Skocz do zawartości
IGNORED

Listwy Taga Harmony


Gość tulifi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, w takich listwach które mają układ poprawności fazy, mogą być inaczej zbudowane, jak również samo sygnalizowanie fazy może być rozwiązane na kilka sposobów.
Chce Ci pomóc, i pierwszym zagadnieniem jest poprawność podłączenia gniazdka, później samej wtyczki jak i samej listwy z uwzględnieniem poprawności wskazywania poprawności fazy.
Gdzie leży problem ciężko wskazać, mogę powróżyć z fusów....
Miałeś dwie listwy, obie wskazują inaczej, która jak i co wskazywała, czy poprawnie czy nie, też robi różnicę.

Na gwarancji będzie pierwsze pytanie, jaką instalację sieciową Pan posiada w gniazdku...., co wtedy powiesz?

Wolę skupis się na standardach na których powstała twoja listwa i na standardzie wykrywania fazy w podłączeniu, bo gniazdka też muszą mieć standard podłączenia, bez weryfikacji podstaw będzie ciężko wskazać dlaczego listwa pokazuje co innego od poprzedniej.

Metodykę rozwiązania już przedstawiłem, graficznie, gdzie jest problem nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość tulifi

(Konto usunięte)
7 minut temu, Millerek napisał:

Słuchaj, w takich listwach które mają układ poprawności fazy, mogą być inaczej zbudowane, jak również samo sygnalizowanie fazy może być rozwiązane na kilka sposobów.
Chce Ci pomóc, i pierwszym zagadnieniem jest poprawność podłączenia gniazdka, później samej wtyczki jak i samej listwy z uwzględnieniem poprawności wskazywania poprawności fazy.
Gdzie leży problem ciężko wskazać, mogę powróżyć z fusów....
Miałeś dwie listwy, obie wskazują inaczej, która jak i co wskazywała, czy poprawnie czy nie, też robi różnicę.

Na gwarancji będzie pierwsze pytanie, jaką instalację sieciową Pan posiada w gniazdku...., co wtedy powiesz?

Wolę skupis się na standardach na których powstała twoja listwa i na standardzie wykrywania fazy w podłączeniu, bo gniazdka też muszą mieć standard podłączenia, bez weryfikacji podstaw będzie ciężko wskazać dlaczego listwa pokazuje co innego od poprzedniej.

Metodykę rozwiązania już przedstawiłem, graficznie, gdzie jest problem nie wiem.

 

"Słuchaj, w takich listwach które mają układ poprawności fazy, mogą być inaczej zbudowane, jak również samo sygnalizowanie fazy może być rozwiązane na kilka sposobów."

Też to brałem pod uwagę w końcu dwa różne modele i też nie wiadomo jak różniące się.

Co do gniazd, sieci w mieszkaniu to już zostawiam na później.

Listwę PF 1000 wziąłem z powodu 8-u gniazd bo mam prócz wzmacniacza w direct, 4 inne urządzenia pod filter.

 

 

Edytowane przez tulifi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość tulifi

(Konto usunięte)
16 minut temu, Millerek napisał:

Zakładając że listwa jest poprawnie zrobiona, układ poprawności fazy również, gniazdka też masz poprawnie podłączone wewnątrz, to nie powinno być żadnego problemu.

 

Oki zamykam temat. Dzięki wszystkim za forum. Zamykam bo czeka mnie instalacja stacji roboczej na klawisz MIDI. Mam taki dylemat czy nie wejść w monitory studyjne na interfejsie (który również mam teraz) zamiast obecnego systemu hifi. Choć nawet monitory studyjne nie posiadają prócz wyrównanego pasma żadnej jednakowej normy jak np grafika sRGB itd. Co sprzęt to inne brzmienie. Do masteringu zawsze można użyć słuchawek "studyjnych" wpiętych bezpośrednio w interfejs, ale to już inne tematy, inne fora.

Edytowane przez tulifi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.