Skocz do zawartości
IGNORED

Wymieniłem lampę w moim JVC X7900.


Jager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Stary200 napisał:

Teraz to Cię zrozumiałem. 500 zł za żarnik to nie dużo. Można spróbować. 
 

Tylko trzeba zaznaczyć jedno! Po każdej wymianie powinna być przeprowadzona kalibracja a znając życie nikt tego nie robi bo szkoda kasy 

Gościu próbuje nam wmówić że za 500zł zregenerują mu przepracowaną lampę i będzie śmigać jak nowa ori, Ty w to wierzysz? To będzie wydane 500zł w błoto, podobnie jak z chinolami sprzedawanymi przez Pana z lampoprojekt. Nie zdziwiłbym się jakby to był gościu z tego serwisu lub jakiś jego znajomek, mam wrażenie że taka praktyka była zastosowana tutaj od początku łącznie z założycielem tego postu. Proszę bardzo, kilka ostatnich opinii i średnia usług polecanego serwisu przez Pana Pasibzuh. Tak jak pisałem prześmiewczo na poprzedniej stronie - krzyżyk na drogę życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mati2431
dodano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie próbuje. Nie chcesz korzystać nie rób tego. Ale nie zabraniaj innym. Ja mam alternatywę dla oryginalnych baniek, tak jak świeci to mi wystarcza . Bo wiem że jest przepaść między regeneracja a zamiennikiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pasibzuh napisał:

Nic nie próbuje. Nie chcesz korzystać nie rób tego. Ale nie zabraniaj innym. Ja mam alternatywę dla oryginalnych baniek, tak jak świeci to mi wystarcza . Bo wiem że jest przepaść między regeneracja a zamiennikiem. 

Weź Ty gościu już się nie ośmieszaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mati2431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pasibzuh napisał:

ty wydajesz 2 tys na oryginal i jesteś zadowolony, ja wydaje 350 i też jestem zadowolony. 

 

Czyli jednak stwierdzasz że są różnice. Dobitnie to potwierdziłeś tym postem i wyżej pisząc:"Ja mam alternatywę dla oryginalnych baniek, tak jak świeci to mi wystarcza", szkoda że na poprzednich stronach nie prowadziłeś dyskusji w takim tonie. Weź już przestań się ośmieszać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Powiem tak, na chwilę obecną jest to tylko jeden użytkownik który tam oddał żarówkę, nie skreślam od razu.

Inni z tego tematu kupuli Chińczyka od tego samego gościa z aukcji i się potwierdziło że to bubel, tutaj już prędzej uwierzę. 
 

Tak że doputy nikt nie odda tam żarówki na wymianę żarnika i nie stwierdzi że szmelc to nie neguję spróbowania naprawy, w końcu i tak żarówka nadaje się w śmietnik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Stary200 napisał:

Powiem tak, na chwilę obecną jest to tylko jeden użytkownik który tam oddał żarówkę, nie skreślam od razu.

Inni z tego tematu kupuli Chińczyka od tego samego gościa z aukcji i się potwierdziło że to bubel, tutaj już prędzej uwierzę. 
 

Tak że doputy nikt nie odda tam żarówki na wymianę żarnika i nie stwierdzi że szmelc to nie neguję spróbowania naprawy, w końcu i tak żarówka nadaje się w śmietnik. 

To fajnie masz. Żeby te jego testy nie skończyły się na tym że oprócz kupienia nowej, oryginalnej żarówki będzie wraz z nią musiał zmienić projektor 😉 Przeczytaj opinie w google tego serwisu, rozwiń je i przeczytaj, jest kilka opinii dotyczących stricte regeneracji żarników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mati2431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim tonie??Trochę chyba poniosło kolegę...za dużo sobie wyobraża 

W poscie wcześniejszym stwierdzilem że jest niebo o ziemia pomiędzy wyminą żarnika a chińczykiem z Lampo projekt którego tez kupiłem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pasibzuh napisał:

W jakim tonie??Trochę chyba poniosło kolegę...za dużo sobie wyobraża 

W poscie wcześniejszym stwierdzilem że jest niebo o ziemia pomiędzy wyminą żarnika a chińczykiem z Lampo projekt którego tez kupiłem.

 

Widzę że masz problemy z czytaniem. Wkładaj do projektora co chcesz, możesz cegłę wrzucić jeśli będzie świecić tylko proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie namawiaj do usługi która może uszkodzić projektor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mati2431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
11 minut temu, mati2431 napisał:

Przeczytaj opinie w google tego serwisu, rozwiń je i przeczytaj, jest kilka opinii dotyczących stricte regeneracji żarników.

