Skocz do zawartości
IGNORED

Powitanie


rpm

Rekomendowane odpowiedzi

No i przyszedł czas na przywitanie, zatem witam wszystkich forumowiczów.

 

Trochę o mnie ;) pod nickiem biker100 kryje się Grzegorz z zazhodnipomorskiego ;) słucham w zasadzie każdego gatunku ale ostatnio trochę więcej jazzu ale DM i muzyka elektroniczna i rock nie są na bocznym torze.

 

Zawitałem tu ponieważ jestem początkującym, raczkującym "melomanem" ;) w poszukiwaniu odpowiedzi na problem przed jakim stanąłem,a mianowicie wybór wzmacniacza do moich Polk audio Rti A7. Chyba dorosłem aby z amplitunera (Onkyo tx-8270 z połączone Melodika MDBA415) "przesiąść" na wzmacniacz i tu pojawia się właśnie dylemat.

Rozważania moje dotyczą 3 egzemplarzy wzmacniaczy:

- NAD 375bee;

- Denon PMA 1600NE;

- Denon PMA 2010AE.

 

 

Może ktoś z szanownych forumowiczów posiada już zestawienie tych kolumn z, którymś ze wspomnianych wzmacniaczy. Słyszałem,że zestawienie z NAd-em jest bardzo udanym jednak dostałem propozycje zakupu w dobrej cenie wyżej wymienionych Denonów i...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji powitania z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzę wszystkim użytkownikom wszystkiego najlepszego no i oczywiście mokrego dyngusa ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas na przywitanie, zatem witam wszystkich forumowiczów.

 

Trochę o mnie ;) pod nickiem biker100 kryje się Grzegorz z zazhodnipomorskiego ;) słucham w zasadzie każdego gatunku ale ostatnio trochę więcej jazzu ale DM i muzyka elektroniczna i rock nie są na bocznym torze.

 

Zawitałem tu ponieważ jestem początkującym, raczkującym "melomanem" ;) w poszukiwaniu odpowiedzi na problem przed jakim stanąłem,a mianowicie wybór wzmacniacza do moich Polk audio Rti A7. Chyba dorosłem aby z amplitunera (Onkyo tx-8270 z połączone Melodika MDBA415) "przesiąść" na wzmacniacz i tu pojawia się właśnie dylemat.

Rozważania moje dotyczą 3 egzemplarzy wzmacniaczy:

- NAD 375bee;

- Denon PMA 1600NE;

- Denon PMA 2010AE.

 

 

Może ktoś z szanownych forumowiczów posiada już zestawienie tych kolumn z, którymś ze wspomnianych wzmacniaczy. Słyszałem,że zestawienie z NAd-em jest bardzo udanym jednak dostałem propozycje zakupu w dobrej cenie wyżej wymienionych Denonów i...

Witam Was serdecznie Koledzy i mam nadzieję,że zostaniecie na dłużej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam forumowiczów! Mam na imię Adrian i lubię dobrą muzykę, dobre kino, wciągającą książkę oraz aktywny wypoczynek.

 

Od jakiego czasu bardziej zwracam uwagę by posłuchać swoich zespołów czy obejrzeć film na czymś lepszym niż przysłowiowe głośniki z laptopa :)

 

Póki co do tego celu "służą" mi:

Amplituner Yamaha rx-v640

CD Yamaha cdx-593

Kolumny Tonsil Alton 80

Od niedawna rownież amator muzyki z czarnego krążka.

 

Jestem w trakcie kompletowania swojego zestawu słuchawki + przedwzmacniacz, co w gruncie rzeczy było powodem założenia konta. Liczę jednak, że w tym temacie nie bedzie to moje ostatnie słowo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy nowych Kolegów :)

 

Nie czytajcie nas tutaj zbyt dużo, bo wtenczas mniej Muzyki słuchać będziecie. I najlepszym organem do oceny brzmienia są nasze własne uszy.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.