Skocz do zawartości
IGNORED

Pierwszy budżetowy drapak - szukam gramofonu z budżetem 400-650 zł.


Morty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, bolo_senor napisał:

zaraz gerwazy napisze , że chińczyk albo , że masz wyrób gramofonopodobny. 

No co Ty,mój prodżekcik w Czechcach jest zrobiony .No chyba ,że Czechy to jakaś kolonia Chin to mam przerąbane .A że gramofonopodobny?Wiem, że będę musiał z tym żyć ,ale jakoś to udźwignę. 

9 minut temu, Winylomaniak napisał:

Ludzie kupują, bez względu na stan

To trochę tak jak z samochodami Volkswagena.

10 minut temu, Winylomaniak napisał:

Oczywiście jest cała masa, różnych gramofonów, ale i tak skończy się jak zwykle, czyli na Technicsie

Jak wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy to nie przypadkiem ten Technics , którego opakowanego w słomę kupiłeś od Helmuta a dodatkowo jak hiena cmentarna ograbiłeś z wkładki i pokrywy?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
10 minut temu, gitarrra napisał:

Czy to nie przypadkiem ten Technics , którego opakowanego w słomę kupiłeś od Helmuta.... 

 

Chyba ten sam..

Ekonomiczniej kalkuluje się wyprzedaż w częściach, jeden sobie będzie kompletował, albo kupił na części, drugi potrzebuje samej pokrywy, jeszcze inni potrzebują wkładki, nóżek, zawiasów......       

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ten sam,tylko odpicowany. A na Aledrogo nie napisałeś,że gramofon to szrot bo Helmut na czas transportu nie zdjął talerza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, gitarrra napisał:

Na pewno ten sam,tylko odpicowany. A na Aledrogo nie napisałeś,że gramofon to szrot bo Helmut na czas transportu nie zdjął talerza.

Gramofon sprzedaję, jako niekompletny, niesprawny, do skompletowania, naprawy, lub na części.....  W pierwszym zdaniu oferty.

Kategoria sprzedawanego przedmiotu: USZKODZONY      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, gitarrra napisał:

Tylko czy nowy właściciel wie o słomie wystającej wiesz komu i z czego?

zewsząd 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, gitarrra napisał:

Tak,tak...ja wiem.Widziałem oba opisy.

Tylko czy nowy właściciel wie o słomie wystającej wiesz komu i z czego?

Jaka słoma , jaka hiena, co ty za głupoty wypisujesz, to szkoda słów... Wiesz ile ja mam zapytań o części zamienne? Od czorta, włącznie z takim, że ktoś znalazł w archiwum ofertę sprzed 3 lat i pyta czy przedmiot nadal jest dostępny 🙂 Są zapytania to i są oferty na tego typu zapytania....... 

 

    

12 minut temu, bolo_senor napisał:

zewsząd 😄

A może mu silnik nie kręci, a cały egzemplarz w stanie idealnym. Skąd wiesz? Nie wiesz.... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Wracając do tematu, czyli pierwszy budżetowy drapak, w budżecie 400-650 złotych

Przeglądamy jebaja i tym razem  mamy Pioneer PL-L50, liniowiec, który jest o niebo lepszy niż wszelkiej maści chińskie wyroby i inne budżetowce kosztujące, często po 2-2.5k

Cena z wysyłką - 250 złotych

Tylko, trzeba sobie naprawić, bo ramię nie przesuwa się. No to naprawimy sobie 🙂 

Widać stan wizualny? No sztuka nówka nieśmigana 🙂

https://www.ebay.pl/itm/Pioneer-PL-L50-Plattenspieler-für-Bastler-defekt-full-automatic-linear-tracking/143984232903?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2748.l2649

 

W tym modelu była montowana bardzo dobra, w tej klasie,  wkładka gramofonowa firmy Ortofon.... 

   

IMG_20210328_0001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Winylomaniak napisał:

inne budżetowce kosztujące, często po 2-2.5k

Winylowy ???nie bądź złośliwy.Czy ja Ci wypominam ile przepłaciłeś za swoje cudo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Wracając do tematu

w większości wątków niestety ty jesteś tematem nr1

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morty...tak z ciekawości

dostałeś już na priv ofertę kupna tego gramofonu

11 minut temu, Winylomaniak napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

od Winylomaniaka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
6 minut temu, gitarrra napisał:

Winylowy ???nie bądź złośliwy.Czy ja Ci wypominam ile przepłaciłeś za swoje cudo?

