Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem na myśli tą, której uczą na uniwersytecie.

Widzę że przestrzeń w której czujesz się najlepiej to odpysknięcia na poziomie przedszkolnej piaskownicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Bobcat napisał:

uczą na uniwersytecie.

Słabo im  poszło.....  :)

Widać co chwilę że pozostałeś.... 

15 minut temu, Bobcat napisał:

....na poziomie przedszkolnej piaskownicy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym katarynka.....

A odpysknę raz jeszcze, na temat.....doliczyłeś się w końcu Bobcat jak to z tą odległością od wymarzonego 55" 8K....może wreszcie zauważyłeś jakieś inne błędy logiczne w dyskusji o badaniach NHK czy innych badających te sprawy?   :))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że odniesiesz się do tego co w kwestii tematu najmniej istotne.....nie masz już nic do powiedzenia o głupotach jakie pisałeś o odległościach od ekranu to katarynki się uczepiłeś....bawisz mnie czasem tymi swoimi unikami, ale już nudne to zaczyna być.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo odpowiedzi na wprost postawione pytania po prostu go przerastają.

Zresztą- już tak daleko zabrnął, że nigdy się nie wycofa, nieważne ile jeszcze bzdur spłodzi w temacie 8k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maju napisał:

nie masz już nic do powiedzenia o głupotach jakie pisałeś o odległościach od ekranu

 

1 godzinę temu, porlick napisał:

Bo odpowiedzi na wprost postawione pytania po prostu go przerastają.

Zresztą- już tak daleko zabrnął, że nigdy się nie wycofa, nieważne ile jeszcze bzdur spłodzi w temacie 8k.

Teoretycy próbują nadrabiać miną aby dodać sobie samym animuszu. Łechczą swoje nadwątlone ego. 

Właściwie to ja nie wiem po co w ogóle z Wami rozmawiam na temat 8K. Obejrzyjcie, wtedy z przyjemnością podejmę dyskusję, również gdyby Wasze spostrzeżenia były diametralnie różne od moich. Ale byłoby o czym wymieniać poglądy.

Na razie nie jesteście  w ogóle partnerami do rozmowy na ten temat.

3 godziny temu, Maju napisał:

nudne to zaczyna być.   

Nudne jest od dawna. Twoje jałowe teoretyzowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Bobcat napisał:

Teoretycy próbują nadrabiać miną aby dodać sobie samym animuszu.

Znalazł się praktyk- od paru demówek na wystawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, porlick napisał:

Znalazł się praktyk- od paru demówek na wystawie.

Racja. Ale jakby nie patrzeć - to i tak znacznie lepiej niż Twoje nic czyli zero w omawianej materii.

Pozostaje Wam jedynie teoria i jajogłowe akademickie wydumki. A technologia pędzi naprzód. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Jedynie teoria.

Zgadza się, ale z opracowania NHK.

Caly czas tylko Ci przypominam, co piszą TWÓRCY standardu, a ty masz ich wytyczne gdzieś i trzymasz się kurczowo własnych, bzdurnych wyobrażeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, porlick napisał:

trzymasz się kurczowo własnych, bzdurnych wyobrażeń

Gdybym rozmawiał z kimś kto również miał okazję oglądać 8K - zastanowiłbym się czy moje wyobrażenia nie są aby bzdurne. Na razie jednak rozmawiam z teoretykiem który coś tam sobie wydumał. A więc praktycznie z Panem Nikt. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bobcat napisał:

Na razie jednak rozmawiam z teoretykiem który coś tam sobie wydumał.

Ktory przeczytał raport NHK, czyli jednego z twórców standardu i wyciągnął z tego wnioski. Tymczasem ty nie potrafisz ich wyciągnąć. Ale ok, niech ci bedzie, gołąbku.

Niie muszę skakać z drezewa, żeby być pewnym, że nie potrafię latać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mądrzejsze od twoich wyobrażeń o korzystaniu z tv 8k.

I dobrze oddające logikę wyciągania wniosków, czego u ciebie kompletnie brak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dokładnie wszystko to, co mówię tu od zawsze.

