Skocz do zawartości
IGNORED

Zamawiamy glosniki w audiocomponents


Gość kaszio

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chętnie tylko jak się spotkamy?? Tak się poważnie zastanawiam bo musze się w miare szybko zdecydować,a jestem w kropce:( Możesz coś więcej powiedzieć o tym morelu?Na czym polegają jego kłopoty w aplikacji,jak brzmi?W jakim towarzystwie czuje się dobrze w kolumnie?Czy jest to kolumna 2 czy 3 drożna?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,przestane się już bawić! Raz sie żyje:]

 

Eton 25SD1 kosztuje 70,26 euro - 30% to wychodzi 49,18 euro 8 4,2=206,5 zł czyli w sumie 413 zł za pare.

 

Jeśli cena się zgadza to to jest moje zamówienie. Bardzo bym tylko prosił o zweryfikowanie czy nie ma żadnych dodadkowych kosztów.

 

Będę składał ze 2 lata kolumny ale złoże przynajmniej dobre!!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morel właściwie zaaplikowany zgrywa się niemal ze wszystkim, i w niemal każdej konfiguracji. Zwrotnicę trzeba uważnie dobierać, ale nie jest to jakiś ogromny problem, pomogę. Morel ma brzmienie o wiele bardziej soczyste i nasycone od Etona, który swoją szczegółowością (nieco suchą) może po pewnym czasie zmęczyć. I też jego aplikacja nie jest taka oczywista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> McGyver

Czytam Twoje zachwyty nad Morelem MDT 29 i sam nabieram ochoty :). Napisałeś, że zgrywa się ze wszystkim. OK. Ale mimo wszystko, co byś polecał w rozsądnej cenie?. Vifa M18WH się nada ?. Czy jest cos lepszego, a niewiele droższego ?

 

>kaszio

Mój brat często bywa w Warszawie. Jestem ze Szczecina. Jakby zamawiał ktoś z okolic, to może w ten sposób ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolwiek może się moje pytanie wydać teraz śmieszne ale jak ma się brzmienie Etona do GDWK 11/100? Jest cieplejszy od niego czy bardziej suchy? Osobiście wole jaśniejsze systemy od takich spowolnionych i "zamulonych". Zawsze jednak można dać np. Yamahe jako CD jeśli system będzie za jasny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>McGyver

A powiedz jeszcze jak ma się morel MDT30s do tego MDT29?

Inna trochę technologia wykonania cewki i magnes większy, więc zastanawiam się czy nie byłoby lepiej tego wstawić ( u mnie z 18 kewlarową skana zestawiany byłby)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem w watku obok jakie glosniki uzyc do zestawu dwudroznego, myslalem o vifie xt19 jako wysokotonowy, ale tu widze ze chwalony jest morel MDT29, wiec w zwiazku z tym mam pytanie, ktory sie lepiej sprawdzi w muzyce rockowej?? Jaka bedzie cena za tego morela (2szt) w audiocomponents??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,że tak marudze ale nie odpowie mi nikt na moje ostatnie "śmieszne" pytanie??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dreamer

Jeśli system będzie za jasny, to trzeba grzebnąć w zwrotnicy. Jeśli kopułka jest nędzna i szeleści (tonsil) to nic nie pomoże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry będzie do Etona Audax HM170Z18?? Sporo dobrego o nim wyczytałem w tym opinię Amplifona. Macie jakieś własne doświadczenia co do litrażu Audaxa? Trzymać te 35l czy coś zmienić.Chce zrobić w B-R. Na stronie Akkusa jest symulacja obudowy ale nie wiem czy sprawdzona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z etonami daję sobie spokój na razie. Z resztą widać, że transporty z audiocomponents.nl będą szły partiami :D

 

Zapytałem się o seasa excela W17EX-001 i okazuje się, że oni go sprzedają o dużo taniej niż intertechnik !!!! czyli po 111 euro + 19 % ichniego vatu. W IT po ok 203 ojro...

 

Pytanko: Czy ktoś już tam coś kupił i prześledził cały proces zakupu w praktyce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowalismy razem z paroma znajomymi glosniki do klonow proac cala sprawa zalatwoina byla szybko i sprawnie wiecej szczegolow mozesz poczytac w watku 3121 nie bylo zadnych problemow generalnie polecam audiocomponents

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - przy obecnym kursie dolara - 120 zl za sztuke. Ech... Polska, Polska - "GDWK 11/100 should be enough for everyone".

