Skocz do zawartości
IGNORED

Zamawiamy glosniki w audiocomponents


Gość kaszio

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o przelew do holandii to majtansze widzialem chyba w Banku Slaskim.

 

Ja dla drobniejszych kwot korzystalem z www.moneybookers.com - 1.8E + 0.5% - tylko nie wiem, czy te 0.5% dla duzej kwoty nie przewyzszy stalej oplaty w normalnym banku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>kaszio

większoś banków a już napewno internetowe nie oferuje takiej usługi. Przed chwilą rozmawiale z obsługą mBanku

Wiec chyba lepiej bedzie kiedy zrobimy przelew w PLN a Ty wymienisz je na ojro przy takiej kwocie możesz negocjowac cenę ojro w kantorze wiec to dodatkowy profit za Twoją fatygę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wszystko high-end co się świeci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś sie nie wyrobi na ten termin - kiedy będzie druga tura? Czy byłoby tylu chętnych żeby zrobić drugą przesyłkę za jakiś czas?

Byłbym zdeklarowany na parę Moreli MDT-20.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i ewentualnie Panie)...

Miejcie litosc nad biednym kaszio i postarajcie sie aby dostal od Was Euro na jedno konto. Jesli zaczniecie przesylac Mu zlotowki i euro to sie biedak pogubi ( kurs euro zmienia sie dosc znacznie i po przeliczeniu nastepnego dnia okoze sie ze czegos tam brakuje). Zapewniam Was, ze przez najblizsze 3 tygodnie bedzie mial pelne rece roboty. W przypadku zamowienia, ktore ja koordynowalem wszystko poszlo gladko glownie dlatego, ze wspolzamawiajacy ze mna wspolpracowali.

Zycze powodzenia, zawsze sluze rada,

 

RHS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zgadzam sie z Rhs-em ze lepiej bedzie jak odciazymy troche Kaszio i wplacimy w euro. Chyba nie bedzie dla nas problemem podejść do kantoru wymienic zlotowki i wplacic w oddziale ING

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Witam.

Wlasnie dzisaij zalozylem konto w Euro przy swoim prywatnym i tam bedzie mozna przelewac kase w Euro.

Dowiedzialem sie jeszcze ze moge zrobic taki numer ze kto nie ma dostepu lub nie bedzie mogl przelac kasy na to konto w Euro to bedzie mogl przelac kase na moje prywatne konto w PLN.

Ale jedna wazna rzecz: Potem ja te kase musze przewalutowac z mojego prywatnego na to w Euro i bedzie to przeliczane w tym dniu w ktorym bede wykonywal przelew do holandi.

Wiec nie znajac kursu jaki bedzie w dniu przelewu musze sie zabespieczyc na wypadek gdyby Euro poszlo w gore.

 

Na dzien dzisiejszy wyglada to tak: 1 Euro = 4,23 ale jak bedzie za 2 tygodnie tego nie wiem wiec jesli sie zgodzicie przyjmuje ze osoby ktore chca wplacic w PLN musza swoj koszt Euro pomnozyc przez 4,35 (to dla mojego bezpieczenstwa i mojego zachodu z przewalutowaniem)

Dodam jeszcze ze dzis uruchomilem sobie Internet slaski wiec bede mial bezposredni podglad na wasze przelewy.

 

Wiec macie wybor z ktorego wariantu chcecie skozystac. Euro czy PLN.

Jak bedzie wiadomo co do kosztorysu z holandi to kazdemu z was wysle na maila te dwa konta do wyboru.

 

Jesli macie pytania to walcie na forum lub na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W banku PKO SA gdy chcemy przelać na konto złote zamieniając na euro jest następująco:

-prowizja banku 0,5% od przelewanej kwoty, napewno jest jakaś kwota minimalna gdzie procent ten jest większy

-4 zł jakieś opłaty manipulacyjne

-około 10 zł bliżej nie określonych opłat

 

Opłaty dotyczą gdy przelanie następuje z konta w PKO na konto w innym banku nie PKO, przeliczanie na euro następuje po kursie oczywiście z danego dnia np dzisiaj 4,1896PLZ za euro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ile roboty jest przy wspólnym zamówieniu. jak robiłem zamówienie u Petera Daniela musiałem się nieźle nagimnastykować. do teraz nie udało mi się oddać niektórym nadwyżki pieniężnej. ale powoli to nadrabiam.

 

wolałem jednak sam wymieniać PLNy na $, bo inaczej chyba wogóle bym się nie połapał. dobra rada: zrób sobie zestawienie w jakimś arkuszu kalkulacyjnym. z cenami i głośnikami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> kaszio: będę w domu w niedzielę (korzystam z kawiarenki int. w Krakowie).

Z kasa na przesyłkę nie ma u mnie problemu.

Przetworniki od razu mogą jechać na Śląsk.

Chciałbym być w 1. grupie, jeśli to możliwe ;)

Kasę przeleję w najbliższy poniedziałek.

 

Pozdr.

 

Jakby co, do niedzieli kontaktuj się ze mną na tel. kom. (Mogę oddzwonić.)

Pora - dowolna ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Andrea29 kase pezelejesz wtedy jak bedziemy znac dokladna cene za te morele i jak sie rozlozy koszt przesylki.

Pogadamy u Pall55 w sobote. Tez bede kolo 14.00.

