Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz do plików / płyt CD


_Piotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Jako że od dłuższego czasu nie śledzę odtwarzaczy " tylko do muzyki " takie zapytanie do Was chłopaki. Dodatkowo napiszę że nie interesują mnie wynalazki które można podłączyć kabelkiem do internetu i słuchania muzyki, interesuje mnie czysty analog że tak się wyrażę, który obsługuje pliki i dodatkowo ma funkcję obsługi odtwarzania płyt CD chociaż dla mnie to raczej taka dodatkowa funkcja, ale czasami bardzo przydatna. Co do wyglądu i funkcjonalności to poszukuję czegoś co ma kolor czarny bez świecidełek na froncie oraz połączenie dwóch Światów Audio. Klasyczny wygląd połączony z nowoczesnością, ale w znakomitym wydaniu, nie szukam coś co przypomina z wyglądu sprzęt kuchenny. Nie potrzebuję też mnóstwa wyjść z tyłu urządzenia, wystarczą porządne gniazda wyjścia XLR oraz dodatkowo wyjścia RCA, czasami się przydają jak mamy odsłuch, a wzmacniacz akurat nie ma połączenia XLR. " Budżet 10.000 zł - 15.000 zł sprzęt nowy z Salonu.           

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich łączonych urządzeń jest mizernie mało i z naszej oferty możemy zaproponować Marantza SACD 30n, niestety nie posiada wyjść XLR.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten jest z XLR i w budżecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.06.2021 o 22:17, _Piotrek napisał:

Witam 

Dodatkowo napiszę że nie interesują mnie wynalazki które można podłączyć kabelkiem do internetu i słuchania muzyki, interesuje mnie czysty analog że tak się wyrażę, który obsługuje pliki i dodatkowo ma funkcję obsługi odtwarzania płyt CD chociaż dla mnie to raczej taka dodatkowa funkcja, ale czasami bardzo przydatna. 

Może doprecyzuj to zdanie bo można je przeciwnie rozmieć:

  1. czy chodzi o CD z funkcją grania z plików (np. z podłączonego pendrive)?
  2. czy o transport plików, który może grać bez dostępu do sieci (np. z wewnętrznego dysku) i dodatkowo ma czytnik płyt?

Koledzy podpowiadają w wariancie nr 1 a mnie z analizy zdania wychodzi, że może chodzić o wariant nr 2. 😏

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dzarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, piotrek7 napisał:

https://www.ta-hifi.de/en/audiosystems/e-series/mp-1000-e-multi-source-player/

Na Amen zapomniałem, no widać jak u mnie z odtwarzaczem do muzyki do tyłu. Słuchałem klocki tej firmy, nie pamiętam modelu, może to był i ten. Był to wzmacniacz T+A plus odtwarzacz T+ A kolumny jak pamiętam chyba ESA, bardzo fajnie grało. 

3 godziny temu, audioburak napisał:

Ten jest z XLR i w budżecie

Bardzo ładny, dzięki za zainteresowanie się moimi bazgrołami na forum ... ; ) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, dzarro napisał:

Może doprecyzuj to zdanie bo można je przeciwnie rozmieć:

  1. czy chodzi o CD z funkcją grania z plików (np. z podłączonego pendrive)?
  2. czy o transport plików, który może grać bez dostępu do sieci (np. z wewnętrznego dysku) i dodatkowo ma czytnik płyt?

Koledzy podpowiadają w wariancie nr 1 a mnie z analizy zdania wychodzi, że może chodzić o wariant nr 2. 😏

Odtwarzacz do plików, CD jako dodatek, ale taki porządny dodatek, trochę płyt CD z czasów Średniowiecza jeszcze mam, no i jak łaziło się po Audio Video Show trochę płyt się nakupiło. Ogólnie prawie albo bardziej wcale nie słucham płyt, jedynie przy odsłuchach jak wpadną nowe kolumny do przetestowania, wtedy bierzemy te fajnie nagrane płyty, no przydaje się ta funkcja CD. Dobrze by było gdyby taki odtwarzacz do plików z obsługą CD także obsługiwał nie tylko małe dyski czyli Pendrive , ale także duże dyski zewnętrzne 4 TB na USB 3.O.       