Mati bez urazy ale mnie stać na kupno nowej żarówki. I nie jednej bo gdybym zacisnął pasa to miesięcznie mając kredyt na mieszkanie w wysokości 1100€ płacąc czynsz z prądem 650€ to jeszcze kupiłbym dwie nowe żarówki… co miesiąc!!! Ale nie samym sprzętem człowiek żyje… 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stary200 napisał:

Mati bez urazy ale mnie stać na kupno nowej żarówki. I nie jednej bo gdybym zacisnął pasa to miesięcznie mając kredyt na mieszkanie w wysokości 1100€ płacąc czynsz z prądem 650€ to jeszcze kupiłbym dwie nowe żarówki… co miesiąc!!! Ale nie samym sprzętem człowiek żyje… 😉

Bez urazy ale nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji wrzucenia takiego żarnika, uszkodzenie sprzętu a następnie naprawa wyniesie znacznie więcej niż zakup oryginalnego żarnika. Dolicz sobie do ceny gorszą jakość obrazu oraz niewiadomą - kto wie ile to podziała? "Loteriada". Nie chce Ci się przeczytać opinii serwisu który jest polecany, nie ma problemu - służę pomocą dla Ciebie i dla innych forumowiczów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mati2431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na chinskim zarniku balast projektora piszczał. Kto wie, czy za pare miesięcy by nie padł... wymiana balastu to pewnie koszt taki jak lampy od dystrybutora. Po wymianie lampy na oryginał z HCX piszczenia brak, a obraz jasny i kontrastowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ludzie jeżeli dla niektórych 30km w jedną stronę to strata czasu i pieniędzy na ??? 5 litrów benzyny to o czym my tutaj rozmawiamy. Jesteśmy żałosnym i biednym narodem! Dobrze że wyemigrowałem bo być może teraz sam bym tą biede klepał i ciulał od 1 do 1-wszego😂😂😂

Skończmy już temat wymian nieoryginalnych żarówek 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Stary200 napisał:

Ludzie jeżeli dla niektórych 30km w jedną stronę to strata czasu i pieniędzy na ??? 5 litrów benzyny to o czym my tutaj rozmawiamy. Jesteśmy żałosnym i biednym narodem! Dobrze że wyemigrowałem bo być może teraz sam bym tą biede klepał i ciulał od 1 do 1-wszego😂😂😂

Skończmy już temat wymian nieoryginalnych żarówek 😎

Chwalisz się czy żalisz? Bardziej wygląda mi to na żalisz. Nie widzę powodu aby kończyć temat wymian żarówek, jestem tutaj aby uświadamiać ludzi, niech nie popełniają takiego samego błędu jak brewka i ja. 

Od strony 15-tej masz wszystko opisane, gdybyś przeczytał nie pisałbyś głupot w powyższych postach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mati2431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja nie musze niczego czytać. Nie interesuje mnie to. Bede miał proja na lampie to na pewno nie skorzystam z forumowych porad… Jako jedyny na tym forum kupiłem proja w ciemno bez testów, nawet na oczy go nie widziałem a wydałem 25 tys lekką ręką … 

Tutaj masz skan faktury byś nie pierdo…. głupot279690C5-69CC-422B-9A1D-28BE9E2C1AF9.thumb.jpeg.d942b1458f42d946ed5dbecce3b3ac0f.jpeg

Edytowane przez Stary200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chińskie lampy i one faktycznie słabo świeciły, kiedyś kupiłem mitsu hc9000 z małym przebiegiem , on ma.zblizona jasność do Jvc, i to był szok jak on jasno świecił. Ja z przyzwyczajenia zapomniałem jak powinno świecić Jvc. Wtedy postanowiłem 1 raz zregenerować.. 

Jvc został z regenerowana banka, mitsu sprzedałem, choć gdyby miał pamięć obiektywu to kto wie...

Kurde , jeśli macie oryginalna bańkę, która i tak jest już bezużyteczna, to chyba można sprawdzić czy regeneracja ma sens,?? To tylko 350pln

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Stary200 napisał:

Ja nie musze niczego czytać. Nie interesuje mnie to. Bede miał proja na lampie to na pewno nie skorzystam z forumowych porad… Jako jedyny na tym forum kupiłem proja w ciemno bez testów, nawet na oczy go nie widziałem a wydałem 25 tys lekką ręką … 

 

Zalinkowałem to w celu poczytania żebyś nie pisał baboli, należysz do grona osób "nie wiem ale się wypowiem", brawo. To na co wydałeś, gdzie wydałeś, ile wydałeś w tym Twoja emigracja zapewne interesuje wiele ludzi w tym wątku, możesz jeszcze coś popisać, ja z chęcią poczytam. Oo, nawet fakturę wstawiłeś, z Twoim zdrowiem na pewno wszystko w porządku? Zaczynam się martwić. 

