Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Sveda Audio


S0nic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, S0nic napisał:

Suby nie mają nic wspólnego z klasycznymi subami do kina domowego. To typowe studyjne wsparcie dołu pasma akustycznego, precyzyjne, z świetnym impulsem.

potwierdzam. KD przy nich leżą i kwiczą. Za 15 kilo, to okazja!

1 godzinę temu, Adam 38 napisał:

Kurde Marcin a ja myślał, że chociaż Ty wyleczony

Nasz SOnic nie jest wybrańcem, wszystkich dopada 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, S0nic napisał:

może nikt nie kupi i nie trza będzie kombinować 🙂

ja bym poczekał na kolumny i dopiero po ewentualnym sprawdzeniu kolumn z subami zdecydował czy trzeba je zostawić czy nie

jeśli sprzedaż teraz to nie będziesz później mógł spać bo nurtujące pytanie.... jak by było.... na to nie pozwoli 🙂

jeśli zbierasz kasę na elli to naprawdę nie ma się co spieszyć , kolumn nie zmienia sie co dzień

a te 15 tysi to w stosunku do wartości  kolumn planowanych to naprawdę nie jest dużo

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, slawek.xm napisał:

ja bym poczekał na kolumny i dopiero po ewentualnym sprawdzeniu kolumn z subami zdecydował czy trzeba je zostawić czy nie

jeśli sprzedaż teraz to nie będziesz później mógł spać bo nurtujące pytanie.... jak by było.... na to nie pozwoli 🙂

jeśli zbierasz kasę na elli to naprawdę nie ma się co spieszyć , kolumn nie zmienia sie co dzień

a te 15 tysi to w stosunku do wartości  kolumn planowanych to naprawdę nie jest dużo

Musze sprzedać suby najpierw, tak to widzę 🙂

To czy będą nowe kolumny i jakie to jest dopiero kolejny etap 😉

Edytowane przez S0nic

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, S0nic napisał:

Musze sprzedać suby najpierw, tak to widzę 🙂

ok , jak trzeba to trzeba 🙂

41 minut temu, S0nic napisał:

To czy będą nowe kolumny

nie sądzę by co do tego były wąpliwości

pewnie Arek już myśli 🙂

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
54 minuty temu, Yeung napisał:

Witam wszystkich i pozdrawiam.Małymi drobnymi krokami zmierzam w kierunku nowego stereo.Z racji tego że kiedyś na AS sprzęt Pana Arka zrobił na mnie wrażenie to chętnie bym posłuchał blipo.Gdzie mam się udać w tej sprawie???

Skąd jesteś? Mamy instalację arkową, robi wrażenie. 

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, przemak napisał:

Poznań. Mamy dapo czy coś w tym stylu i dwa suby. Wszystko w ścianie. Na razie na etapie budowy, ale już działa.

Kawałek drogi ode mnie(240km) Zestaw zostaje,bedzie u was grał,czy po jakimś czasie wraca do Pana Arka.

 

16 godzin temu, S0nic napisał:

Będzie ogromna różnica między Dapo z elektroniką studyjną a Blipo podpiętym pod np. lampizatora. 

Z tego co opisujecie to pewno różnica na korzyść blipo+lampizator.Aż tak mocno słyszalne różnice??O Jakim modelu lampizatora mówimy?

Edytowane przez Yeung
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Yeung napisał:

Kawałek drogi ode mnie(240km) Zestaw zostaje,bedzie u was grał,czy po jakimś czasie wraca do Pana Arka.

 

Z tego co opisujecie to pewno różnica na korzyść blipo+lampizator.Aż tak mocno słyszalne różnice??O Jakim modelu lampizatora mówimy?

Miałem okazję na targach w Warszawie posłuchać zestawu studyjnego dapo + elektronika pro (nie pamiętam już jaka). W hotelu obok grał zestaw blipo podłączony pod lampizatora. Dla mnie to zupełnie inne światy te dwa zestawienia.

Do słuchania muzyki wybieram blipo z lampizatorem, do obróbki dźwięku wybrałbym dapo z elektronika pro.

Wszystkie dac lampizatora z regulacją głośności grają synergicznie z blipo. Dobór to tylko kwestia budżetu.

