Skocz do zawartości
IGNORED

Triangle Borea – ciepłe brzmienie, wysoka skuteczność, duża moc i waga oraz niska cena


Sklep.RMS.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, JKDB napisał:

Co myslicie o modelu Br09 w 22m ? Muzyka glownie metal, rock. Wymagany szybki i mocny bas.

Pod ten metraż zdecydowanie bardziej polecam model BR08. BR09 sprawdzają się w pomieszczeniach od 30m2 w górę, w metrażu około 20m2 będą się dusić i raczej pojawią się problemy z dudnieniem i uzyskaniem wysokiej jakości, zwartego basu na którym Tobie zależy.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Sklep.RMS.pl napisał:

Pod ten metraż zdecydowanie bardziej polecam model BR08. BR09 sprawdzają się w pomieszczeniach od 30m2 w górę, w metrażu około 20m2 będą się dusić i raczej pojawią się problemy z dudnieniem i uzyskaniem wysokiej jakości, zwartego basu na którym Tobie zależy.

zdecydowanie zgadzam sie z RMS. swoja drogą to bardzo rozdzielcza kalumna z ladną sceną i powinna dać ci to czego szukasz ale ... pod warunkiem dobrego wysterowania i tu pytanie do czego je podłączysz ? integra ? koncowka mocy ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcin Wielgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do BR08 dobrze by było gdyby wzmacniacz miał te 70W na kanał przy 8 Ohm np. dobrze zgrywają się z tymi kolumnami wzmacniacze Exposure 2010, Musical Fidelity M3si, Nuprime IDA-8. Choć jeszcze więcej można wyciągnąć z tego modelu podpinając je do Exposura 3010, MF M5si lub NuPrime IDA-16. Z wymieniony najszybszy, dynamiczny i zwarty będzie bas z Exposure, ale koniecznie należy odsłuchać wcześniej, ponieważ mamy tutaj całe granie energiczne i żywe.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, JKDB napisał:

Co myslicie o modelu Br09 w 22m ? Muzyka glownie metal, rock. Wymagany szybki i mocny bas.

Na pewno dadzą radę i będzie przyjemnie się słuchało. No chyba że będziesz chciał decybelami sąsiadów wkurzyć to może ten bas dudnić. Potwierdzam, że kolumny są bardzo rozdzielcze i grają klarownie z odpowiednim wzmacniaczem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Do BR08 dobrze by było gdyby wzmacniacz miał te 70W na kanał przy 8 Ohm np. dobrze zgrywają się z tymi kolumnami wzmacniacze Exposure 2010, Musical Fidelity M3si, Nuprime IDA-8. Choć jeszcze więcej można wyciągnąć z tego modelu podpinając je do Exposura 3010, MF M5si lub NuPrime IDA-16. Z wymieniony najszybszy, dynamiczny i zwarty będzie bas z Exposure, ale koniecznie należy odsłuchać wcześniej, ponieważ mamy tutaj całe granie energiczne i żywe.

Akurat w tym temacie nie na waty bym zwracał uwagę tylko na wydajność prądowa. niesty to nie jest deklarowane przez producentów. Więc patrzymy na budowę , na zasilanie, szukamy pomiarów jak się zachowuje moc zmierzona przy spadku impedancji z 8 na 4 ohm - czy Wzmak podwoił moc ? A z 4 na 2 znowu podwoił ? W tym porównaniu niestety - przy całej mojej wielkiej sympatii do Musicak Fidelity - model M3si to zabawka, M5si ... Może a M6si to pewniak z tymi kolumnami - znam to połączenie i mogę za nie ręczyć no ale kasa. Wiadomo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny BR08 nie są jakimiś bardzo ciężkimi kolumnami do napędzenia, ale oczywiście pod wyższą mocą zgrają lepiej. Dodatkowo wyższe model poza mocą, często mają bardziej zaawansowaną konstrukcję i rozwiązania techniczne, które pozytywnie wpływają jakość dźwięku, stereofonią, kontrolę dźwięku, więc można śmiało stosować wyższe model na jakie pozwala nasz budżet .

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Kolumny BR08 nie są jakimiś bardzo ciężkimi kolumnami do napędzenia, ale oczywiście pod wyższą mocą zgrają lepiej. Dodatkowo wyższe model poza mocą, często mają bardziej zaawansowaną konstrukcję i rozwiązania techniczne, które pozytywnie wpływają jakość dźwięku, stereofonią, kontrolę dźwięku, więc można śmiało stosować wyższe model na jakie pozwala nasz budżet .

Fakt . W M6si jest naprawdę dobrej klasy przedwzmacniacz. Nie wiem czy to samo jest w M5si.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
W dniu 15.07.2022 o 14:02, Marcin Wielgus napisał:

Fakt . W M6si jest naprawdę dobrej klasy przedwzmacniacz. Nie wiem czy to samo jest w M5si.

Musi być co najmniej dobry - trochę te zabawki kosztują.

Zapytam czysto teoretycznie o "piece" Musical Fidelity z wyższej półki. Są przecież 2x500W i mocniejsze. Z jakimi kolumnami one najlepiej się dogadują? Teoretycznie kolumny powinny mieć zapas mocy 😉 Ale tu w takich wzmacniaczach rozumiem, że nigdy nie gra się na Volume "na fulla" 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Musi być co najmniej dobry - trochę te zabawki kosztują.
Zapytam czysto teoretycznie o "piece" Musical Fidelity z wyższej półki. Są przecież 2x500W i mocniejsze. Z jakimi kolumnami one najlepiej się dogadują? Teoretycznie kolumny powinny mieć zapas mocy Ale tu w takich wzmacniaczach rozumiem, że nigdy nie gra się na Volume "na fulla"

Miałem z MF modele M6i, M6si, M6500i, M6si500 i NU-VISTA 600 i one nie są kapryśne tj grają bardzo dobrze z wieloma różnymi kolumnami . U mnie np grały z DIY, focal, Triagle, JBL i Tannoy ale jak zapytasz w klubie MF to ludzie łącza je z dużą ilością innych firm z powiadzeniem. Np. kolega ma monitor audio i jest bardzo dobrze .
Co do "zapasu mocy w kolumnach " to nie tak... Wzmacniacz ma być wydajny prądowo tak bardzo jak tylko cię stać często z tym idzie w parze moc wzmaka i oczywiście tak jak napisałeś nikt nie słucha na max, nawet nie słucha 30% mocy. Zależnie od czulosci i impendacji kolumn to tak naprawdę używamy parę lub paręnaście watów mocy no może przy bardzo trudnych kolumnach parędziesiąt więc spytasz po co 200 czy 300 Wat a no właśnie chodzi o tą tzw wydajność prądowa która zapewni ci np kontrolę basu, da pełne wysterowanie przetworników , dynamikę i inne cechy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze taka sprawa, że te wzmacniacze (np. MF M6si) działają w klasie AB i do iluś tam wat mamy działanie niemal w pełni liniowe w zakresie klasy A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Tweeter2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 2.10.2022 o 20:32, Tweeter2016 napisał:

Z jakimi kolumnami one najlepiej się dogadują?

W pełni zgadzam się z Marcinem, u mnie M6 gra z Triangle Antal Esprit EZ i Dali Helicon 300 mk2, pierwsze wysoko skuteczne 92 db drugie niskoskureczne 86 db i z obiema parami gra bajecznie oczywiście niezbędne jest otoczenie takiego  wzmaka: napęd,  dac i kabelki, duża moc jak Marcin powiedział przekłada się na wysoką wydajność prądową i może spokojnie wysterować takie Helicony , miałem kilka wzmacniaczy  i nie było to w cale takie takie oczywiste, nawet Hegel 200 miał z nimi problemy potrafił z nimi grać ale tylko na wyższych poziomach głośności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Na styczeń przygotowaliśmy ofertę kolumn z serii Esprit EZ, Elara, Signature i subwooferów Triangle w  promocyjnych cenach ze zniżkami do 33% 👉 https://sklep.rms.pl/promocje-cenowe-nawet-do-33-procent-taniej

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Do puki będą je produkowali

Mialem w domu ostatnio Antale 40th anniversary. Pięknie wykonane i klasa granie . Szybkie , dataliczne z piękną scena . Niskie zejście szybkiego basu i granie ciut po jaśniejsze stronie. Fajne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.03.2023 o 22:21, Marcin Wielgus napisał:

Mialem w domu ostatnio Antale 40th anniversary. Pięknie wykonane i klasa granie . Szybkie , dataliczne z piękną scena . Niskie zejście szybkiego basu i granie ciut po jaśniejsze stronie. Fajne

Mocno zastanawiałem się nad nimi. Słuchałem ich na AudioShow i dźwiękowi brakowało trochę głębi w stosunku do Focal Aria 926. No i czuć było, że wysoki obsługuje tubka. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Mocno zastanawiałem się nad nimi. Słuchałem ich na AudioShow i dźwiękowi brakowało trochę głębi w stosunku do Focal Aria 926. No i czuć było, że wysoki obsługuje tubka. 

Dla mnie "tubka" to super efekt dźwięku w stylu"life" . Koncerty , wokale itp nie do podrobienia. Mam JBL L300 i ta jest na średnicy tuba nie tubka i jest suoer.

Co do oceny głębi itp trzeba również podłączyć do właściwego wzmaka . Z moim BAT vk-600se to naprawdę gra z glebia i szerokością sceny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tubka mi nie przeszkadzała (dorastałem na altusach - modyfikowanych), najbardziej nie pasowała mi średnica, taka Bowers-owska była. Dziwne, w 3 drożnych Bowersach właśnie średnica była dla mnie zbyt natarczywa, a podstawki 2 drożne są ok (mam 2 pary).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia z Trianglami wygląda tak: 

Jakoś na początku Covida (ze 2 lata temu) poszukiwałem zastępstwa dla mojego już z wolna sypiącego się wzmacniacza (leciwy NAD). Szukałem namiętnie na rynku wtórnym, ale w tamtym okresie ceny używanych elementów niestety skoczyły tak bardzo do góry, że przeskoczyłem na ofertę nowego sprzętu (ku mojej radości tam podwyżki miały dopiero nadejść) więc zacząłem przeglądać różne wzmacniacze... A jak już i tak jesteś na stronie/w sklepie to zawsze się spojrzy również na kolumny (nobo czemu nie). I tak skończyłem w pokoju odsłuchowym okolicznego sklepu. Jak usłyszałem BR07 to wiedziałem że trzeba będzie rozszerzyć budżet 😉 . Choć co ciekawe, w tych kolumnach urzekło mnie to że dźwięk z nich był melodyjny szybki i ostry, odpowiednio nasycony średnimi tonami i doprawiony basem. Jednak nie nazwał bym tego brzmienia ciepłym. Ciepłe są B&W. Dwóch posiadaczy i fanów ich brzmienia  mam za kolegów. Są oni pod wrażeniem dynamiki i detali Triangli, ale ich brzmienie im zdecydowanie nie pasuje. Oczywiście wpływ na to ma również wzmacniacz który je napędza. W moim przypadku jest to NAD C368 i uważam go za świetny wybór do tych kolumn. Jego mniejszych braci muszę odradzić, z tymi kolumnami dawali po prostu za mało mocy. Produkty Arcama tworzyły wyjątkowe, niesamowitcie detaliczne i czyste połączenie, ale niestety również męczące przy dłuższym sluchaniu. Reszta konkurencji, którą miałem okazję przesłuchać nie zapadła mi w pamięć.

Co do samych doświadczeń, to zestaw świetnie się sprawdza w pomieszczeniu 25m2 dźwięk jest melodyjny, detaliczny i ostry. Jedynym minusem jest przetwarzanie nisko schodzącego wibrujacego basu. Najlepszym przykładem są nagrania z najbliższymi tonami organów, tam sprzęt gubi się trochę. Za to brzmienie trąbki jest wybitnie.

Do sedna. Zestaw podobny mojemu polecam wszystkim fanom brzmienia przesunietego w stronę ostrego i melodyjnego. Miłośnicy pełnego i ciepłego - przytulnego charakteru będą się z tym sprzętem męczyć. 

Na wyróżnienie zasługują wysokie i średnie tony oraz dynamika brzmienia, jak również cena i moim zdaniem wygląd (strasznie przypadły mi do gustu wizualnie) jedyny minus jaki znalazłem to niski wibrujący bas. Wszystkie inne aspekty oceniam subiektywnie na fajny wysoki poziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy miałeś możliwość posłuchać ich z musical fidelity M6si. To świetne połączenie bowiem Wzmak daje wzorowa kontrolę basu o którym napisałeś i wg mnie, łagodzi górę. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Marcin Wielgus napisał:

czy miałeś możliwość posłuchać ich z musical fidelity M6si

Niestety nie. Poprawa basu była by mile widziana jednak łagodzenie wysokich dla mnie wyklucza ten wzmacniacz bo, ten zestaw właśnie z taką górą mnie zachwycił 🙂

Zapomniałem wspomnieć o jeszcze jednym, dla mnie bardzo ważnym aspekcie. Zestaw bardzo przyjemnie gra cicho. Nie wiem od czego to zależy, w sumie chętnie się dowiem, ale część kombinacji wzmacniacz+kolumny gra przyzwoicie przy odkręconym kurku, kiedy prąd płynie szerokim strumieniem. Czesto jednak kiedy zmniejszymy głośność dźwięk staje się płytki, nijaki i pozbawiony detali. W przypadku BR07 z NADem jestem również pod tym kątem bardzo zadowolony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
W dniu 3.07.2023 o 10:59, HTaudio napisał:

Do 24 lipca trwa promocja na kolumny Triangle Borea 07 (-25,5%), ale także Comete, Antal i Elara: 

 

Witam,

dobre ceny, ale u producenta.

Rabaty 35-40 % na comete ez w zależności od okleiny, w PL niestety około 10% rabatu producenta zniknęło.

Trudno wspierać polski rynek...

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Espectro odpiął/ęła ten temat
  • 3 miesiące temu...

Przygotowaliśmy bardzo dobrą ofertę na wybrane model kolumn i subwooferów, która obowiązuje do 28 listopada lub wyczerpania zapasów. 

Zapraszamy do sprawdzenia oferty https://m.sklep.rms.pl/kolumny-glosnikowe-black-friday-weeks/0,triangle#ProductFilters

 

Triangle_BlackWeeks2023_935x317.jpg

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo na ten miesiąc w akcji "Black Weeks" przygotowaliśmy ofertę na zestawy NuPrime: wzmacniacz z DACiem IDA-8 + odtwarzacz strumieniowy Stream-9 + Triangle Borea BR07 / Esprit EZ Comete https://m.sklep.rms.pl/zestawy-stereo-black-friday-week/0,triangle-nuprime#ProductFilters

Cała oferta "Black Weeks" pod linkiem https://m.sklep.rms.pl/black-friday-czarny-piatek

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Na ten miesiąc przygotowaliśmy super ofertę na aktywne modele kolumn podstawkowych z serii Borea Active w wersji BT we wszystkich kolorach, która trwa do 15 grudnia. Zapraszam do sprawdzenia  https://sklep.rms.pl/s?q=borea+bt&cat=

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Triangle rozszerza serię Borea o monitory aktywne Connect. W stosunku do poprzednika Borea Active zyskały większą ilość wejść cyfrowych i analogowych. Obok wejścia cyfrowego optycznego i coaxial, pojawiły się USB-B oraz ostatnio zyskujące coraz większą popularność HDMI ARC. Wejścia analogowe obecnie to dwa liniowe 2xRCA i mini Jack 3,5mm oraz wejście Phono 2x RCA na wbudowany przedwzmacniacz MM. Transmisja bezprzewodowa Bluetooth korzysta m.in. z kodeka aptX HD. Triangle dodatkowo oferuje, aż 6 wykończeń obudowy, dzięki czemu możemy łatwiej dopasować je do naszych pomieszczeń. W zestawie dostajemy też maskownice z mocowaniami na magnesy.

TRIANGLE_BR03_CONNECT_PACKSHOT_BLACK_02.thumb.jpg.b147ab89ba508ab30308fe4237b4b620.jpg

HDMI ARC

Efekt zanurzenia się w świecie filmu zapewnia widzowi prawdziwą magię! Przeżyj immersyjne doznania płynące z kina domowego dzięki wejściu HDMI ARC. Podłącz Borea Connect do telewizora za pomocą kabla, a następnie zsynchronizuj kolumny z pilotem od telewizora (technologia CEC), by ułatwić sobie codzienne użytkowanie. Zasięg pilota wynosi 15m.


DAC USB

Zastosuj Borea Connect jak monitory studyjne dzięki wejściu USB-B. Podłącz kolumny do komputera i korzystaj z pełnej mocy przetwornika cyfrowo-analogowego DAC, osiągając dźwięk studyjnej jakości bez utraty danych (384 kHz / 32 bity, DSD 256).

214445.thumb.jpg.265d2cc31570b6e13aa9da8916725de2.jpg


Przedwzmacniacz gramofonowy

Kolumny Borea Connect wyposażone są w wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący wkładki MM. Podłącz gramofon bezpośrednio do kolumn i ciesz się prawdziwym analogowym brzmieniem podczas odtwarzania swoich ulubionych czarnych płyt.

214626.thumb.jpg.1a2ac5802fd81d04b62854fb1dc94054.jpg

Pilot w zestawie.

Uniwersalność

Kolumny wyposażone są w szeroki wachlarz wejść analogowych i cyfrowych. Wejścia koaksjalne, optyczne, RCA, jak również dedykowane wyjście na subwoofer, pozwalają na podłączenie kolumn do większości urządzeń audio/wideo. Transmisja bezprzewodowa umożliwia swobodne przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki obsłudze kodeków Bluetooth 5.0 aptX HD i aptX Low Latency, zapewniających przesyłanie sygnału dźwiękowego o częstotliwość próbkowania maksymalnie 48kH/24-bit, można cieszyć się brzmieniem wysokiej jakości.