13 minut temu, Pasibzuh napisał:

Miałem chińskie lampy i one faktycznie słabo świeciły, kiedyś kupiłem mitsu hc9000 z małym przebiegiem , on ma.zblizona jasność do Jvc, i to był szok jak on jasno świecił. Ja z przyzwyczajenia zapomniałem jak powinno świecić Jvc. Wtedy postanowiłem 1 raz zregenerować.. 

Jvc został z regenerowana banka, mitsu sprzedałem, choć gdyby miał pamięć obiektywu to kto wie...

Kurde , jeśli macie oryginalna bańkę, która i tak jest już bezużyteczna, to chyba można sprawdzić czy regeneracja ma sens,?? To tylko 350pln

 

Nas pytasz? Dopiero co zachwalaleś usługi 😄 Przeczytaj opinie serwisu który polecałeś, cofnij się też do strony 15-tej w tym wątku, poczytaj co pisaliśmy i decyzję podejmij sam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mati2431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
36 minut temu, mati2431 napisał:

Zalinkowałem to w celu poczytania żebyś nie pisał baboli, należysz do grona osób "nie wiem ale się wypowiem", brawo

Gościu kolorowy, jestem dłużej na tym forum niż Ty, pewnie jeszcze w porty robiłeś w tym czasie kiedy ja się tutaj udzielałem. To fakt że miałem wiele kont na tym forum i się z tym nie kryję. Znam, miałem, testowałem więcej sprzętu niż ty to sobie możesz wyobrazić. Miałem Atmosa, Miałem Auro3D. Miałem przeróżne amplitunery, kolumny, TV za 20 tys zł, różne odtwarzacze BD itd…. Mógłbym wymieniać w nieskończoność modele… 

I praktycznie zawsze ale to zawsze kupowałem sam bez pomocy forumowych speców „Twojego”pokroju… Czy się chwalę? Nie! Udowadniam takiemu jak Ty cym…

Na tym forum się przyjęło tz w tej zakładce  (bo na Stereo się nie udzielam bo mnie nie interesuje) że jeżeli nie udostępnisz dokumentu zakupu lub zdjęcia przedmiotu to oznacza że tego nie nabyłeś/ nie masz a się wypowiadasz! Więc udowadniam Ci że kupiłem RS1000 byś mi tutaj farmazonów nie wypisywał.
 

A tak nawiasem mówiąc to znam każdy temat w zakładce Kino Domowe… 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tym Pasi bżuchem niech se żyje w przekonaniu że za 400 plnów ma taki samo jak w oryginale za 2kzł.

Regeneracja żarnika mądralo to jest nic innego jak wymiana/podmiana starej bańki na nową bańkę w starym koszyku/module.

To że tobie ten gość ze sklepu napisał że to regeneracja bo to ładne słowo jest i da się klienta na to nabrać, jvc oraz inne firmy które produkują proje lampowe nie pozwolą na to aby można było gdzieś kupić bańkę/żarnik i aby to było to samo co jest w koszyku zresztą już o tym pisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
50 minut temu, mati2431 napisał:

Nas pytasz? Dopiero co zachwalaleś usługi 😄 Przeczytaj opinie serwisu który polecałeś, cofnij się też do strony 15-tej w tym wątku, poczytaj co pisaliśmy i decyzję podejmij sam. 

Opinia opinii nie równa, kupowałem od różnych ludzi różne rzeczy, nowe czy to używane i nigdy nie czytałem opinii na Allegro… i nigdy na nic innego się nie naciąłem co by nie było opisane w ogłoszeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stary200 napisał:

Gościu kolorowy, jestem dłużej na tym forum niż Ty, pewnie jeszcze w porty robiłeś w tym czasie kiedy ja się tutaj udzielałem. To fakt że miałem wiele kont na tym forum i się z tym nie kryję. Znam, miałem, testowałem więcej sprzętu niż ty to sobie możesz wyobrazić. Miałem Atmosa, Miałem Auro3D. Miałem przeróżne amplitunery, kolumny, TV za 20 tys zł, różne odtwarzacze BD itd…. Mógłbym wymieniać w nieskończoność modele… 

I praktycznie zawsze ale to zawsze kupowałem sam bez pomocy forumowych speców „Twojego”pokroju… Czy się chwalę? Nie! Udowadniam takiemu jak Ty cym…

Na tym forum się przyjęło tz w tej zakładce  (bo na Stereo się nie udzielam bo mnie nie interesuje) że jeżeli nie udostępnisz dokumentu zakupu lub zdjęcia przedmiotu to oznacza że tego nie nabyłeś/ nie masz a się wypowiadasz! Więc udowadniam Ci że kupiłem RS1000 byś mi tutaj farmazonów nie wypisywał.
 

