Skocz do zawartości
IGNORED

Zamawiamy glosniki w audiocomponents


Gość kaszio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaszio

(Konto usunięte)

Przelewy do mnie ladnie splywaja. Jest juz 11 osob.

Do osob ktorym bede wysylal glosniki. Jaka firme kurierska polecacie. Rhs kozystal se Stolicy (ja tez kiedys kozystalem z tej firmy) i mowil ze nie bylo zadnych problemow. Mysle ze tu mozna sie dogadac co do wyboru kuriera. Przesylke do Polski przesyla firma niemiecka a potem jest to przesylane Masterlinkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mnie za przelew w euro krzyknęli ok.50zł-odpuściłem.w poniedziałek wysylam złotówki,przynajmniej zostanie na flaszkę dla kaszio.

będę składał ostinato 2000 po modyfikacjach forumowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sie na privie zastanowić nad wyborem firmy kurierskiej,żeby nie robić bałaganu,a tutaj wpisać ostateczną decyzje.

 

Jeśli z wyżej wymienionymi firmami nie było kłopotu (kto teraz ufa naszej poczcie??) to myśle,że to dobra decyzja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kaszio => moje 276 eur masz już na swoim koncie

 

 

Panowie do tych co jeszcze nie wpłacili

najtańszy i najprostszy sposób to z kwotą gotówki powędrować do najbliższego oddziału ING i poprosić o zakupienie odpowiedniej ilości eur ( kurs sprzedaży eur z reguły niższy od kantorowego -w piątek pod koniec dnia 4,16 ) a następnie polecić bankowi przelanie kwoty eur na konto kaszio w eur

żadnych prowizji i opłat , ta droga ma jeszcze jeden pozytywny aspekt , kaszio ma te pieniądze w momencie dokonania przez was wpłaty

 

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy głośniki będą już w Polsce, a byłoby ich więcej do wysłania z Wa-wy w jedno miejsce (np. do McGyver'a), to może ktoś zaufany przewiózłby je gdzie trzeba BTW ?

 

Myślał ktoś już o tym ?

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak wysłać głośniki do nas na południe kurierem, tak jak jest planowane - ale jednym rzutem - po co płacić za każdą przesyłkę, raz hurtem przykładowo do McGyvera i od niego już sobie sami odbieramy. Nie będzie taniej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję, że to oczywiste, że jedna wieksza paczka na południe. Mniej istotne do kogo, ale propozycja McGywera jest moim zdaniem ok, wszyscy go znają i większość ma do niego zaufanie.

Poza tym mi na przykład sie nie spieszy specjalnie, i mogę z odbiorem od McGywera poczekać do nadarzenia się sprzyjającej okazji. Na przykład jakieś odsłuchy cykliczne :)

 

No chyba, że ktoś sobie zażyczy paczkę specjalnie do siebie, to nie widzę problemu, choć dla Kaszio byłoby pewnie bardziej pracochłonne przygotowywać paczki dla kilkudziesięciu osób, a i koszty jednostkowe niepotrzebnie rosną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę protestował jak mi Kaszio przyśle wielką pakę głośników. Dzięki temu będę mógł przy okazji poznać osobiście parę nowych twarzy. Odsłuchy cykliczne oczywiście są planowane, ale o tym w innym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Jac twojego jeszcze nie widze wlasnie przed chwila sprawdzilem stany kont. Moze wplaciles po 14 wiec bedzie jutro-sprawdze.

Wplacilo mi juz :

Euro: 8 osob

PLN: 8 osob. wiec jak widac jest to 16 ( jak ja sobie swoje przeleje to juz 17) a powinno byc 27.

W srode rano sprawdzam ile kasy dodarlo i z takim statusem wysylam do RHS-a zamowienie na glosniki.

Nawet gdyby teraz inni sie wycofali (w co oczywiscie nie wierze) to i tak rabaty pozostana.

 

>>>McGyver nie dostalem od Ciebie przelewu tak jak pisales w mailu-nadal czekam

 

Jutro podam konkretnie od kogo jeszcze nie dostalem przelewu i jezeli nie odezwie sie do mnie to automatycznie jego zamowienie kasuje.

Dziekuje wszystkim ktorzy szybko zalatwili przelewy . Przeciez zalezy nam aby miec glosniczki jak naj szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padlo pytanie o fakture.

Wszystkie osoby, ktore dostarcza numer NIP dostana fakture ( prawdopodobnie tak jak u nas, przeslana bezposrednio na wskazany adres). W naszym przypadku tylko dwie osoby byly tym zainteresowane.

Reszta glosnikow zostala umieszczona na jednej fakturze.

 

RHS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna informacja dotyczaca przesylki (juz w kraju).

Ktoz zasugerowal aby przeslac to Poczta Polska. Z przykroscia ( bo powinnismy popierac rodzime firmy) musze Wam to odradzic. Spedzilem w kolejce 30 minut. Mimo, ze paczka byla starannie zapakowana Pani bardzo wybrzydzala, gdy zglosilem, ze ma to byc paczka wartosciowa zaczela oklejac ja tysiacem naklejek (na kazdym zlaczu pudelka) a potem zaspiewala 59 zl. Zrezygnowalem i bez problemow odebral to ode mnie kurier za 40 kilka zlotych.

RHS

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

Sprawdzilem przed chwila stany kont.

Nadal nie widzie 4 przelewow ktore deklaruja panowie. Poczekajmy do jutra moze sie to zmieni.

Pamietajcie ze wyslalem do Was maila z blednym numerem konta PLN. Jesli ktos sledzil to tam dawalem poprawke. Blad byl w ilosci zer przed 22. Powinno byc ........................1000 0022...............

Z tego co widze wlasnie te przelewy ktore deklarujecie sa w PLN. Sprawdzcie dokladnie swoje przelewy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszio

(Konto usunięte)

I krotkie podsumowanie:

adse - ok

shark700-ok

dreamer1- ok

robus - ok

pawiowy- ok

przemek13 - ok

krisabc - ok

camel - ok

crossover64 - ok

magazynier - ok

tomant - ok

gnaked - ok

michal - ok

dodo -ok

kaszio - ok

dik - ok

andrea29 - ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.