1 godzinę temu, porlick napisał:

Na pewno mądrzejsze od twoich wyobrażeń o korzystaniu z tv 8k.

I dobrze oddające logikę wyciągania wniosków, czego u ciebie kompletnie brak.

Nie odpowiem w ogóle. Zrobię Ci tanią satysfakcję że miałeś ostatnie słowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z artykułu z linka powyżej:

"W czasach, w których telewizja linearna wciąż ma problem z dostarczaniem obrazu 1080p dobrej jakości, rozmowa o 8K może wydawać się śmieszna. W końcu po co nam urządzenia pracujące w wysokiej rozdzielczości, kiedy my wciąż nie jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać potencjału technologii 4K? Kupowanie takich sprzętów może wydawać się bezsensowną fanaberią. Tymczasem te dodatkowe piksele faktycznie mogą uprzyjemnić nam oglądanie. Nawet jeśli na pierwsze treści w natywnym 8K poczekamy kilka długich lat."

Czyli dokladnie to, co piszemy.

Zakładając oczywiście, że przeciętni odbiorcy tv wyskrobią z kont równowartość ceny samochodu, zeby kupić tv. I bedzie to tv odpowiedniej wielkości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny cytat:

Aby zrealizować ambitny plan i przekonać nas do 8K, Samsung wprowadzi w tym roku pierwszego QLED-a 8K w rozmiarze 55”. I choć sprzęt ten przeczy idei „8K dla największych telewizorów”, ma być ukłonem w stronę najbardziej wymagających widzów. Ma oferować doskonałą jasność i kontrast, a przy okazji będzie sprzedawany w cenie zbliżonej do ceny topowych QLED-ów 4K poprzedniej generacji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Bobcat napisał:

I choć sprzęt ten przeczy idei „8K dla największych telewizorów”, ma być ukłonem w stronę najbardziej wymagających widzów.

Czyli po ludzku:

I choć nie ma on sensu, zawsze znajdzie się maniak, który go kupi. 

Choćby dla szpanu znaczkiem. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, porlick napisał:

Czyli po ludzku:

I choć nie ma on sensu, zawsze znajdzie się maniak, który go kupi. 

Choćby dla szpanu znaczkiem. ?

Widzisz: jest tutaj zasadnicza różnica. Oni rozwijają technologię, decydują co znajdzie się na rynku i produkują. A Ty możesz sobie z pełną świadomością własnej bezsilności co najwyżej trochę pozrzędzić. Wątpię czy tamci to w ogóle zauważą.

Postaw w górach tablice z zarządzeniem: lawina surowo wzbroniona. Żywioł na pewno weźmie to pod uwagę i posłucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, porlick napisał:

Bo odpowiedzi na wprost postawione pytania po prostu go przerastają.

Zresztą- już tak daleko zabrnął, że nigdy się nie wycofa, nieważne ile jeszcze bzdur spłodzi w temacie 8k.

To jasne że się nie wycofa, przecież "egocentryk postrzega świat wyłącznie z własnego punktu widzenia, poprzez absolutyzowanie własnych doświadczeń, obserwacji i przemyśleń, przy równoczesnym marginalizowaniu opinii pochodzących od innych osób. Nie przyjmuje do wiadomości innych opinii nawet w sytuacji, gdy są o wiele lepiej uzasadnione niż jego własne."     :) 

I przez to co chwilę wpada w kolejne pułapki....najważniejsze w tym wszystkim jest że widział 8K.....i że Samsung wmówił w reklamowym tekście iż; 

8 godzin temu, Bobcat napisał:

wprowadzi w tym roku pierwszego QLED-a 8K w rozmiarze 55”. I choć sprzęt ten przeczy idei „8K dla największych telewizorów”, ma być ukłonem w stronę najbardziej wymagających widzów.

Trzeba być kompletnie zafiksowanym na 8K (lub kompletnym idiotą) podatnym na marketingowe ściemy niczym dziecko by w coś takiego wierzyć, w to sprzeczne wewnętrznie zdanie.
Jak można uważać że wymagający widzowie nie wiedzą, nie znają podstaw, że 8K w 55 calach nie ma sensu, jak można uwierzyć taki prymitywny reklamowy kit.       :)

25 minut temu, Bobcat napisał:

Postaw w górach tablice z zarządzeniem: lawina surowo wzbroniona. Żywioł na pewno weźmie to pod uwagę i posłucha

Wiesz ta twoja lawina pewnie ruszy i osiągnie cel....bo tak jak wielokrotnie pisałem co jak co ale wciskanie ludziom przez producentów sprzętu niepotrzebnych gadżetów zawsze wychodziło. Patrz telefony z matrycami 4K.
Znajdzie się głupi co taki towar kupi.....a już na pewno kupi jak producenci zadbają  o to by wyboru nie było. Patrz obecne małe 4K i brak HD powyżej 40 cali. 

Zupełnie czym innym jest cieszenie się z tego iż wciska się nam to co na tym etapie rozwoju telewizji zupełnie niepotrzebne.....tak 55" 8K jak i ok. 40" 4K nie ma praktycznego sensu jako telewizor do wspólnego oglądania.....no chyba że ktoś ma kaprys i chce (bo tak lubi) z 50 cm go sam oglądać. Oglądasz 42 cale z ok. 3m i z prawie połowy tej odległości to powinieneś wiedzieć o czym piszę.....gdybyś potrafił z obserwacji wyciągać wnioski i w końcu  zaprzągł logiczne myślenie do pracy.   :))

Zamykanie się na tą prawdę i szukanie na siłę uzasadnień dla swych własnych teorii (wbrew wszelkim badaniom na ten temat) niezbicie świadczy o tym co dziś piszę i ci tłumaczę (i wszyscy tu piszący) od miesięcy, jak małemu dziecku! 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne idiotyczne rzeczy robione sa DLA ZYSKU. Problem polega na tym, by znaleźć jeleni, ktorzy sklonni są zapłacić, ale od czego jest marketing...

2 minuty temu, Maju napisał:

gdybyś potrafił z obserwacji wyciągać wnioski i w końcu  zaprzągł logiczne myślenie do pracy.   :))

Marzenia ściętej glowy...

4 minuty temu, Maju napisał:

co dziś piszę i ci tłumaczę (i wszyscy tu piszący) od miesięcy jak małemu dziecku! 

Cytat z Seksmisji:

"To jest awykonalne!"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, porlick napisał:

Marzenia

Wiem.....ale mówią że "kropla drąży skałę".....trafiliśmy chyba na najtwardszą z możliwych.   :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia idzie naprzód. A Wy sobie pogadajcie. I niech Wam się cały czas wydaje że od Was cokolwiek zależy. 

Wiem. Poczucie bezsilności i niemocy może być przykre.

Trzeba szukać pocieszenia i nadrabiać miną wmawiając samemu sobie że "ja za to jestem ten świadomy widz". Może I jesteś. I co z tego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat zupełnie mi wisi czy koncerny produkujące telewizory zmuszą mnie bym programy HD a za jakiś czas 4K  oglądał na telewizorze 8K. No chyba że zapłacę za za dużo coś co mi jeszcze niepotrzebne (rozdzielczość).....a na to się zanosi że za zbyt szybko wprowadzaną fanaberię najwyższych rozdzielczości zapłacą konsumenci.
Na szczęście jest ich setki milionów i ten jednostkowy koszt będzie niewielki.   :)

Godzinę temu, Bobcat napisał:

Poczucie bezsilności i niemocy może być przykre.

Wiem Bobcat.
Jesteś tego niezbitym przykładem jak z bezsilności nad bezsensownością 55" 8K szukasz każdego "argumentu", nawet tak idiotycznego (bo broniącego głupich działań koncernów) się imasz by się pocieszyć.   :))))

Godzinę temu, Bobcat napisał:

I niech Wam się cały czas wydaje że od Was cokolwiek zależy. 

