć do tego plik playlisty .m3u i jeszcze raz poobserwować zachowanie foobara. Być może wina leży właśnie po stronie błędów w tagach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Proszę o poradę co zrobić,aby wyświetlały mi się utwory na play listach
[attachment=405271:foobar zrzut.jpg]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote name='c-k' timestamp='1539558263' post='4429933']Proszę o poradę co zrobić,aby wyświetlały mi się utwory na play listach
[attachment=405271:foobar zrzut.jpg][/quote]Klikasz kolejno View/Layout/Quick setup. Pojawia się okienko - z kolumny po lewej wybierasz Simple playlist+Tabs.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Problem sam się rozwiązał. Zmieniłem "sterownik", czyli telefon na inny i wszystko działa poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote name='dzarro' timestamp='1539625660' post='4430358']
Klikasz kolejno View/Layout/Quick setup. Pojawia się okienko - z kolumny po lewej wybierasz Simple playlist+Tabs.

[/quote]

Trochę w innej sprawie - znalazłem Twój stary post, w którym pisałeś o problemach w konfiguracji Bubble Upnp - w zasadzie mam to samo, wywala mi cały czas komunikat zły hostname albo nieudostępniony port 50coś tam. Porty udostepniłem w ruterze, hosname wykryty automatycznie i nadal brak postępu. Co prawda nie restartowałem rutera, bo nie chce, żeby mi się na weekend coś wykrzaczyło, ale może pamiętasz jak to ogarnąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote name='Allmr' timestamp='1539939682' post='4432358']

Trochę w innej sprawie - znalazłem Twój stary post, w którym pisałeś o problemach w konfiguracji Bubble Upnp - w zasadzie mam to samo, wywala mi cały czas komunikat zły hostname albo nieudostępniony port 50coś tam. Porty udostepniłem w ruterze, hosname wykryty automatycznie i nadal brak postępu. Co prawda nie restartowałem rutera, bo nie chce, żeby mi się na weekend coś wykrzaczyło, ale może pamiętasz jak to ogarnąłeś?[/quote]Nie ogarnąłem. Było mi to potrzebne do odtwarzania Qobuza z PC z możliwością sterowania telefonem. Kupiłem sobie bdb transport BT i słucham Q w ten sposób. Z Foobara gram własne pliki prosto z dysku przenośnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ok, dzięki.
Ja też do minikompa z foobarem mam zapięty dysk i steruję z telefonu, albo tabletu. Ale muszę uruchomić tidal'a.
W przyszłym tygodniu zawezwę kolegę z IT, jak mi to poustawia to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może komuś się przyda - jeszcze wrócę do mojego pierwszego wątku - odinstalowałem foobar controller, a zainstalowałem foobarcon wi fi i wszystkie problemy się rozwiązały. Doszło 1 fajne udogodnienie - aplikacja wyświetla tekst utworu. Jedynym minusem są wyskakujące reklamy, ale jak mi się spodoba to kupię wersję pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi