Skocz do zawartości
IGNORED

sesja egzaminacyjna a elektronika


dziewczyna elektronika :)

Rekomendowane odpowiedzi

Będąc tydzień u swojego chłopaka zaobserwowałam kilka dziwnych zmian w jego zachowaniu. Włóczył się po domu bez celu, patrzył na wszystko i wszystkich z obłędem w oku, posiedział chwilę na forum... słowem, nie bardzo wiedział, co ze sobą zrobić ;). Jako, że koniec stycznia i początek lutego to czas sesji (w jego przypadku pierwszej) stwierdziłam, że jest to spowodowane stresem.

Byłam jednak w błędzie... Przy głębszej obserwacji zauważyłam bowiem, że mój facet (zamiast szeptać mi miłe słówka :D) co chwila zagląda do szfki, w której trzyma ... SWOJE GNIAZDKA RCA !!!

Okazało się, że po prostu nie może pogodzić się z brakiem czasu na SWOJĄ UKOCHANĄ ELEKTRONIKĘ. To właśnie był powód nieprzespanych nocy, głodówek... no, może trochę przesadzam :P.

 

Czy Wy, elektronicy-studenci, też przeżywacie takie stany?

 

Pozdrawiam :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety i owszem:( Od 2 tygodni nie mam czasu dokończyć naprawy drugiej kolumny:( Wszystkie części czekają,a ja poprostu nie mam kiedy:/ To nieco stresuje na dłuższą mete jak człowiek nie ma czasu zająć się tym co go interesuje:(

 

Sporo czasu też pochłania przebywanie z dziewczyną,a pogodzenie tego ze sobą nie jest takie proste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno cos doradzic, jesli chlopak majac do wyboru Twoje hmmm gniazdko i gniazdko RCA wybiera to drugie to nie rokuje dobrze na przyszlosc , musicie cos zrobic z lekkim kryzysem w waszym zwiazku, proponuje udanie sie z problemem do programu Jerrego Springera

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dreamer

pelna zgoda , niektore dziewczyny wymagaja jednak tej otoczki, rozmow , spedzania czasu razem przed przejsciem do konkretow, musimy sie z tym pogodzic... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, a Wam to tylko jedno w głowie...:P. Ale z kobiecego punktu widzenia muszę Wam przyznać rację. Chociaż szczerze mówiąc, nie narzekam, bo gdyby facet nie miał jakiegoś hobby, byłoby niewiarygodnie nudno :).

 

Poza tym, coraz częściej dostaję od swoich znajomych śmieszne prezenty związane z jego pasją. Ostatnio był to pomalowany na różowo tranzystor z napisem "never more tranzystor" ... :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na szczęście mam teraz dziekanką a raczej niestety jej resztki, ale jesli cos buduję zamieniam się w zimnego cyborga i mózg mój zajmuje się tylko i wylącznie wirtualnymi projektami. To jest uciązliwe nawet dla mnie bo jesli budowa jest dluga i zajmuje np 2 tygodnie zamieniam się w zombiaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.