Skocz do zawartości
IGNORED

Wymieniłem lampę w moim JVC X7900.


Jager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mam wyrażenie że rozmawiam ze stadem.....

Jeśli pisze że zostaje wymieniony  żarnik to zostaje wymieniony żarnik, nie koszyk czy banka. Zostaje wymieniony sam zarnik w bajce.. Czytajcie ze zrozumieniem. Reszta jest nietykana. 

Dostajecie na to kwity.

Tak 1 regeneracja prawie 1500h

2 regeneracja 1000h

Ostatnia 300 h ,lampa działa tylko w high, wysłałem reklamacje

To i tak nieźle jak za 1000 plnow mamy prawie 3000h

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stary200 napisał:

Za 37 go kupię, ale nie chcę wolę RS3100

A jeszcze bardziej wolę RS3000

2100 jest dokładnie tym samym co 3100 tylko brak mu filtra a Ja z filtrem i tak nie oglądam bo w lampowych zabierał ok 30% światła(N7) a w laserze to jeszcze więcej i wolałem zaoszczędzić i mieć laser bez filtra.

2 minuty temu, Pasibzuh napisał:

Czasami mam wyrażenie że rozmawiam ze stadem.....

Jeśli pisze że zostaje wymieniony  żarnik to zostaje wymieniony żarnik, nie koszyk czy banka. Zostaje wymieniony sam zarnik w bajce.. Czytajcie ze zrozumieniem. Reszta jest nietykana. 

Dostajecie na to kwity.

Tak 1 regeneracja prawie 1500h

2 regeneracja 1000h

Ostatnia 300 h ,lampa działa tylko w high, wysłałem reklamacje

To i tak nieźle jak za 1000 plnow mamy prawie 3000h

 

U ciebie wszystko jak w bajce, czyli gość z serwisu za 3 stówy wyciąga żarnik z gołej bańki bez odbłyśnika na pewno za takie grosze by takie rzeczy robili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, JVC 4K napisał:

2100 jest dokładnie tym samym co 3100 tylko brak mu filtra a Ja z filtrem i tak nie oglądam bo w lampowych zabierał ok 30% światła(N7) a w laserze to jeszcze więcej i wolałem zaoszczędzić i mieć laser bez filtra.

Szczerze to nie zagłębiałem się w  specyfikację… W takim razie 2100 wystarczy… Do tego Ekran SreenInnowations ramowy i jest petarda obraz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Stary200 napisał:

Szczerze to nie zagłębiałem się w  specyfikację… W takim razie 2100 wystarczy… Do tego Ekran SreenInnowations ramowy i jest petarda obraz

Tak jest mówię prawdę nawet Maciej Koper pisał w teście RS3100 że ten filtr robi więcej szkody niż pożytku i jak ktoś ma ograniczone fundusze to może śmiało brać RS2100 To jest na 16 stronie na konkurencyjnym portalu HD Gmera cenzura bo pewnie bana wychaczę ale znajdę ten test to napisze która strona to sobie poczytaj.

Odwzorowanie obraz z szeroką paletą barw strona sorry 14-ta test obszerny Kopera na portalu konkurencyjnym Gmera nie wrzucam linka bo moderator to wychwyci.

W podsumowaniu Maciej Koper piszę cytuję go :

W ofercie producenta godnym rozważenia jest też model RS2100. Posiada on teoretycznie nieco niższy kontrast i jasność, a także pozbawiony jest filtra szerokogamutowego. Ze wstępnych badań możemy potwierdzić wszystkie te fakty, jednak pierwszy i drugi z nich (kontrast i jasność) różnią się bardzo nieznacznie, podobnie jak zwykły e-shift (RS2100) zamiast e-shiftX (RS3100). Brak filtra szerokogamutowego można zaś uznać za minus tylko wtedy, gdy planujemy jego użycie. Sądzę jednak, że w większości przypadków będziemy chcieli pracować w trybie bez filtra, uzyskując wciąż 91% palety P3, oraz ponad 40% więcej jasności
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Za 37 go kupię, ale nie chcę wolę RS3100
A jeszcze bardziej wolę RS3000
Ja zdecydowanie zamiast 3100 brałbym RS3000 / NX9. Tutaj 100mm obiektyw robi robotę. Ale to moje zdanie. Nie zależy mi na laserze. Bo z tym obiektywem jest dopiero RS4100 / NZ9. A tu cena już masakrycznie zaporowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, JVC 4K said:

Regeneracja żarnika mądralo to jest nic innego jak wymiana/podmiana starej bańki na nową bańkę w starym koszyku/module.

Dokładnie tak jest. Nikt nie "regeneruje" zuzytej bańki, tylko podmieniają na "coś" co pasuje kształtem do koszyka. Ot cała "regeneracja".

