Skocz do zawartości
Miś Uszatek

Wymiana Densena Beat-100- czy to ma sens?

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi ostatnio po głowie pewna myśl. Bo posiadam densena beat-100. Gra on bardzo dobrze, jedyny problem to brak wyjscia słuchawkowego. Zastanawiam się nad jego wymianą ale czy to ma sens? Co tu zrobić? Poradzcie. Densen gra bardzo ciepło, wielu marzy o takim dzwięku dlatego nie chciałbym się go pozbywać tyle że nie ma wyjścia słuchawkowego. Ma go cd ale nie ma md i deck. Szczególnie zależy mi na md. Dodam jeszcze że wyjściu out w densenie jest zajęte przez deck.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli dźwięk Densena Ci odpowiada to nie zmienialbym go.Dokupilbym wzmacniacz słuchawkowy  Mozna go podpiąć pod wyjscie na końcówkę mocy.W zasadzie głośnościa mozna wówczas sterować już tylko w Densenie a we wzmacniaczu słuchawkowy potencjometr ustawić maksymalnie podglosnionym.

• Lubię to 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również popieram. Densen to świetne urządzenia. Szkoda szukać innego rozwiązania lepiej wzmacniacz słuchawkowy z dac, i będzie super 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie macie racje, zrobiłbym wielką głupote pozbywając się densena. W budżecie do 2000 zł nic lepszego nie znajde.

Dzięki wszystkim za rade i rozejrze się za wzmakiem słuchawkowym.

I jeszcze jedno. Mój kumpel ma na sprzedaż wzmak holdengrona(słuchawkowy). Czy moge go podłączyć pod wyjscie pre-out??

Edytowane przez Miś Uszatek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poprzez pre-out nie działa ale holdegron ma dwa cinche wejścia i dwa wyjścia. Holdegrona podłączyłem pod densena a wyjscie holdegrona pod deck. Działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi