Skocz do zawartości
IGNORED

Głośnik BT Cieply,miekki bass z brzmnieniem


SonGoku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję grajka o ciepłym,miekkim basie z ciekawym,dość wyczuwalnym brzmieniem. Fajnie jak by miał jack no i myślę nad stereo w przyszłości

Dużo się słuchało na YT jaki głośnik BT wybrać. Były monitory aktywne,potem jednak przedstawiłem się na "przenośne" ze względu na np. design.

Po przesłuchaniu,wybrałem harman kardon go+ play

Lecz dziś w media expert posłuchałem też chwalony harman kardon onyx studio 7. Grał po prostu neutralnie,czysto bez głębi brzmnienia (może to wina dużej hali?) 

Go + play nie mam jak sprawdzić i boję się że będzie grał podobnie i nie będę w pełni zadowolony.

Natomiast urzekł mnie MArshall Emberton. Jak na rozmiar grał pięknie góra,średnica,stereo...wow .I by był kupiony gdyby nie to,że bass był bardzo mięsisty,bo nie tego  (czy każdy marshall tak gra?)

 

 

Ktoś polecił mi Sonos one 2gen że ładnie daje radę,ale gra tylko przez wifi to kłopoty będą dla mnie

 

Wiem natomiast jedno dziś, z YT a real to dwa światy i jak się czegoś nie posłucha to się w pełni nie dowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2022 o 19:03, SonGoku napisał:

Witam.

Poszukuję grajka o ciepłym,miekkim basie z ciekawym,dość wyczuwalnym brzmieniem. Fajnie jak by miał jack no i myślę nad stereo w przyszłości

Dużo się słuchało na YT jaki głośnik BT wybrać. Były monitory aktywne,potem jednak przedstawiłem się na "przenośne" ze względu na np. design.

Po przesłuchaniu,wybrałem harman kardon go+ play

Lecz dziś w media expert posłuchałem też chwalony harman kardon onyx studio 7. Grał po prostu neutralnie,czysto bez głębi brzmnienia (może to wina dużej hali?) 

Go + play nie mam jak sprawdzić i boję się że będzie grał podobnie i nie będę w pełni zadowolony.

Natomiast urzekł mnie MArshall Emberton. Jak na rozmiar grał pięknie góra,średnica,stereo...wow .I by był kupiony gdyby nie to,że bass był bardzo mięsisty,bo nie tego  (czy każdy marshall tak gra?)

 

 

Ktoś polecił mi Sonos one 2gen że ładnie daje radę,ale gra tylko przez wifi to kłopoty będą dla mnie

 

Wiem natomiast jedno dziś, z YT a real to dwa światy i jak się czegoś nie posłucha to się w pełni nie dowie.

Zerknij na ofertę ze Szwecji: Audio Pro. Oni słyną właśnie z takich małych grajków o ciepłym charakterze dźwięku. Addon C5 albo C10, monitorki A26. Zerknij na naszą ofertę i zapraszamy na odsłuchy 😉

Dodatkowo wszystkie te głośniki mają wifi i wbudowane funkcje sieciowo-internetowe i dobrze działającą apkę do sterowania. Nie musisz obarczać teelfonu kiepskim BT. Same zalety 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
HK Go+ Play powinien spełnić Twoje oczekiwania, jest to głośnik z mocnym, mięsistym basem i potrafi zagrać bardzo głośno bez większych zniekształceń. 
Jeśli miałby to być typowo głośnik przenośny to Sonos Move byłby dobrym kierunkiem. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cześć,
HK Go+ Play powinien spełnić Twoje oczekiwania, jest to głośnik z mocnym, mięsistym basem i potrafi zagrać bardzo głośno bez większych zniekształceń. 
Jeśli miałby to być typowo głośnik przenośny to Sonos Move byłby dobrym kierunkiem. 
Witaj.

Na ten głośnik choruje długi czas,i ciągle się wacham. Miałem okazję posłuchać onyx studio 7 w media expert,grał ok,ale brak tego brzmienia i nie wiem czy to wina dużej chali ?Nie ma już na stanach,więc używki. Ale piszesz o mięsistym basem i zastanawia mnie czy jest tak samo mięsisty,twardy jak marshal?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anker Soundcore Motion+, bardzo pasuje w mojej opinii do głośnika którego szukasz. Nie słyszałem znów tego HK, więc nie odniosę się do niego, ale Anker zrobił duże wrażenie na mnie jeśli o to jak może zagrać taki śmieszny głośnik BT w takiej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Anker Soundcore Motion+, bardzo pasuje w mojej opinii do głośnika którego szukasz. Nie słyszałem znów tego HK, więc nie odniosę się do niego, ale Anker zrobił duże wrażenie na mnie jeśli o to jak może zagrać taki śmieszny głośnik BT w takiej cenie. 
A dziękuję baardzo. Buszuje już rok a 1rwsze słyszę o nim.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.