Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw audio do 3000 zł budowany etapami, prośba o rady


mentornia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miejsce: Salon 25 m2 

Do czego ma służyć: jako wsparcie audio telewizora, ale głównie do słuchania muzyki CD, z komputera lub telefonu, radio, najlepiej internetowe, ale nie wiem czy da radę w tej cenie, ale to nie jest priorytet.

Jaki rodzaj muzyki?: każdy... lubię jezz, rock, elektroniczną, ale głównie do tańczenia ;-), dance 

Chciałbym na początku nie wydawać całej kwoty, dokupować podzespoły jak się da. 

Jestem totalnie zielony, chodź od wielu godzin czytam różne recenzje itp..

Zależy mi na porządnym sprzęcie, który posłuży na lata. Jeśli cena miałaby być większa to ok, ale też nie chce przepłacać za rzeczy, których nie rozróżnię, bo audiofilem nie jestem.

To mój pierwszy sprzęt audio, wcześniej miałem jakiś mały zestaw głośników 5.1 z logitecha za 500 zł, było w miarę ok dźwiękowo...

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Nie mogę edytować postu, to tylko dodam, że nie mam zamiaru zbyt głośno słuchać muzyki. Dobrze jakby wspierał funkcję słuchawek wifi lub dało się je podłączyć.

sprzęt nowy, bo nie znam się na tyle by kupić dobry używany i nie wtopić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję coś z amplitunerów Yamahy np. Yamaha R-N303D, R-N402D to dobrze wyposażone i nieźle brzmiące urządzenia w swej klasie, do których możesz podłączyć np. polskie kolumny Pylon Audio Pearl 25, czy Indiana Line Nota 550 choć przy tych drugich mogą być obecnie problemy z dostępnością. Zapraszam na odsłuch i indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, mentornia napisał:

Witam

Miejsce: Salon 25 m2 

Do czego ma służyć: jako wsparcie audio telewizora, ale głównie do słuchania muzyki CD, z komputera lub telefonu, radio, najlepiej internetowe, ale nie wiem czy da radę w tej cenie, ale to nie jest priorytet.

Jaki rodzaj muzyki?: każdy... lubię jezz, rock, elektroniczną, ale głównie do tańczenia ;-), dance 

Chciałbym na początku nie wydawać całej kwoty, dokupować podzespoły jak się da. 

Jestem totalnie zielony, chodź od wielu godzin czytam różne recenzje itp..

Zależy mi na porządnym sprzęcie, który posłuży na lata. Jeśli cena miałaby być większa to ok, ale też nie chce przepłacać za rzeczy, których nie rozróżnię, bo audiofilem nie jestem.

To mój pierwszy sprzęt audio, wcześniej miałem jakiś mały zestaw głośników 5.1 z logitecha za 500 zł, było w miarę ok dźwiękowo...

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Nie mogę edytować postu, to tylko dodam, że nie mam zamiaru zbyt głośno słuchać muzyki. Dobrze jakby wspierał funkcję słuchawek wifi lub dało się je podłączyć.

sprzęt nowy, bo nie znam się na tyle by kupić dobry używany i nie wtopić.

Sądzę iż w twoim przypadku warto spojrzeć na model Yamaha R-N602. Do tego można dobrać CD Yamahy CD-S300

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie lepiej byłoby  płyty CD zgrać na dysk do plików a zaoszczędzone pieniądze wydać na kolumny i wzmacniacz czy amplituner który ma funkcje sieciowe lub może pracować jako USB dac. Wtedy można kupić odtwarzacz CD na końcu albo sobie darować to urządzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sls napisał:

Nie wiem czy nie lepiej byłoby  płyty CD zgrać na dysk do plików a zaoszczędzone pieniądze wydać na kolumny i wzmacniacz czy amplituner który ma funkcje sieciowe lub może pracować jako USB dac. Wtedy można kupić odtwarzacz CD na końcu albo sobie darować to urządzenie.

Pliki ..... ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.