Jump to content
M._66530

Wzmacniacz słuchawkowy do Sennheiser HD518

Recommended Posts

Witam, posiadam głośniki bardziej monitory Edifier S1000 podłączone do karty dźwiękowej SoundBlaster Z przez optyka i to jak grają to dla mnie magia, ale jak podłączyłem swoje senki hd518 do karty dźwiękowej to kicha, posłuchało się głośników to słuchawki grają nisko jakby przytłumione poprostu ble więc czy można te słuchawki podkręcić bardziej? czy polecacie jakiś wzmacniacz słuchawkowy do kompa najlepiej ? pomyślałem, żeby kupić sobie w przyszłości nowe senki, ale one 2 tyś kosztują te naj plus do nich rekomendowany jest wzmacniacz za 10 tyś! masakra, a ja aż takiego słuchu nie mam .. nie wiem co robić poprostu na słuchawkach teraz nie chce mi się siedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hd518 do karty dźwiękowej to kicha, posłuchało się głośników to słuchawki grają nisko jakby przytłumione

Właśnie zdefiniowałeś brzmienie HD518. Dla mnie to one grają jakby ktoś napchał waty do nausznika. To tylko moje odczucia także bez obrazy :)

pomyślałem, żeby kupić sobie w przyszłości nowe senki, ale one 2 tyś kosztują te naj plus do nich rekomendowany jest wzmacniacz za 10 tyś! masakra, a ja aż takiego słuchu nie mam

Co Ty tu wypisujesz za bzdury? Który model Ci chodzi po głowie niby? Skoro nie masz takiego słuchu jak to określasz, to po Ci te słuchawki? :D Słuchawki, które zjedzą na śniadanie te HD518 kupisz za... 500zł? I polecą Ci na tym SoundBlasterze na luzaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o słuchawkach jak pisałem to chodziło mi o Sennheiser HD 630HB, są też fajne, bo mają regulację basu i sterowanie pod smartfona. Bardzo się napaliłem na te słuchawki i myślałem o wzmacniaczu SoundBlaster E5 lub X7 do komputera. A napisz proszę jaki model słuchawek miałeś na myśli ? nie wiem czemu nie przyszło do mnie na mejla powiadomienie o Twojej wiadomości :\

Share this post


Link to post
Share on other sites

przytlumione sluchawki ozywi Encore mDSD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

A co sądzisz o SoundBlaster E5? Podoba mi się tam funkcja crystalizer która ładnie mi na kompie ożywia muzykę . Podobna cena prawie też a więcej możliwości daje.

Edited by M._66530

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.