Nie przepłaciłeś, takie są ceny rynkowe tych wyrobów 

5 minut temu, bolo_senor napisał:

w większości wątków niestety ty jesteś tematem nr1

🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Winylomaniak napisał:

takie są ceny rynkowe tych wyrobów 

No włanie,takie są.Przepłaciłeś,tylko trza  umieć do tego przyznać i wziąć na klatę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś wymyśliłem ?Jak Ty tak możesz o mnie w ogóle myśleć? Nie przeceniasz mnie przypadkiem?

Powiem tak...to że coś kosztuje tyle ile kosztuje nie musi oznaczać wcale że jest tyle warte.Technics robi fajne gramofony,ale ich cena w wielu przypadkach jest wywindowana do poziomu absurdu. Również tych nowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
15 minut temu, gitarrra napisał:

Ja coś wymyśliłem ?Jak Ty tak możesz o mnie w ogóle myśleć? Nie przeceniasz mnie przypadkiem?

Powiem tak...to że coś kosztuje tyle ile kosztuje nie musi oznaczać wcale że jest tyle warte.Technics robi fajne gramofony,ale ich cena w wielu przypadkach jest wywindowana do poziomu absurdu. Również tych nowych.

Cena jest normalna, zwróć uwagą, że dla takiego Niemca albo Angola, to taka cena jest jakieś 4 niższa, w stosunku do dochodów

Szybka decyzja i może być twój

https://www.ebay.pl/itm/Technics-Plattenspieler-SL-Q212/284227683437?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055359.m1431.l2649

 

[edycja]

No i sprzedał się za 350 złotych, a fajny stan, do tego obudowa z odlewu aluminiowego, silnik z kwarcem, wzmocniona amortyzacja, klasyczna konstrukcja

 

    

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jesteś nie powiem co...

sam masz takiego fajnego ,ze światełkami jak z choinki, a mi proponujesz takiego taniego chinola?

Już Ci mówiłem,kredyt załatwię tylko powiedz mi wreszcie o co chodzi w tych Technicsach.

A ceny Technicsów są za wysokie nie tylko w Polsce.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
14 minut temu, gitarrra napisał:

 a mi proponujesz takiego taniego chinola?

To nie chinol, Chiny wtedy były na poziomie produkcji młotków 🙂 -  i nie był to tani gramofon, kosztował ok 50 tys yenów dla porównania kultowy SL 1200 MK2 wtedy kosztował około 70 tys.....   

Nie chciałeś ty, to ja kupiłem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa,jasne.

Jak ja mam uwierzyć,że czekałeś na moją decyzję jak Ty nie chcesz nawet powiedzieć czym się różni 1200 od 1210GRU...albo jakoś tak to było.Kurczę,przez to że tak zwlekasz to już mi się pomieszało.

Po za tym myślę że kupiłeś go wcześniej a teraz chcesz tylko pokazać jak to znasz się na rzeczy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gitarrra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, gitarrra napisał:

Powiem tak...to że coś kosztuje tyle ile kosztuje nie musi oznaczać wcale że jest tyle warte.Technics robi fajne gramofony,ale ich cena w wielu przypadkach jest wywindowana do poziomu absurdu. Również tych nowych.

Sama firma Technics wcale nie była takim super szczytem techniki na świecie. Ta marka utarła sobie tylko taką ścieżkę u nas poprzez lata PRL-u. Z racji że u nas praktycznie żaden sprzęt dla zwykłego Kowalskiego nie był dostępny, bo np. Radmor i inne tego typu pokroje miały kosmiczne ceny to własnie wtedy Technics był sprzedawany u nas w Pewexie.

I na tle naszego rodzimego sprzętu był szczytem techniki. Ale biorąc pod uwagę i porównując go do innych japońskich marek ówczesnych lat i sprzętów jakie wypuszczały jak Sansui, Nakamichi, czy też Toshiba, Denon, JVC, Pioneer itp. to Technics był marnym sprzętem o marnych parametrach. To był w większości idealny sprzęt do łupania po dyskotekach, remizach i do pokazania się przed znajomymi jakie to ma ładne mrugające i falujące bajery. W dużej większości przodowały kilkupoziomowe wieże które dzisiaj można kupić za kilkadziesiąt zł bo ich stan lub brak podzespołów do naprawy nie pozwala na przywrócenie ich do chociażby przyzwoitego stanu.

A że do dzisiaj pewne marki nie przetrwały lub się połączyły lub jedna wchłonęła drugą itp. to dalej trwa przekonanie, że Technics to dalej jest wysokich lotów. Tak naprawdę, to Technics-a najczęściej wspomina starsze pokolenie bo młode to o tej firmie wie niewiele.