Na ostatnim Audio Video Show widziałem taki prawie idealny odtwarzacz do plików pod względem wyglądu, nie pamiętam tylko jak się nazywał, ale mam zdjęcia, tylko muszę wygrzebać z dysku jak znajdę chwilę czasu, bo zdjęć jest trochę dużo ... O_O 

Tak ogólnie to i bym nawet zrezygnował z dodatkowego odtwarzacza CD, bo pliki u mnie to na pierwszym miejscu, ale wtedy odtwarzacz tylko do plików musi być w h*j zajebisty, taki no " Perfect - Objawienie " żeby zrekompensował brak odtwarzacza CD.

Gdyby jeszcze miał możliwość regulowania wyjść XLR / RCA ... bardzo przydatna funkcja ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Odtwarzacz do plików, CD jako dodatek, ale taki porządny dodatek, trochę płyt CD z czasów Średniowiecza jeszcze mam, no i jak łaziło się po Audio Video Show trochę płyt się nakupiło. Ogólnie prawie albo bardziej wcale nie słucham płyt, jedynie przy odsłuchach jak wpadną nowe kolumny do przetestowania, wtedy bierzemy te fajnie nagrane płyty, no przydaje się ta funkcja CD. Dobrze by było gdyby taki odtwarzacz do plików z obsługą CD także obsługiwał nie tylko małe dyski czyli Pendrive , ale także duże dyski zewnętrzne 4 TB na USB 3.O.       
Na ostatnim Audio Video Show widziałem taki prawie idealny odtwarzacz do plików pod względem wyglądu, nie pamiętam tylko jak się nazywał, ale mam zdjęcia, tylko muszę wygrzebać z dysku jak znajdę chwilę czasu, bo zdjęć jest trochę dużo ... O_O 
Tak ogólnie to i bym nawet zrezygnował z dodatkowego odtwarzacza CD, bo pliki u mnie to na pierwszym miejscu, ale wtedy odtwarzacz tylko do plików musi być w h*j zajebisty, taki no " Perfect - Objawienie " żeby zrekompensował brak odtwarzacza CD.
Gdyby jeszcze miał możliwość regulowania wyjść XLR / RCA ... bardzo przydatna funkcja ... 
Z AS to pamiętam Waversa WNAS ale srebrny i chyba poza budżetem.
W budżecie, który podałeś to chyba tylko Coctail Audio - mają jeden model poniżej 10 tys. i jeden powyżej 20 tys. Z zastrzeżeniem, że napęd może służyć do grania płyt - ale docelowo jest raczej zamontowany do ich zgrywania na dysk. Jest klub tej marki na forum więc lepiej tam popytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dzarro napisał:

Z AS to pamiętam Waversa WNAS ale srebrny i chyba poza budżetem.
W budżecie, który podałeś to chyba tylko Coctail Audio - mają jeden model poniżej 10 tys. i jeden powyżej 20 tys. Z zastrzeżeniem, że napęd może służyć do grania płyt - ale docelowo jest raczej zamontowany do ich zgrywania na dysk. Jest klub tej marki na forum więc lepiej tam popytać.

Co do Cocktail Audio to jestem tak w połowie nastawiony na ten sprzęt, a mianowicie na Cocktail Audio X45 Pro. Bardzo ładny sprzęcik, ale jakoś tak przypomina mi taki trochę sprzęt komputerowy niż takie rasowe Prawdziwe Audio, nie wiem czy wiesz co mam na myśli, może jestem inny, a może trzeba dorosnąć do nowych dizajnów i w miarę upływu czasu wygląd dojrzewa i zaczyna się podobać. Tak ogólnie Cocktail Audio X45Pro na pewno w ścisłej czołówce ... 

 

 Podobają mi się takie klasyczne odtwarzacze ... Kolor czarny ; ) tylko jak tu rozwiązać dolepienie wyświetlacza ? ... 

   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1 godzinę temu, audioburak napisał:

Głupio wyszło, ale ten Technics ma na ścianie z tyłu również VARIABLE 😉

No i ma też wyjście słuchawkowe które zapomniałem dopisać na początku, też potrzebne, to znaczy czasami ...

; )  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.