Więcej szczegółów >>> https://m.sklep.rms.pl/s?q=borea+connect&cat=

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Seria Borea się rozrasta i dołącza do niej obecnie w niej najpotężniejszy 3-drożny model BR10, który w dalszym ciągu zachowuje wysoką skuteczność na poziomie 92dB. Wyposażone są w 25-milimetrowy głośnik wysokotonowy z technologią EFS (Efficient Flow System) i 6-calowy przetwornik średniotonowym z membraną z masy celulozowej oraz dwa 8-calowe przetworniki odpowiedzialne tylko za niskie tony.

30ae81d3ed9bd8ba8b.thumb.png.c29c3df0369d4e09d89bbd3937325eca.png

Przetworniki 8-calowe nowej generacji

W przeciwieństwie do innych modeli z serii Borea, BR10 wyposażony jest w przetwornik niskotonowy o średnicy 8 cali. Membrana wykonana jest z włókna szklanego i połączona z potężnym napędem odpowiednim dla wysokiego obciążenia. Nowością jest konstrukcja kosza przetworników w modelu BR10, zaprojektowana pod kątem zoptymalizowania wentylacji, co skutkuje możliwością przyjęcia wysokiej mocy poprzez odpowiednie chłodzenie cewki.

Triangle-Borea-BR10-BR-10-kolumny-podlogowe-3-drozne-o-mocy-200W-2szt-174597.thumb.jpg.b6fe0f67813b675be581c33f7840f42e.jpg

Kolejną wprowadzoną nowością jest zmodyfikowane gumowe zawieszenie przetwornika, zapewniające utrzymywaną pod kontrolą odpowiedź impulsową. Głośnik zapewnia mocne uderzenie basu, pozostawiając jednocześnie miejsce dla średnich tonów (w tym wokali), co nadaje brzmieniu przestrzenności i klarowności.

Triangle-Borea-BR10-BR-10-kolumny-podlogowe-3-drozne-o-mocy-200W-2szt-174571.png.df7706bebc965a7a68ebb71fc1c0be33.thumb.png.adc55edbbb11312cb007bf86ca3bdc93.png

Głośnik wprowadza nową architekturę, z oddzielnym systemem zwrotnicy i podwójnym terminalem głośnikowym do bi-wiringu lub bi-amplifikacji. Dzięki wysokiej czułości wynoszącej 92dB, BR10 mogą być połączone z większością potężnych wzmacniaczy dostępnych na rynku.

Dowiedz się więcej 👉https://sklep.rms.pl/triangle-borea-br10-br-10-kolumny-podlogowe-3-drozne-o-mocy-200w-2szt

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do naszego salonu na odsłuch 👉 Triangle Borea BR10 https://m.sklep.rms.pl/triangle-borea-br10-br-10-kolumny-podlogowe-3-drozne-o-mocy-200w-2szt
np. z Musical Fidelity M6si500 i Arcam Radia ST5 

418834203_431049402613663_6838420441002673424_n.thumb.jpg.503bc13c2f02521b1b16457e0e1d1f92.jpg

Po naszych wstępnych odsłuchach, możemy powiedzieć, że zostały zachowane mocne strony tej serii. Dalszym ciągu grają z lekkim podbicie góry, z zachowaniem rozdzielczości i przestrzeni, bardzo naturalnie oddanymi średnimi tonami, wokale brzmią rozdzielczo, ale z odpowiednim nasyceniem. Natomiast dwa przetworniki 8-calowe, sprawiły, że niskie tony zagrały z dużą potęgą, ale nie odbyło się to kosztem kontroli dołu. Bas jest dalej dobrze kontrolowany, ale zapuszcza się jeszcze niżej i kiedy trzeba potrafi pokazać wielkość. Kolejnym spostrzeżeniem jest większa obecność niskich tonów przy cichym odsłuchu oraz łatwość ustawienia, przystawienie bliżej ściany 20-30 cm nie powodowało żadnego dudnienia i nadmiernego wzbudzania się basu. 

Zadzwoń i ustal termin Twojego odsłuchu!
👉 tel. 85 747 97 50
👉 tel. kom.: 607 266 304 lub 607 266 301
Adres: ul. Hetmańska 33B, Białystok
Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: 8:30 - 18:00
sobota: 10:00 - 16:00

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.