Kwestia samych gramofonów Technics-a jest taka sama jak innych sprzętów innych firm. To, że Technics dalej produkuje gramofon z jakąś obłędną ceną to nie znaczy że inny sprzęt jest również ceniony. Pomijam fakt gdzie to robi bo zapewne wiele podzespołów idzie z Chin. Jest masa produktów japońskich z epoki które do dzisiaj mają kosmiczne ceny z punktu widzenia ich lat np. Sansui G-9000, Nakamichi Dragon, Toshiba Aurex SR510 itd. itp.

Nie ma tutaj cudów ... Technics to pokoleniowa marka z Pewexu a w późniejszych latach większość już tego sprzętu wyeksploatowanego była przywożona z wystawek do Polski bo na zachodzie za oddanie na złom trzeba było płacić. Więc woleli robić wystawki a polscy "złomowi turyści" łykali wszystko i ładowali ile się da do busa. Potem tylko szybki tuning Karcher-em i na giełdach szło wszystko jak teraz jajka od kury z wolnego wybiegu.

Tak więc nie podniecajmy się marką Technics jako całości bo pewne egzemplarze sprzętów robili dobre i do dzisiaj mają uznanie ale przeważająca większość wysokich lotów niestety nie była.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
31 minut temu, treborzg napisał:

Sama firma Technics wcale nie była takim super szczytem techniki na świecie. Ta marka utarła sobie tylko taką ścieżkę u nas poprzez lata PRL-u. Z racji że u nas praktycznie żaden sprzęt dla zwykłego Kowalskiego nie był dostępny, bo np. Radmor i inne tego typu pokroje miały kosmiczne ceny to własnie wtedy Technics był sprzedawany u nas w Pewexie.

I na tle naszego rodzimego sprzętu był szczytem techniki. Ale biorąc pod uwagę i porównując go do innych japońskich marek ówczesnych lat i sprzętów jakie wypuszczały jak Sansui, Nakamichi, czy też Toshiba, Denon, JVC, Pioneer itp. to Technics był marnym sprzętem o marnych parametrach. To był w większości idealny sprzęt do łupania po dyskotekach, remizach i do pokazania się przed znajomymi jakie to ma ładne mrugające i falujące bajery. W dużej większości przodowały kilkupoziomowe wieże które dzisiaj można kupić za kilkadziesiąt zł bo ich stan lub brak podzespołów do naprawy nie pozwala na przywrócenie ich do chociażby przyzwoitego stanu.

A że do dzisiaj pewne marki nie przetrwały lub się połączyły lub jedna wchłonęła drugą itp. to dalej trwa przekonanie, że Technics to dalej jest wysokich lotów. Tak naprawdę, to Technics-a najczęściej wspomina starsze pokolenie bo młode to o tej firmie wie niewiele.

Kwestia samych gramofonów Technics-a jest taka sama jak innych sprzętów innych firm. To, że Technics dalej produkuje gramofon z jakąś obłędną ceną to nie znaczy że inny sprzęt jest również ceniony. Pomijam fakt gdzie to robi bo zapewne wiele podzespołów idzie z Chin. Jest masa produktów japońskich z epoki które do dzisiaj mają kosmiczne ceny z punktu widzenia ich lat np. Sansui G-9000, Nakamichi Dragon, Toshiba Aurex SR510 itd. itp.

Nie ma tutaj cudów ... Technics to pokoleniowa marka z Pewexu a w późniejszych latach większość już tego sprzętu wyeksploatowanego była przywożona z wystawek do Polski bo na zachodzie za oddanie na złom trzeba było płacić. Więc woleli robić wystawki a polscy "złomowi turyści" łykali wszystko i ładowali ile się da do busa. Potem tylko szybki tuning Karcher-em i na giełdach szło wszystko jak teraz jajka od kury z wolnego wybiegu.

Tak więc nie podniecajmy się marką Technics jako całości bo pewne egzemplarze sprzętów robili dobre i do dzisiaj mają uznanie ale przeważająca większość wysokich lotów niestety nie była.

Co ty za bajki wypisujesz to brak słów.

1. Czy cena za nowy model 1200 MK7 3900 złotych to jest obłędna cena? Dla Niemca czy Angola, to tak jakby dla nas 1000 złotych.  Taniocha, bo to podstawowy model

2. Mieli produkty, skierowane dla każdego typu klienta, wymagającego i tego którem wszystko jedno.........    od remizy do studia radiowego, od przysłowiowego Kowalskiego po nawiedzonego audiofila z forum Internetowego.....

