Skocz do zawartości
IGNORED

W Polsce kradną przesyłki z Chin


croxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś rano, po bagietkę idąc - sasiadkę spotkałem. Brzydka, że aż ciarki przechodzą, staram się omijać. Trafiło, żem się zagapił, zmieniając płytę w moim md.

Kupuje (ona - pierdoły - guziki do ajfona,  szybki, wieszaczki jakieś (?), jej mąż natomiast -  zderzaki, szyby, klamki do auta). Gabaryty i waga towaru - rozmaite.

Na moje pytanie, wiadomo jakie, odrzekla:

- Nic nam nigdy nie zginęło. W terminie dochodzi i na piąte piętro się dostawca wspina. Podpisuję i spoko. A on, wciąż sapiąc, schodzi.

 

Rzecz się dzieje w kraju normalnym. Że "cywilizowanym" - ręki sobie uciąć nie dam .

 

 

 

Bo byłbym może i bez ręki?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Kupuję tylko pierdułki na alliexpres i tylko raz przesyłka (zwykła nierejestrowana) nie doszła. Zgłosiłem , kasa z powrotem. Trzeba tylko pilnować okresu ochronnego aby był dłuższy niż czas na dotarcie przesyłki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ali pozytywnie zaskoczylo.

Zamowilem ostatnio powerbanka firmy Baseus (znana marka co robi sprzeciki porownywane z apple) jakosc wykonania i dzialanie.

Przyszedl - jednak sa spadki napiecia podczas ladowania urzadzen do 4V.

Sprawe zglosilem zalaczajac fotki. za 3 dni kasa wrocila do mnie z info ze sprzet mam sobie zostawic.

Sprawa chyba byla im znana .... niemniej jednak telefonow nie mam zamiaru nim ladowac ale jako lampka przyda sie ....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.