Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz z DAC do Audeze Euclid


artur 1984 waw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wzmacniacza słuchawkowego z DAC do Audeze Euclid - najlepiej przenośny i na kościach AKM. Trudno coś takiego znaleźć. Słucham tych słuchawek z Astell&Kern HC2, na biurko mam Audioengine D1 (ten jest na AKM), ale sprawdzałem też na Pathos Converto MK1 a nawet wbudowanym wzmacniaczu we wzmacniacz stacjonarny stereo Denon 1700AE i... na Audioengine wydaje mi się, że brzmią najlepiej - co akurat jest trochę śmieszne, bo z tego wszystkiego jest... najtańszy. Brzmienie po prostu najbardziej mi odpowiada. Szukałem jakiś lepszych wzmacniaczy słuchawkowych na kościach AKM, ale trudno znaleźć. Ktoś / coś ? Ewentualnie czy ktoś coś innego poleca konkretnie do tych słuchawek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.01.2023 o 20:33, artur 1984 waw napisał:

Szukam wzmacniacza słuchawkowego z DAC do Audeze Euclid - najlepiej przenośny i na kościach AKM. Trudno coś takiego znaleźć. Słucham tych słuchawek z Astell&Kern HC2, na biurko mam Audioengine D1 (ten jest na AKM), ale sprawdzałem też na Pathos Converto MK1 a nawet wbudowanym wzmacniaczu we wzmacniacz stacjonarny stereo Denon 1700AE i... na Audioengine wydaje mi się, że brzmią najlepiej - co akurat jest trochę śmieszne, bo z tego wszystkiego jest... najtańszy. Brzmienie po prostu najbardziej mi odpowiada. Szukałem jakiś lepszych wzmacniaczy słuchawkowych na kościach AKM, ale trudno znaleźć. Ktoś / coś ? Ewentualnie czy ktoś coś innego poleca konkretnie do tych słuchawek ?

Cześć,

Planary zawsze lubią moc, więc zdecydowanie polecam coś z wyjściem 4.4mm i odpowiedni kabelek do słuchawek. Ja planary (czy to douszne, czy nauszne) lubię łączyć z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Nie używa on przetworników AKM, a BurrBrown, które wybraliśmy ze względu na brzmienie. Zachęcam Cię do sprawdzenia, bo myślę, że to może być strzał w 10tkę 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, obecnie ogólnie będzie problem z dostępnością urządzeń na AKM. Jeśli szukasz czegoś mobilnego to warto zerknąć na ifi Hip-dac2, Chord Mojo 2 i tak jak panowie wyżej zaproponowali Gryphon, osobiście też go bardzo lubię pod względem brzmienia. Chord zagra bardziej detalicznie, ale mocowo bez problemu podoła. Jeśli chodzi o biurkowe zestawy to warto zerknąć na ifi Zen dac Signature w połączeniu z Zen Can Signature HFM (napędza bez problemu planary od Hifimana więc z Audeze też sobie poradzi bez problemu).

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo, ale refleks w tym wątku jest niesamowity. Do Q21 usiłowałem się dodzwonić w tej sprawie, jednak bez efektu. Ostatecznie wybrałem tani Fiio Q3... i słuchawki pokazały potencjał. Zastanawiam się co by było na sprzęcie dużo droższym (np. Cayin N3Pro). Zastanawiam się jednak dlaczego nie mam tak świetnego rezultatu na Pathos Classic MK I (przypominam, że nie mam drugiej wersji). Przestrzenność, namacalność dźwięku na taniutkim Fiio jest dla mnie lepsza niż nomen omen dużo droższym Pathosie (nawet w pierwszej wersji). W zasadzie różnica to sygnatura brzmienia, która w przypadku P.C. jest po prostu inna, ani lepsza ani gorsza. Czy to oznacza kres możliwości tych słuchawek, czy warto rozglądać się za czymś jeszcze lepszym (i droższym). Ze słuchawkami nie mam dużego doświadczenia aż postanowiłem sobie sprawdzić takie naprawdę porządne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.01.2023 o 17:07, artur 1984 waw napisał:

Dziękuję bardzo, ale refleks w tym wątku jest niesamowity. Do Q21 usiłowałem się dodzwonić w tej sprawie, jednak bez efektu. Ostatecznie wybrałem tani Fiio Q3... i słuchawki pokazały potencjał. Zastanawiam się co by było na sprzęcie dużo droższym (np. Cayin N3Pro). Zastanawiam się jednak dlaczego nie mam tak świetnego rezultatu na Pathos Classic MK I (przypominam, że nie mam drugiej wersji). Przestrzenność, namacalność dźwięku na taniutkim Fiio jest dla mnie lepsza niż nomen omen dużo droższym Pathosie (nawet w pierwszej wersji). W zasadzie różnica to sygnatura brzmienia, która w przypadku P.C. jest po prostu inna, ani lepsza ani gorsza. Czy to oznacza kres możliwości tych słuchawek, czy warto rozglądać się za czymś jeszcze lepszym (i droższym). Ze słuchawkami nie mam dużego doświadczenia aż postanowiłem sobie sprawdzić takie naprawdę porządne.

Dużo zmienia dopasowanie wzmacniacza do rodzaju słuchawek. Pathos jest dostosowany do dużych nauszników. Nie jest to łatwe, żeby wzmacniacz był do wszystkich słuchawek. Mamy kilka metod na to w naszych produktach: dopasowanie wzmocnienia, oraz IEMatch zmniejszający szumy wyjściowe wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.