Ja ci jednak proponuje kupić sobie kilka modeli gramofonów i Technics z epoki, normalnie użytkowanych,  i zobaczyć ja kto jest pomyślane i wykonane, i jak to nadal świetnie działa, oraz porównać sobie jak to się ma do współczesnej budżetówki, za 2-2.5, tys, 

To jest przepaść technologiczna, mimo upływu 40 lat    

3. Nie patrz przez polska perspektywę, bo z tego miejsca nadal nic nie widać     

4. Dobra, wtedy firma, a bardzo dobra w przypadku gramofonów.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Winylomaniak napisał:

1. Czy cena za nowy model 1200 MK7 3900 złotych to jest obłędna cena? Dla Niemca czy Angola, to tak jakby dla nas 1000 złotych.

I u nas powinien kosztować 1000zł a nie tyle co w krajach gdzie zarabia się średnio kilka razy więcej niż w PL.A że cena była skalkulowana pod rynki tzw.zachodnie a w PL nikt tego nie skorygował to już inna bajka.Chcesz mieć to płać a dla firmy to nawet lepiej. Zarobi więcej.

33 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Nie patrz przez polska perspektywę,

A przez jaką mam patrzeć? Tu żyję i tu zarabiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Winylomaniak napisał:

Co ty za bajki wypisujesz to brak słów.

1. Czy cena za nowy model 1200 MK7 3900 złotych to jest obłędna cena? Dla Niemca czy Angola, to tak jakby dla nas 1000 złotych.  Taniocha, bo to podstawowy model

2. Mieli produkty, skierowane dla każdego typu klienta, wymagającego i tego którem wszystko jedno.........    od remizy do studia radiowego, od przysłowiowego Kowalskiego po nawiedzonego audiofila z forum Internetowego.....

Ja ci jednak proponuje kupić sobie kilka budżetowych modeli gramofonów i zobaczyć ja kto jest pomyślane i wykonane, oraz ze ma często 40 lat, i porównaj sobie jak to się ma do współczesnej budżetówki, za 2-2.5, tys, to jest przepaść technologiczna, mimo upływu 40 lat    

3. Nie patrz przez polska perspektywę, bo z tego miejsca nadal nic nie widać     

Umknęło mi, sorry ... dla fana Technics-ów to racja będzie tylko twojsza i najtwojsza.

1. Dla Niemca czy Angola może tak ale u nas Kowalski często 2 wypłaty musi na to poświęcić ... o tym to już nie pomyślałeś.

2. Dlatego napisałem, że mieli również dobre wypusty które do dzisiaj mają uznanie. Ale nie jako całość firmy, bo jakością to takie mało dziś znane Sansui czy Nakamichi zjadało takiego Technicsa na śniadanie.

3. A przez co ... skąd taki Technics się u nas pojawił, to nie grzyb że wyrósł w lesie. Dzisiaj, ktoś kto ma trochę pojęcia i porówna sobie parametry innych japońskich sprzętów z epoki to na takiego Technicsa nawet nie spojrzy. Ale to wiedzą tylko zainteresowani. Dzisiejszy, prosty, nie mający pojęcia młody Kowalski jak chce sobie kupić sprzęt, zaszpanować i żeby to łupało to bierze za kila stówek 3-4 poziomy Technicsa do tego Tonsile albo Altusy i raczy disco polo pół wioski. 

Tak więc perspektywa była, jest i nadal będzie bo tego szrotu jest tyle do nas nawiezione że na kilka następnych pokoleń wystarczy.

 

7 minut temu, Winylomaniak napisał:

Dla ciebie są prodżekty

Za to dla ciebie został jeszcze złom na ebayu za 100 Ojro w ciemno i do remontu. Tak więc ciesz się że masz jeszcze z czego wybierać bo Helmuty chyba jeszcze wszystkiego przed drzwi nie wystawili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Winylomaniak napisał:

Dla ciebie są prodżekty

Może i tak,ale kupione w sklepie i z gwarancją.

A dla Ciebie wypicowane Technicsy bo Ty patrzysz na wszystko przez szczecińską perspektywę a Szczecin jak wszem i wobec wiadomo to już prawie DE. Więc to już zupełnie inny poziom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
21 minut temu, treborzg napisał:

Umknęło mi, sorry ... dla fana Technics-ów to racja będzie tylko twojsza i najtwojsza.