Moim zdaniem najlepszy stosunek cena jakość to big7. Słuchałem wszystkich lampizatorow od Atlantic w górę. Naturalnie im wyżej tym lepiej ale też sporo drożej. 

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, S0nic napisał:

Wszystkie dac lampizatora z regulacją głośności grają synergicznie z blipo. Dobór to tylko kwestia budżetu.

Moim zdaniem najlepszy stosunek cena jakość to big7. Słuchałem wszystkich lampizatorow od Atlantic w górę. Naturalnie im wyżej tym lepiej ale też sporo drożej

Czytałem cały wątek i wiem że kolega jest osłuchany.A gdzie można zerknąć na cennik lampizatorów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Yeung napisał:

Czytałem cały wątek i wiem że kolega jest osłuchany.A gdzie można zerknąć na cennik lampizatorów??

Cennik na stronie, polecam też opcje seconda hand u lampizatora. Można upolować czasami coś w świetnej cenie a w razie jakiejś usterki czy problemu serwis działa wzorowo. Serio, żeby wszędzie działał serwis tak jak u nich. 

Dla mnie osobiście jest to ogromna wartość dodana, kup coś z Japonii czy USA i potem martw się ewentualną naprawą. Tutaj w kilka dni sprawa załatwiona. Zepsuł mi się pilot po gwarancji to wysłali mi nowy bez żadnych kosztów czy dyskusji. Raz też był problem z połączeniem z moim CD (jako transport) to w kilka dni sprawa została rozwiązana. 

Jeżeli ktoś akceptuje lampy to jest to nr 1 opcja do sprawdzenia. Aaa byłbym zapomniał, lampizatory maja świetne wbudowane preampy, śmiem twierdzić że można spokojnie żyć bez zewnętrznego. Czyli w praktyce masz blipo + lampizatora i źródło wg uznania. Koniec urządzeń w łańcuchu audio.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, S0nic napisał:

Jeżeli ktoś akceptuje lampy to jest to nr 1 opcja do sprawdzenia. Aaa byłbym zapomniał, lampizatory maja świetne wbudowane preampy, śmiem twierdzić że można spokojnie żyć bez zewnętrznego. Czyli w praktyce masz blipo + lampizatora i źródło wg uznania. Koniec urządzeń w łańcuchu audio.

Miałem parę lat przerwy w audio.Ostatnio grałem na CD,teraz na pewno próbował bym streamingu.Nie mam w tym żadnego doświadczenia.

 

14 minut temu, S0nic napisał:

Cennik na stronie, polecam też opcje seconda hand u lampizatora. Można upolować czasami coś w świetnej cenie a w razie jakiejś usterki czy problemu serwis działa wzorowo. Serio, żeby wszędzie działał serwis tak jak u nich. 

Super,też lubię rozsądne- uczciwe okazje.Przy okazji dobrego serwisu,tak jak piszesz i spraw załatwianych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Yeung napisał:

Miałem parę lat przerwy w audio.Ostatnio grałem na CD,teraz na pewno próbował bym streamingu.Nie mam w tym żadnego doświadczenia.

 

Super,też lubię rozsądne- uczciwe okazje.Przy okazji dobrego serwisu,tak jak piszesz i spraw załatwianych w Polsce.

Sporo ludzi gra teraz ze streamingu. Na targach w Warszawie u Svedy/Lampizatora grali ostatnio albo ze streamingu albo z vinyla bo był gramiak Sikory.

Streaming daje radę a byłem raczej przeciwnikiem bo sam lubię fizyczny nośnik.

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, S0nic napisał:

Sporo ludzi gra teraz ze streamingu. Na targach w Warszawie u Svedy/Lampizatora grali ostatnio albo ze streamingu albo z vinyla bo był gramiak Sikory.

Streaming daje radę a byłem raczej przeciwnikiem bo sam lubię fizyczny nośnik.

A jak wygląda połączenie  lampizatora z kolumnami (jakim kablem łaczymy?) W przypadku streamingu jak dalej wygląda połączenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Yeung napisał:

A jak wygląda połączenie  lampizatora z kolumnami (jakim kablem łaczymy?) W przypadku streamingu jak dalej wygląda połączenie??

lampiego jak masz zbalansowanego to łączysz interkonektami XLR, komp po USB chyba najlepiej do lampizatora

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.