Zrobilem sobie taki maly arkusz w exelu zeby bylo latwiej sie polapac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem wczoraj w oddziale ING

znając subkonto EUR-owalutowe kaszio wystarczy pójść ze ikresloną kwotą EUR i wpłacić w odziale ING na dane konto bez prowizji

inna sprawa to koszty przelewu

Dobrze się składa , że przelew idzie z ING , w końcu to holenderski bank - przy kwocie ok 3000-5000 EUR da to koszty przelewu 18 zł + 0,25% przelewanej kwoty ,

to tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Dodo mylisz sie co do kwesti oplat. Bylem wczoraj zalozyc OKO i dowiedzialem sie ze zmienily sie stawki co do oplat przelewu teraz jest 30 PLN + 45 PLN (za jakies 4000 Euro). Ceny wzrosly w styczniu.

 

Magazynier nie m oge w poczcie znalezc twojego potwierdzenia na 2 szt. Morel MDT 29 oraz Twojego adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wpłacając gotówkę w euro w oddziale ING - wpłata jest bez prowizji?

Czy to jest pewne?

Jeżeli tak, to jest to jednocześnie najtańsza opcja dla wpłacających i najwygodniejsza dla organizatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Panowie macie wybor:

1. Wymienic na wlasna reke PLN na Euro (kantor) i wplacic na w jednostce ING na moje konto Euro (najtaniej)

2. Przelac kase ze swojeko konta na moje Euro (koszt przewalutowania i przelewu)

3. Wplacic na moje prywatne konto w PLN a ja przeleje na swoje Euro z przewalutowaniem (musze zalozyc wyzsza cene Euro gdyby sie cos zmienilo np. 4,35 PLN za 1 Euro.

 

Podsumowanie osub zamawiajacych bedzie w niedziele na forum oraz wysle kazdemu te formatke w exelu ktora zrobilem po tym jak przyjdzie oferta z audiocomponents z cenami za glosniki vat i koszt transportu.

Juz sie doliczylem 77 glosnikow. Ciekaw jestem ile to moze byc kg i na ile paczek by przyszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszio - sorry taką wiadomość dostałem z oddz. ING Bank w Bydgoszczy , sprawdzę jeszcze raz , w razie czego spróbuj się wywiedzieć , czy AudioCommponents nie ma rachunku w ING Bank , wtedy koszty byłyby dużo niższe

A przy okazji zamawiania nie zapomnijcie poprosić o wykresy z pomiarów głośników ( chodzi o te wyższej klasy )

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszio ustal jeden sposob bo sie taki burdel zrobi ze nie dojdziesz do ładdu z tym ja proponuje pln do Ciebie Ty wymieniasz na ojro przywiekszej wymienie zejdziesz nizej w kantorze tak jak juz ktos mowil 4,10pln to na bank

No i jeszcze jedna sprawa mozne sie jeszcze przyłączyc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze propozycję odnośnie podziału regionalnego, bo właściwie nikogo stąd jeszcze nie znam i nie wiem kto skąd jest.

 

Ja mieszkam w Raciborzu, ciekaw jestem czy ktoś z zamawiających mieszka możliwie niedaleko (np. Gliwice?) - zebranie się w takie grupy regionalne ułatwiłby chyba Kaszio-wi rozesłanie jakąś większą paczką, a my z okolicy byśmy się już sami podzielili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Lista jest juz zamknieta z powodu bardzo duzej ilosci osob i glosnikow. Do niedzieli daje czas dla osob ktore sie zdecydowaly wczesniej aby w razie zmiany decyzji do mnie napisali a i ja musze miec czas na wklepanie tego do kompa itd.

Chodzenie do kantoru i wymiana PLN na Euro nie wchodzi w rachube. (nie chce mi sie ryzykowac) TYLKO przewalutowanie w banku.

Polapac sie polape kto i w jaki sposob przelal kase (mam online ING)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszio, jeżeli tak twierdzisz, to trudno. W tym wątku pisałem, że ostatecznie zadeklaruję w niedzielę (pojutrze), a Ty obiecałeś do niedzieli poczekać. Pewnie zapomniałeś, nie dziwię się, i nie mam żalu. Trudno, później sobie zamówię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejże, po co zaraz taki ton?

Kaszio: McGywer nie określił ostatecznie rezygnacji, tylko się zawahał chwilowo ;) W końcu duże zamówienie szykuje.

McGywer: trochę wyrozumiałości do człowieka który ma 60-ileś niezbyt tanich głośników za parę dni kupować i rozsyłać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Bez nerwow to moje stwierdzenie pokazalo moje zdziwienie poniewaz dwie strony wczesniej napisales ze sie nie wyrobisz z kasiura i chetnie wezmiesz udzial w drugiej turze ale jezeli chcesz w tej to nic nie stoi na przeszkodzie poniewaz w poczatkowych zestawieniach byles caly czas na liscie .

Pogadamy u Pall55 w sobote i sie dogadamy.

Ale faktycznie akcja troche mnie przeraza. Najwazniejsze zeby przelewy do mnie szybko od was docieraly (aby nikt na nikogo nie musial czekac) i zeby udalo sie to sciagnac do Polski.

A tu na miejscu jakos sobie poradzimy. Czesc odbierze odemnie a inne spokojnie bede wysylal (musze zgromadzic male kartony do pakowania )

Panowie tu nie watek na klotnie tylko na wzajemna pomoc. w realizacji zamowienia

Z audiofilskimi pozdrowieniami Kaszio :)))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła, zamawiam 4szt Vifa M18WH. Przelew zrobię za kilka dni. Szkoda że nie mogę w tej chwili zamówić więcej, ale trudno, Audiocomponents się chyba nie zamknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.