Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  572 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim Uniti Atom


MarkM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj posiadam Naim Uniti Atom. Dziwna sprawa, w trybie "standby" lekko buczy. Natomiast wyłączony /dłuższe przytrzymanie przycisku "power standby" jest wszystko o.k.

Wcześniej miałem wypożyczony i wydaje mi się, że tam tego buczenia nie było.

Czy ktoś z kolegów, posiadaczy tego urządzenia, może sprawdzić, jak jest u niego ?

Poza tym dźwięk bajeczny na kolumnach B&W 706S2.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Mam atom’a ale u mnie nie buczy. Ale wiesz , naimy, szczególnie końcówki mocy lekko Brumią, wiec może masz podobny przypadek. Zadzwoń do serwisu i zapytaj o to. 
ps. Sprawdziłem jeszcze raz i u mnie cisza

tomek

 1.NAIM+ BOENICKE+ PRO JECT         2. NAIM+BOENICKE      3. ULTRASONE+ CHORD HUGO 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.01.2021 o 16:21, de_moon napisał:

spróbuj zamienić polaryzację, jak nie masz bolca w listwie, albo gniazdku. a nóż pomoże. winnym podobno składowa stała i "wrażliwość" trafa

 

Próbowałem. Dzisiaj Naim został wysłany do sprzedawcy w celu wymiany na inny. Oprócz buczenia wzmaka, także w kolumnach lekko buczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Mam wymieniony na inny egzemplarz. Także, ten bardzo lekko brumi, ale nieporównywalni mniej niż poprzedni. Trzeba dobrze się wysilać aby usłyszeć.

Chromecast ze Spotify działa znakomicie, ale z Youtube już nie. Czy trzeba mieć konto premium ? Nie wykluczam, że być może robię coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.