Skocz do zawartości
IGNORED

Neat Acoustics Klub


Espectro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ukrywam, że byłem bardzo zaskoczony faktem, że tak dobre kolumny nie mają swojego kluby. Tym bardziej patrząc po zainteresowaniu od strony klientów. Stąd decyzja skupiająca fanów marki, czekamy na pierwsze fotki i opinie. 

Najnowsza realizacja z soboty: Neat Acoustics SX1 w Orzechu i Linn Majik DSM2020. 

IMG_0331.JPG

IMG_0336.JPG

IMG_0342.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

 

W dniu 5.10.2021 o 13:42, Sebian napisał:

Czy Morse Music nadal jest dystrybutorem? Napisałem do nich maila, ale puki co brak odpowiedzi.

 

Polecam napisać do któregoś ze sklepów, które są blisko Pana i które mają w ofercie Neaty, wtedy będą już one kontaktowały się z dystrybutorem w celu zorganizowania odsłuchu. My też możemy taki odsłuch zorganizować jeżeli jest Pan z Warszawy. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Dziwne, ze dopiero ten klub teraz powstal. Marka znana i lubiana. Przynajmniej w UK. Ja mialem w swoim systemie Petit III oraz Elite. Bardzo dobrze wspominam. Posiadam tez w drugim sytemie dosc rzadki model Neat'ow a mianowicie Vito SE. Niestety te kolumny mialy pecha od samego poczatku i przeszly dwie kolizje i nie do konca sa sprawne 😞 Jestem super ciekaw nowej inkarnacji Petite. Jak ktos bedzie mial okazje posluchac to prosze napisac pare slow o nowym brzmieniu. 

Edytowane przez luckyguliver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.10.2022 o 23:02, luckyguliver napisał:

Dziwne, ze dopiero ten klub teraz powstal. Marka znana i lubiana. Przynajmniej w UK. Ja mialem w swoim systemie Petit III oraz Elite. Bardzo dobrze wspominam. Posiadam tez w drugim sytemie dosc rzadki model Neat'ow a mianowicie Vito SE. Niestety te kolumny mialy pecha od samego poczatku i przeszly dwie kolizje i nie do konca sa sprawne 😞 Jestem super ciekaw nowej inkarnacji Petite. Jak ktos bedzie mial okazje posluchac to prosze napisac pare slow o nowym brzmieniu. 

Kolumny wyróżniają się brzmieniem, technologią i wyglądem na tle konkurencji, ale teraz są takie czasy, że nie liczy się to co dobrze gra, a co jest reklamowane. Dla osób, które słuchały kolumn Neat wysoka jakość dźwięku jaką oferują  jest czymś oczywistym. Posiadamy w ofercie obecnie 9 par tych kolumn i każda gra rewelacyjnie i czymś zaskakuje. Niezależnie od serii Motive, Iota, Strata to każda ma swój charakter i klimat. W listopadzie będzie premiera najnowszych kolumn Neat Petite Classic. Zapraszamy do umówienia się na odsłuch.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

https://www.stereolife.pl/archiwum/testy/kolumny-i-glosniki/5241-neat-acoustics-petite-classic

..."Nie są piękne, nie są nawet wyjątkowo ładnie wykonane, ale ich brzmienie to czysta poezja. Słychać w nim długie godziny dopieszczania efektu do perfekcji. Nic dziwnego, bo Bob Surgeoner miał na to ponad trzydzieści lat. Jestem szczerze zauroczony tymi kolumienkami i uważam, że są to jedne z najlepszych dostępnych na rynku monitorów, jakie można wstawić do niedużego pokoju. Niestety, ponieważ dźwięku nie da się pokazać na zdjęciu, przekonać się o tym będzie chciała prawdopodobnie tylko garstka zapaleńców, którzy wiedzą, że ładne przedmioty szybko się nudzą, a wspaniały dźwięk - nigdy. Jeśli należycie do tej grupy, szorujcie na odsłuch. Warto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...
5 minut temu, Qaz12 napisał:

Jeśli wrócę do stereo, to zacznę od testów kolumn Neat, jak się wygrzeją napisz jak i z czym grają 😉

Będą grały z Gato Amp 150AE oraz dayens ampino custom źródło ifi stream, domyślnie będzie to pewnie streamer eversolo. Neat staną od razu na isoaqoustics Gaia one robią u mnie świetna robotę💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neat mystique classic grają już u mnie od 3h, bardzo ładne mega muzykalne brzmienie ze świetną przestrzenią na kopułce tego nie udało mi się osiągnąć. To mój pierwszy kontakt z kolumnami neat i dla mnie gra to świetnie. Beat stoją na izolatorach isoaqustics Gaia III.

