Skocz do zawartości
IGNORED

subwoofer w okolicach 1000zł


siniak86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam zestaw kina domowego Onkyo 575 i taga 606 5.0 Chce dokupić do tego suba, niestety mam mały budżet bo tylko ok 1000zł. Moje preferencje to 70% kino i tv i 30% muzyka. Fajnie by było jak był by w białym kolorze. Troche poczytałem i poszukałem i zastanawiam sie co lepsze czy

Quadral qube 8 ( droższy od jamo o 210zł, bardzo ładny wizualnie)

jamo j10 ( tanszy i podobno lepiej zagra w kinie niż Qube )

A może polecacie cos innego w podobnych kwotach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quadral QUBE 8 to naprawdę dobra propozycja, czasem warto dołożyć parę PLN za lepszy sprzęt. Mi jeszcze przeszedł przez myśl TANNOY TS 2.8, za równe 999, ale to subwoofer dla kogoś kto ma już wystarczająco basu z frontowych kolumn. Co do tego jamoj10 - to klon klipscha R-10 SW... z jakością basu ma to niewiele wspólnego... ale tłucze niemiłosiernie... pytanie czy tego właśnie szukasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przez 1,5 roku w KD Magnata 302A ładnie łupał bas ciągnący się jak go dobrze się ustawi i byłem zadowolony ale jak mówią apetyt rośnie w miare jedzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak moge to zawsze i wszędzie będe chwalić Focal SW800 tylko to inna półka cenowa, ale warto dopłacić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nowego magnata 302 dostaniesz za dużo taniej. Ma swoje wady jak za szybkie auto gaszenie czy prędkość grania. Ale schodzi głęboko i w kinie potrafi zatrząść. To oczywiście nowy. 

Z używek celował bym w klipscha ale dużo starsza serie RT lub wspomnianego tannoy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to napaliłem sie na tego Quba 8 pod wzgledem wizualnym jest super tylko czy 8" głośnik da radę w 19m2 salonie z półotwartą kuchnią? Na fotce kuchnia jest za kanapą

w sumie wchodzi w gre zawsze kupno czarnego np Magnata + biała farba i jazda :) Choć chciał bym uniknąć malowania nowego sprzętu.

Jest cos takiego że na dany metraż przelicza sie moc lub rozmiar głośnika np na 20m2 trzeba 150W w 10' ??

Z opcji jeszcze mam możliwość kupienia jamo j12 używki 2 miesiecznej za 800zł .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wolisz bialy to mozesz obkleic biala folia samolepna, ktora znowu mozesz zjac

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

752DC3BB-83CF-45F8-9E4C-5ED2A4AAB289.jpeg

F3167E30-C3B3-4227-8EE6-E1D5F0A08E65.jpeg

371BD490-6B1D-4272-9D73-B15CE90A6F03.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy patent, tylko pod odklejeniu nie  ma śladów po kleju?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest myśl godna oklasków :) Klej pewnie śmiało da sie zmyc teraz są takie środki.

OK tak więc kolor juz mnie nie ogranicza. To co polecicie do mojego zestawu w pokoju 19m2 ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem jamo j12. Teraz próbuje go ustawić i ciągle mam za dużo basu. Przed kalibracja ustawić go na odcięcie max a głośność w połowie i wystartować kalibracje? Jak tak robię to zmienia mi fronty na small a nie full bend tak powinno być? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.