Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do dynaudio x38 exite.


Carmelcalif

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie rekomenduję... ? (ten zwrot kojarzy mi się ze stereo i kolorowo oraz resztą opłaconych blogów itd.)  ale zachęcam do sprawdzenia, a co to już wyżej napisałem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham Dynki, więc to zabrzmi dziwnie, ale ekonomia rządzi. Na sprzedaży H160 stracisz więcej niż na sprzedaży Dynek. Kiedyś słuchałem H160 z SHL5. Może to jest kierunek, jeśli chodzi  Ci o zmianę brzmienia, a nie jesteś przywiązany do jakiejś konkretnej marki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem  chwilę tych excite x38 z roksanem k3 i było spoko jak na mój gust chociaż tu jest tyle zmiennych akustyka, gatunki muzyczne, długość odsłuchu , preferencje, budżet że efekt ostateczny jest wielką niewiadomą.. naim supernait też bym może spróbował..  a jak wg Ciebie gra ten Cambridge jeśli można zapytać? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Svawo napisał:

Słuchałem  chwilę tych excite x38 z roksanem k3 i było spoko jak na mój gust chociaż tu jest tyle zmiennych akustyka, gatunki muzyczne, długość odsłuchu , preferencje, budżet że efekt ostateczny jest wielką niewiadomą.. naim supernait też bym może spróbował..  a jak wg Ciebie gra ten Cambridge jeśli można zapytać? 

Ca 851n muzycznie jest fajny choc zapewne ilu melomanow tyle zdan. Dla mnie jako dac gra troche gorzej niz np oppo 105/205d. Troche szczuplejsza jest scena. W cenie do 10k jednak trudno znalezc mu konkurencje. Upscaling robi swoje w przypadku radia internetowego. Duzy plus za mozliwosc doistalowania tidala. 

Wczesniej mialem sm6 marantza 7006 i sm6 v2 i faktycznie 851n to inna liga szczegolnie w porownaniu z marantzem. XLR to ogromny dodatkowy plus.

Juz postanowilem wymienic wszystko wiec...ca wystawilem na sprzedaz choc troche zal z nim sie rozstawac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dwa streamery więc jak będę cos  jeszcze kiedyś kupował to raczej  daca, muzykalnego i łagodnego w pokazywaniu detalu.. dla mnie cambridge grał nie do końca w moim guście ale nawet nie pamiętam który to był model coś koło 4k  kosztował.. zastanawiałem się czy szkoła brzmienia zbliżona i czy były to tylko moje odczucia.. jak nie excite to co? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2019 o 22:25, Adam 38 napisał:

Akurat H90 fatalnie  zgrywa się z Excite....

A Rega? Takiej kombinacji nie miałem przyjemności posłuchać... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o Musicalu M6si jeśli szukasz brzmienia lekko cieplejszego niż w Heglu, lub o M6 500i, jeśli chcesz mieć 500W do dyspozycji i bardzo ciepłe brzmienie. 

https://sklep.rms.pl/musical-fidelity-m6-500i-m6-500i-wzmacniacz-zintegrowany-stereo-500w-full-dual-mono

https://sklep.rms.pl/musical-fidelity-m6si-m6-si-wzmacniacz-zintegrowany-stereo-220w-hi-end

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.