IMG-20231103-WA0009.jpg

IMG-20231103-WA0008.jpg

IMG-20231103-WA0007.jpg

IMG-20231103-WA0005.jpg

IMG-20231103-WA0010.jpg

Edytowane przez kaaapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

U mnie gato amp 150ae został zastąpiony heed obelisk si30 limited, co tu dużo pisać jest poezja dla ucha. Z gato otrzymamy skalę i masę brzmienia z malutkim Ampino custom neutralne brzmienie a bas z tej Integry jest również obecny, za to z heed otrzymamy bardzo analogowe brzmienie ze świetnym rozmieszczeniem oraz separacja instrumentów na scenie. Tu mam wszystko skala i masa brzmienia może iż trochę mniejsza od gato uważam że połączenie heeda przynajmniej tego co mam jest świetne. Mystique clasic to tylko źle wygląda na fotkach w rzeczywistości te kolumny są ładne na swój styl a jeszcze piękniej grają. Obecnie grają u mnie już tylko z heed i dayens 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.09.2021 o 14:08, Atmosfera Dźwięku napisał:

Neat Acoustics Ekstra

Mam pytanie - w jakich pomieszczeniach dobrze zagrają te kolumny ? Czy 25 m2 i więcej, to nie za dużo ?

Z jakimi wzmacniaczami ktoś je już testował ? Mam hybrydę LAR 120H , może ktoś miał takie zestawienie i coś napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wig napisał:

Mam pytanie - w jakich pomieszczeniach dobrze zagrają te kolumny ? Czy 25 m2 i więcej, to nie za dużo ?

Z jakimi wzmacniaczami ktoś je już testował ? Mam hybrydę LAR 120H , może ktoś miał takie zestawienie i coś napisze.

Ekstry najczęściej grają w pomieszczeniach 20-30m2, więc 25 jest optymalnie. LAR 120H to dobry wzmacniacz, jednak trzeba mieć na uwadze, że konstrukcja izobaryczna jest podatna na wydajność prądową wzmacniacza i im lepszy jest wzmacniacz tym bas będzie szybszy i bardziej precyzyjny. Nie mniej jednak LAR 120H taką wydajność posiada i spokojnie możesz sparować z nim te kolumny. W razie czego zapraszam na odsłuch do naszego salonu ze wzmacniaczem.

W dniu 28.11.2023 o 10:47, mikson napisał:

Witam

Również posiadam naim atoma ale z  focal vestia n1. Szukam monitorów do bliższego pola odsłuchowego , czy neat ma w swojej ofercie o takiej specyfikacji poza modelem iota?

Neat nie oferuje typowo studyjnych rozwiązań, nie mniej jednak klienci na biurko często wybierają Iotę ze względu na wielkość i głośnik planarny. Polecam również zainteresować się modelem Petite Classic. Bardzo szybkie i dynamiczne kolumny z głośnikiem AMT i podwójnym bass refleksem, który daje możliwość lekkiego zestrojenia basu w stosunku do potrzeb.

W dniu 21.11.2023 o 02:58, David_65062 napisał:

Witam kolegow. Czy Naim Uniti Nova i Neat Xplorer to bedzie dobre zestawienie. Na ta chwile mam Atoma ale zabieram sie do upgradu i wlasnie ten model chodzi mi po glowie

Jak najbardziej, zapraszamy w razie czego na odsłuch do naszego salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2024 o 10:08, Atmosfera Dźwięku napisał:

zapraszam na odsłuch do naszego salonu

Dziękuję za zaproszenie, postaram się w najbliższy piątek , wracając z Warszawy do Torunia, podjechać.

Chętnie posłucham. Z jakim wzmacniaczem możecie zaprezentować ? Teraz mam AP Tempo 6, ale jak to bywa, po kilku latach coś w systemie się pozmieniało i kusi mnie, aby posłuchać inne kolumny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.04.2024 o 10:17, wig napisał:

Dziękuję za zaproszenie, postaram się w najbliższy piątek , wracając z Warszawy do Torunia, podjechać.

Chętnie posłucham. Z jakim wzmacniaczem możecie zaprezentować ? Teraz mam AP Tempo 6, ale jak to bywa, po kilku latach coś w systemie się pozmieniało i kusi mnie, aby posłuchać inne kolumny.

 

 

Rozumiem. Zapraszam, proszę o wcześniejsze potwierdzenie. Ekstry świetnie grają z Moonriverem, Rouge Audio Sphinx v3, Naim XS3, Arcam A25, Rega, kwestia bardziej jak gra Pana wzmacniacz, żeby podłączyć coś podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.