Skocz do zawartości
IGNORED

Revolut itp. (konkurencyjne) gdzie jest haczyk ?


Koolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnego haka wszystkie fintechy są git.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 Życie jest niezwykłym darem, pełnym możliwości i potencjału. Każdy z nas ma w sobie niepowtarzalne zdolności i pasje, które mogą kształtować świat wokół nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wytrwani gracze trzymają ok. 30% stanu posiadania w żywej  gotowce a szary Polak zapuści sie w kanał i kredyty, a potem sprytnie „ oskarży” wszystkich, że nie wiedział o ryzyku i poprosi o zwrot kasy …… polska dziecinada 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AudioLand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja poważnie pytałem co da się "wykorzystać" z bezpłatnej wersji ?

W dniu 18.07.2022 o 10:07, Allmr napisał:

A co jest takiego fajnego w revolut?

Dla mnie uczciwy kurs wymiany walut i wirtualna karta jednorazowa do "wątpliwych" transakcji w internecie, oczywiście limit w darmowej wersji jest.  Nie trzymam na nim  więcej niż 1kzł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Koolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź ofertę banku w którym masz konto, sporo oferuje karty wielowalutowe. To lepsze rozwiązanie niż przelewanie kasy do wirtualnej instytucji założonej za wschodnią granicą.

Płatności kartą są wystarczająco zabezpieczone. Poza tym możesz sam określić limity kwotowe, dzienne, miesięczne, itp. I możesz je modyfikować ile razy ci się zachce.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Koolo napisał:

Panowie ja poważnie pytałem co da się "wykorzystać" z bezpłatnej wersji ?

Nic, czego bym nie mógł zrobić swojej karcie. Moda na Revolut sprawiła, że rozważałem konta dla dzieciaków, ale mi szybko przeszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżcie sobie konto w kantor.aliorbank.pl. Karta, prowadzenie konta i przelewy za darmo, no i to bank, objęty EFG, a nie jakaś szemrana, prywatna instytucja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Jakich reklamacji? To jest zupełnie inny twór. Może ty najpierw poczytaj, czym jest kantor.aliorbank.pl i czym różni się od zwykłego konta w Alior Banku.

Używam od 8 lat, żona od 7 i nigdy nie było najmniejszego problemu. A piszę to z perspektywy osoby podróżującej kilka razy w roku, robiącej zakupy za granicą, a nie internetowego mądrali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.