I te projekcje.....Bobcat piszesz te zdania sugerujące, bo wierzysz w to co piszesz czy z ciągłej ochoty dowalenia przeciwnikowi choćby wymyślaną i setki razy powtarzaną bezsensowną insynuacją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maju napisał:

Jesteś tego niezbitym przykładem jak z bezsilności nad bezsensownością 55" 8K szukasz każdego, nawet tak idiotycznego (bo broniącego głupich działań koncernów) "argumentu" się imasz by się pocieszyć. 

Odwrócenie argumentu o 180 stopni ze zmianą adresata na stronę przeciwną. Pamiętasz autora tej zasady?

Niebywale bawi mnie argumentacja na zasadzie "pan X nie powinien tego kupować bo pan Y uznał to za bezsensowne". Rozumiem że zdanie pana X na co wyda swoją własną kasę jest zupełnie bez znaczenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odnosicie wrażenia że wszystkie te teksty są nam znane?  W kółko takie same....niczym w katarynce.  :)))

Bobcat kiedy zrozumiesz że to iż będą produkować 55" telewizor 8K w ogóle nie ma nic wspólnego z tym że ma on jakikolwiek sens poza tym że można go z nosem w ekranie czy jako monitor wykorzystać.....chyba nigdy.

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Odwrócenie argumentu

Argumentu nie było, nie było czego odwracać.
Wymyśliłeś bajeczkę o tym jakoby zależało nam na tym by "od nas coś w produkcji telewizorów zależało", to miałby być ten argument? 

Nadal nie jesteś świadom błędu jaki chcesz popełnić kupując tak małe 8K, to prawda.....nie ma to nic wspólnego z "pocieszaniem się" i naszym "nadrabianiem miną".....czy decyzją o wydawaniu twojej kasy, bo dziesiątki razy pisałem że mam ja gdzieś.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Maju napisał:

Nadal nie jesteś świadom błędu jaki chcesz popełnić kupując tak małe 8K

Jest to wyłącznie moja decyzja. Ja Ci nie mówię co masz kupować. 

Godzinę temu, Maju napisał:

Nie odnosicie wrażenia że wszystkie te teksty są nam znane?  W kółko takie same....niczym w katarynce.

To tak samo jak Twoje teksty o bezsensowności kupowania 8K 55". Czemu więc moja katarynka miałaby być gorsza od Twojej?

Godzinę temu, Maju napisał:

czy decyzją o wydawaniu twojej kasy, bo dziesiątki razy pisałem że mam ja gdzieś.

Więc przestań na okrągło powtarzać jaki to błąd chcę popełnić zamierzając kupić 8K 55". Twoje oceny mam gdzieś i kupię co będę chciał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Nadal nie jesteś świadom błędu jaki chcesz popełnić kupując tak małe 8K

Jest to wyłącznie moja decyzja. Ja Ci nie mówię co masz kupować. 

Wiem i ty wiesz że ja to wiem.....może byś się nie powtarzał napisz co ci każe pisać setny raz takie teksty?   :))

5 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

Nie odnosicie wrażenia że wszystkie te teksty są nam znane?  W kółko takie same....niczym w katarynce.

To tak samo jak Twoje teksty o bezsensowności kupowania 8K 55". Czemu więc moja katarynka miałaby być gorsza od Twojej?

Obiecuję poprawę.....fakt zacząłem się powtarzać a wszyscy wiedzą że jakiekolwiek powtarzanie w tym przypadku niema najmniejszego sensu.  :))

8 minut temu, Bobcat napisał:
Godzinę temu, Maju napisał:

czy decyzją o wydawaniu twojej kasy, bo dziesiątki razy pisałem że mam ja gdzieś.

Więc przestań na okrągło powtarzać jaki to błąd chcę popełnić zamierzając kupić 8K 55". Twoje oceny mam gdzieś i kupię co będę chciał.

Masz to obiecane.....zrozumiałem najdobitniej jak można, namacalnie na czym polega egocentryzm.  :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.