A tak nawiasem mówiąc to znam każdy temat w zakładce Kino Domowe… 

Ja też jak kupowałem N7 a potem RS2100 to nikogo się na forum nie pytałem o zdanie, tak samo jak w ogóle tych projów nie widziałem przed zakupem, i uważam że nie wtopiłem, tylko czasem chodzi mi duży TV po głowie taki 100calowy, ale to że JVC ma lepsze proje od jakiegoś Epsona itp to wiedziałem sam bazując na testach Kopra itp nie chodząc do wróżki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stary200 napisał:

Gościu kolorowy, jestem dłużej na tym forum niż Ty, pewnie jeszcze w porty robiłeś w tym czasie kiedy ja się tutaj udzielałem. To fakt że miałem wiele kont na tym forum i się z tym nie kryję. Znam, miałem, testowałem więcej sprzętu niż ty to sobie możesz wyobrazić. Miałem Atmosa, Miałem Auro3D. Miałem przeróżne amplitunery, kolumny, TV za 20 tys zł, różne odtwarzacze BD itd…. Mógłbym wymieniać w nieskończoność modele… 

I praktycznie zawsze ale to zawsze kupowałem sam bez pomocy forumowych speców „Twojego”pokroju… Czy się chwalę? Nie! Udowadniam takiemu jak Ty cym…

Na tym forum się przyjęło tz w tej zakładce  (bo na Stereo się nie udzielam bo mnie nie interesuje) że jeżeli nie udostępnisz dokumentu zakupu lub zdjęcia przedmiotu to oznacza że tego nie nabyłeś/ nie masz a się wypowiadasz! Więc udowadniam Ci że kupiłem RS1000 byś mi tutaj farmazonów nie wypisywał.
 

A tak nawiasem mówiąc to znam każdy temat w zakładce Kino Domowe… 

Ty człowiek klasy światowej z taką wiedzą polecasz zamienne/regenerowane żarniki!? Coś musiało pójść grubo nie tak. Nie będę Ci "cisnął" jak Ty mi, nie będę Cię też obrażał, polecam emigrancie zapalić zielonego kwiatka i wyluzować lub udać się do odpowiedniego lekarza po tabletki na uspokojenie, po co się tak denerwować, zapamiętaj tylko jedno życie masz, zadbaj o swoje zdrowie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mati2431
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
2 minuty temu, JVC 4K napisał:

Ja też jak kupowałem N7 a potem RS2100 to nikogo się na forum nie pytałem o zdanie, tak samo jak w ogóle tych projów nie widziałem przed zakupem, i uważam że nie wtopiłem, tylko czasem chodzi mi duży TV po głowie taki 100calowy, ale to że JVC ma lepsze proje od jakiegoś Epsona itp to wiedziałem sam bazując na testach Kopra itp nie chodząc do wróżki.

Dokładnie, JVC można w ciemno kupować i nigdy się człowiek nie zawiedzie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stary200 napisał:

Dokładnie, JVC można w ciemno kupować i nigdy się człowiek nie zawiedzie! 

coś w tym jest... ale ceny nowych modeli trochę zabijają...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Stary200 napisał:

Opinia opinii nie równa, kupowałem od różnych ludzi różne rzeczy, nowe czy to używane i nigdy nie czytałem opinii na Allegro… i nigdy na nic innego się nie naciąłem co by nie było opisane w ogłoszeniu

A może Ty za dużo tych zielonych kwiatków palisz bo ostro odbiegasz od tematu, mam wrażenie jakbyś był odklejony. 

10 minut temu, JVC 4K napisał:

Dajcie już spokój z tym Pasi bżuchem niech se żyje w przekonaniu że za 400 plnów ma taki samo jak w oryginale za 2kzł.

Regeneracja żarnika mądralo to jest nic innego jak wymiana/podmiana starej bańki na nową bańkę w starym koszyku/module.

To że tobie ten gość ze sklepu napisał że to regeneracja bo to ładne słowo jest i da się klienta na to nabrać, jvc oraz inne firmy które produkują proje lampowe nie pozwolą na to aby można było gdzieś kupić bańkę/żarnik i aby to było to samo co jest w koszyku zresztą już o tym pisałem.

Mi to mówisz? To nie ja tutaj odklejam tylko gościu który uważa że ma ogromne doświadczenie z projo etc. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, fetek napisał:

coś w tym jest... ale ceny nowych modeli trochę zabijają...

RS2100 teraz w promce śmiało kupuj 40 patoli

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odbłyśnik też się powinno wymieniać nie tylko sam żarnik, tam też się zbiera kurz, i w konsekwencji jak i żarnik i odbłyśnik to i cała bańka,

rzecz w tym że w tym serwisie powiedzieli mu ze bańka stara zostaje i wymieniają sam żarnik bez odbłyśnika a tak na prawdę to kłamstwo bo wkładają nową bankę a gość się nawet nie zorientuje że to inna bańka w tym starym module i Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.