 

Policzmy, ile wyszedł by Morel MDT29 z audiocomponents po wszystkich rabatach + koszt wysyłki. Wstępna kalkulacja:

 

101,70 - 0,3 * 101,70 = 71,19 - Intertechnik - 30 %

 

71,19 - 0,1 * 71,19 = 64,07 - rabat za ilość - 10 %

 

64,07 * 4,2 = 269,09 cena w złotówkach

 

Z przesyłką (do Polski a potem do miasta) cena wyniosłaby gdzieś pod 300 zeta za parkę.

Ciekawe tylko, jak z cłem - ale z Unii to chyba bez?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

====

 

>> szczesciu co do ceny EURO to jest ona z dnia 17.01.2005 na poziomie 4.0751zł = 1E więc na pewno bedzie jeszcze taniej przeliczając to po kosztach na złotóweczki w ogólnym rozrachunku - szkoda że to nie w $ to wtedy były by ceny rewela :)

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Dzien dobry.

Juz jestem po 3 dniach odpoczynku. Dzieki za maile dotyczace zamowien. Jest juz tego naprawde sporo i mysle ze pod koniec tygodnia zamykam liste i pisze do audiocomponents w sprawie kosztorysu.

Zlapalem kontakt z Rhs-em w sprawie pomocy w negocjaciach ceny za glosniki i objecal nam pomoc. (serdeczne dzieki za pomoc w realizacji)

Krotko: morel MDT 29 - 29 Euro za szt- przy zamowieniu dwoch szt. a jak widze po mailach jest ty glosnikow juz 8 szt. a samych Vif bedzie 12 i tak dalej.

Nie ma co tu piany bic gdzie jest taniej. Jesli sie komus nie podoba zamawianie w audiocomponents to bardzo fajnie jest tyle innych sklepow ze nie musi zasmiecac tego watku. I tak jest juz naprawde duzo chetnych ze i ja sie troche wystraszylem operacjami logistycznymi tego zamowienia. Ale badzmy dobrej mysli.

Dzisiaj zrobie sobie wydruki z maila i postaram sie wpisac jakie glosniki i kto zamawia zeby wstepnie policzyc jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Zrobilem krotkie podsumowanie z mojej poczty i z forum. Przedstawia sie nastepujaco:

 

McGyver- ile, jakie, konkrety i pisz na priva celem potwierdzenia

 

kaszio- Morel MDT 29 (2szt.) MW144 (2 szt.)

 

andrea29 - Morel MDT 29 (2szt.)

 

krisabc- vifa 10BGS 119/8 (2szt.)

 

czpyk- scanspeak 18W/8535 (2szt) scanspeak D2010/8513 (2szt)

 

jac- vifa D27TG45/06 (2szt.) vifa M18WH08/08 (2szt)

 

endriu - vifa 25AG-35-06 (2szt) vifa M18WH08/08 (2szt)

 

dreamer1- Eton 25-sd1 (2szt)

 

bikoz- scanspeak 18S/8535 (1szt) vifa XT25SC (1szt)

 

dodo- vifa M13SG09-08 (2szt) vifa XT25SC-30-04 (1szt)

 

michal- vifa PL18 WO 09-08 (2szt) vifa D27TG-05-06 (2szt) Seas KT 27F H831 (2szt)

 

Mixann- vifa D27TG05/06 (2szt) M18 WH 08/08 (2szt)

 

pawiowy - Morel MDT 32 (2szt)

 

Krystian Majer-konkrety i potwierdz na mail

 

magazynier- Morel MDT 29 (2szt) i potwierdz na mail

 

kapelli- Peerles DT-100 (3szt) potwierdz na mail

 

tomant- scanspeak 18W8545-00 (2szt) i potwierdz na mail

 

qubix- Eton 25-SD1 (2szt) Eton 7-360/37 HEX (2szt) i potwierdz na mail

 

mgrzemow- kontakt [email protected]

jakie glosniki ile i potwierdz na mail

 

i chyna rogus - scanspeak D2010/8513 (1szt) zprawdz i potwierdz na mail

 

To chyba wszystko i nikogo nie pominolem.

Sprawdzcie czy wszystko jest OK. Jesli nie bedzie od wymienionych osob wpisow odnosnie poprawnosci zamowienia to w takiej postaci wysylam to do audiocomponents (oczywiscie grupujac to po firmach i modelach glosnikow)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.