1. Dla Niemca czy Angola może tak ale u nas Kowalski często 2 wypłaty musi na to poświęcić ... o tym to już nie pomyślałeś.

2. Dlatego napisałem, że mieli również dobre wypusty które do dzisiaj mają uznanie. Ale nie jako całość firmy, bo jakością to takie mało dziś znane Sansui czy Nakamichi zjadało takiego Technicsa na śniadanie.

3. A przez co ... skąd taki Technics się u nas pojawił, to nie grzyb że wyrósł w lesie. Dzisiaj, ktoś kto ma trochę pojęcia i porówna sobie parametry innych japońskich sprzętów z epoki to na takiego Technicsa nawet nie spojrzy. Ale to wiedzą tylko zainteresowani. Dzisiejszy, prosty, nie mający pojęcia młody Kowalski jak chce sobie kupić sprzęt, zaszpanować i żeby to łupało to bierze za kila stówek 3-4 poziomy Technicsa do tego Tonsile albo Altusy i raczy disco polo pół wioski. 

Tak więc perspektywa była, jest i nadal będzie bo tego szrotu jest tyle do nas nawiezione że na kilka następnych pokoleń wystarczy.

 

ad.1 No nie bądź nie poważny..... dla klientów z biednych rynków są chińskie wyroby i budżetowe prodżekty 

ad2 ad2 ad3.

Ty w ogóle miałeś w rękach jakiś ich gramofon z wysokiej póki Technicsa który dzisiaj, używany kosztuje 15-20 tys? 

Czy tak sobie bujasz w obłokach?

Raz jeszcze ci to napiszę, nie patrz z polskiej perspektywy:

Co innego używany gramofony sprzedawany przez Polaka na Allegro, który najczęściej nie ma o tym bladego pojęcia, a kupione na jakimś wypisku śmieci, lub od firmy śmieciarskiej obsługującej dany region miasta, bo o tzw wystawkach to dawno można zapomnieć, w dodatku wcześniej ze 2-3 razy przebrane, przez miejscowe firmy, a co innego zadbane egzemplarze  z pierwszej ręki bezpośrednio od właściciela..... 

Kupiłem mnóstwo gramofonów w swoim życiu, mnóstwo , w tym, od Polaka może kilka, z przeznaczeniem na części.

 

13 minut temu, gitarrra napisał:

Może i tak,ale kupione w sklepie i z gwarancją.

I niech tak pozostanie 🙂

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Winylomaniak napisał:

No nie bądź nie poważny..... dla klientów z biednych rynków są chińskie wyroby i budżetowe prodżekty 

No i Technicsy za którymi Niemiec płakał jak sprzedawał.

3 minuty temu, Winylomaniak napisał:

I niech tak pozostanie

Niekoniecznie, bo nawet jakbym chciał kupić sobie kiedyś jakiegoś Technicsa 12*** to Ty udajesz dziewicę na wydaniu i nie chcesz powiedzieć na czym polegają te różnice.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 minuty temu, gitarrra napisał:

czym polegają te różnice.

Na wszystkim, kupisz takiego GR lub G i tego prodżekata komuś podarujesz 

5 minut temu, gitarrra napisał:

No i Technicsy za którymi Niemiec płakał jak sprzedawał.

Taaaaa, szlochał wręcz,  za czymś co ma dla nich wartość, w stosunku do ich dochodów,  50-100 złotych.

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Winylomaniak napisał:

Na wszystkim

A bardziej szczegółowo możesz? No pokaż wreszcie , że jesteś fachowiec i się znasz.

Takie "Na wszystkim" to ja bez problemów znajdę w internecie ,a mnie interesuje obiektywna opinia użytkownika, fachowca i co tu dużo mówić, fana marki.Takie 3 w jednym.

Możemy się różnic w opiniach na pewne sprawy ale jak już pisałem, nie bądź dziewica i daj przed "ślubem"....info oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Winylomaniak napisał:

Ty w ogóle miałeś w rękach jakiś ich gramofon z wysokiej póki Technicsa który dzisiaj, używany kosztuje 15-20 tys? 

Uczepiłeś się jednego gramofonu i tyle z tego wiesz.

Ja piszę o całości firmy a ty o kluczyku do jednego jej magazynu. Choć o ile się nie mylę to już z Technicsa chyba tylko nazwa została. Teraz to chyba Panasonic klepie.

Ale dobrze ... miej swoją rację bo masz do tego prawo, pozostań przy tej firmie a raczej jej gramofonie i niech tak już zostanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.