Skocz do zawartości
IGNORED

Ostrzezenie przed sprzedawcami z Irlandii


BlueDot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostrzegam wszystkich przed dwoma sprzedawcami z Irlandii oglaszajacych sie na advert.ie. Sa dwa konta, jedno to "r3play" a drugie to "luke_audio".

Pierwszy z nich kupil ode mnie CD odtwarzac z ktorego jest bardzo zadowolony na co mam dowody w postaci sms. Zostawil mi pozytywny feedback a po dwoch tygodniech zmienil go na negatywny bo nie kupilem uszkodzonych kolumn od jego kolegi "luke_audio".

Po wizycie u "luke_audio" zrezygnowalem z zakupu B&W 804 poniewaz glosniki sredniotonowe normalnie lataly, nie byly dokrecone do obudowy. Nastepnie zostalem zaatakowany przez telefon przez nich dwoch, ktorzy starali sie mnie przekonac ze tak ma byc i musze byc jakis glupi twierdzac inaczej. Po tym jak powiedzialem ze zglosze sprawe na policje ogloszenie natychmiast zniknelo jako sprzedane. Tutaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  kolejne Bowersy tego goscia w ktorych glosniki lataja jeszcze bardziej a on twierdzi ze tak ma byc.

Nie polecam, sprzed watpliwej jakosci i zle doswiadczenia personalne.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak.

Doktorek @il Dottore jest na miejscu. Przyjdzie „o ile nie stuka kijem w parapet😉i może coś poradzimy.

Pozdrawiam serdecznie,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Tajitsu napisał:

Napiszę tak.

Doktorek @il Dottore jest na miejscu. Przyjdzie „o ile nie stuka kijem w parapet😉i może coś poradzimy.

Pozdrawiam serdecznie,

Kiedyś na Adverts sprzedawałem Rotela. Przyszedł gość i wydziwiał że wzmak się grzeje. A on był ledwo cieplutki, musiałby zobaczyć co wyprawia mój Sugden! 🙂 Mówię klientowi że ten typ tak ma a on mi, że nie ma prawa! On jest INŻYNIEREM i wie, że wzmacniacz ma być zimny jak d*** nieboszczyka. Dałem sobie spokój z tłumaczeniami ale i tak kupił. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialemwczesniej603s2, 603s3, 703,703 s2, 804s i zaden glosnik nie byl luzno zamontowany.

Prosze mi nie wciskac kitu ze tak ma byc!!!

Godzinę temu, il Dottore napisał:

Kiedyś na Adverts sprzedawałem Rotela. Przyszedł gość i wydziwiał że wzmak się grzeje. A on był ledwo cieplutki, musiałby zobaczyć co wyprawia mój Sugden! 🙂 Mówię klientowi że ten typ tak ma a on mi, że nie ma prawa! On jest INŻYNIEREM i wie, że wzmacniacz ma być zimny jak d*** nieboszczyka. Dałem sobie spokój z tłumaczeniami ale i tak kupił. 🙂

To nie swiadczy o tym ze glosniki w B&W powinne latac luzno w obudowie. Na dodatek inaczej w lewej a inaczej w prawej. NIe jestem idiota.

Ktos w nich grzebal i nie bardzi wiedzial z jakim momentem je dokrecic.

I tyle.

36 minut temu, costa brava napisał:

Chciał zbić  cenę  🙂

Tak, na 100% 🙂

To sa zwykli naciagacze.

"luke_audio" demonstrowal mi 804 w pomieszczeniu wielkosci kibla i twierdzil ze inna sila docisku glosnika do obudowy w lewej i w prawej kolumnie nie powinna byc taka sama. 

Chyba nie chcesz mi powiedzic ze B&W nie wie z jaka sila dokrecac glosniki 😉

Bez zartow panowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"luke_audio" ma w ofercie  sprzet B&W i Accuphase ktory ktos wczesniej potraktowal noga a "r3play" to naciagacz ktory pojdzie za nim w dym. Wystarczy poogladac oglaszenia tych naciagaczy zeby zorientowac sie ze cos jest nie tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, BlueDot napisał:

To nie swiadczy o tym ze glosniki w B&W powinne latac luzno w obudowie. Na dodatek inaczej w lewej a inaczej w prawej.

To nie zmienia postać rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, costa brava napisał:

Chciał zbić  cenę  🙂

Nie zbił. I tak było tanio a ja wiedziałem że wzmak i tak pójdzie więc mi nie zależało opuszczać. To był dobry Rotel z licytacji komorniczej w Danii. 🙂

1 godzinę temu, BlueDot napisał:

To nie swiadczy o tym ze glosniki w B&W powinne latac luzno w obudowie. Na dodatek inaczej w lewej a inaczej w prawej. NIe jestem idiota.

Nie mam zielonego pojęcia. Nie znam się na B&W. Raz tylko słuchałem dłużej podstawkowych Diamondów (cały Dark Side of the Moon) i d*** mi nie urwało. Bezduszne. Z najdroższym czerwonym Lavardinem to było.  Nie dla mnie. Na tym zakończyłem temat B&W oraz Lavardina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, BlueDot napisał:

Prosze mi nie wciskac kitu ze tak ma byc!!!

Ale kto wciska kit? 

Wyżej jest że na forum już był opisywany problem przy konkretnie tym modelu 704, ale już nie pamiętam nazwy wątku. Wiem że właściciel robił do nich przewody z kabla domofonowego 🙂 

Dla upewnienia się proszę zadzwonić do np. Top-HiFi i spytać się jak to jest z tą średniotonówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BlueDot napisał:

Jakiej postaci?

Skoro

10 godzin temu, BlueDot napisał:

twierdzil ze inna sila docisku glosnika do obudowy w lewej i w prawej kolumnie nie powinna byc taka sama. 

To on kręcił a Ty masz rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.