2 hours ago, Pasibzuh said:

Kurde , jeśli macie oryginalna bańkę, która i tak jest już bezużyteczna, to chyba można sprawdzić czy regeneracja ma sens,?? To tylko 350pln

Wydać 350zł na coś co padnie po 150h to nie jest oszczędnosć. Własnie na tym żerują takie serwisy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Popieram , chińskie zamienniki to strzał w kolano. Natomiast regeneracja oryginału już nie. Ten kto będzie chciał to sprawdzi, zaoszczędzi parę PLN.  Dla mnie jeśli taka lampa wytrzyma 1500 h to rewelacja, bo mam  rok spokoju i mogę ją ponownie regenerowac. I nie wierzę że oryginał wysmiga 2000 h bez utraty jakości.  Miałem sprawdzałem , a i na zagranicznych forach piszą oryginal 1500h i spadek jasności. 
Każdy podąża własną ścieżką, ja mam wywalone , nie oszczędzam Jvc, katowane po srednio 5h dzienne. Bajki, filmy muzyka w tle, bo nie mam tv , wieczorami caly czas coś leci... Dla mnie wymiana żarnika w oryginale to sposób na posiadanie super kina za psie pieniądze. 
 
Projektor do słuchania muzyki w tle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, RAF77 said:

Projektor do słuchania muzyki w tle?

No a kolumny stereo do oglądania filmow 🙃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, STELVIO napisał:
Godzinę temu, Stary200 napisał:
Za 37 go kupię, ale nie chcę wolę RS3100
A jeszcze bardziej wolę RS3000

Ja zdecydowanie zamiast 3100 brałbym RS3000 / NX9. Tutaj 100mm obiektyw robi robotę. Ale to moje zdanie. Nie zależy mi na laserze. Bo z tym obiektywem jest dopiero RS4100 / NZ9. A tu cena już masakrycznie zaporowa.

Z tym że RS3000/NX9 jest nie do kupienia bo wycofany ze sprzedaży ponad 2 lata temu, no i co teraz zrobisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Widzę że masz problemy z czytaniem. Wkładaj do projektora co chcesz, możesz cegłę wrzucić jeśli będzie świecić tylko proszę nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie namawiaj do usługi która może uszkodzić projektor.
Świeczka się lepiej nada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, brewka87 napisał:

Dokładnie tak jest. Nikt nie "regeneruje" zuzytej bańki, tylko podmieniają na "coś" co pasuje kształtem do koszyka. Ot cała "regeneracja".

Wydać 350zł na coś co padnie po 150h to nie jest oszczędnosć. Własnie na tym żerują takie serwisy.

No chyba że zrobi te 150 godzin w 5 miesięcy co daje mu zawrotną ilość 30 godzin miesięcznego limitu oglądania, żona, dzieci nie oglądamy bo trzymamy się limitów, aby nie było za drogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JVC 4K napisał:

Z tym że RS3000/NX9 jest nie do kupienia bo wycofany ze sprzedaży ponad 2 lata temu, no i co teraz zrobisz.

No ja właśnie szukam cały czas używki… mógłby nawet mieć 5 tys h nakulane wtedy bym wymienił sobie żarówkę, dał od razu do gruntownego czyszczenia przez serwis i później skalibrował… 
 

On kosztował nowy za 80 tys zł i gdyby ktoś miał dziś taki z 5 czy 6 tys godzin lampą za 60 tys zł to bym się nie zastanawiał tylko kupował… to Jest High End nad High Endem z certyfikatem THX

36 minut temu, STELVIO napisał:

RS4100 / NZ9. A tu cena już masakrycznie zaporowa

No nie dam 120 tys za proja wolę dołożyć i jakąś M-kę kupić od BMW 😎

7 minut temu, JVC 4K napisał:

No chyba że zrobi te 150 godzin w 5 miesięcy co daje mu zawrotną ilość 30 godzin miesięcznego limitu oglądania, żona, dzieci nie oglądamy bo trzymamy się limitów, aby nie było za drogo.

Raczej oglądanie megahitów a takich coraz mniej…😞 Jestem Ciekaw Czy Diune 2 wyjdzie na BD bo wczoraj byłem w kinie i efekty jak i sama treść, WOW!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pasibzuh napisał:

Ehh ...pesymiści sami i niewierni tomasze 

Nie ale to pl forum, co się dziwić

Na zachodnim to by jeszcze podziekowali

Ciesz się że jesteś na polskim forum bo na zagranicznym by Cie wyśmiali i zablokowali permanentnie. Dalej się ośmieszasz, mocny zawodnik jesteś 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest... ale ceny nowych modeli trochę zabijają...
Ty zawsze możesz ze Stanów ściągnąć, taniej
Ehh ...pesymiści sami i niewierni tomasze 
Nie ale to pl forum, co się dziwić
Na zachodnim to by jeszcze podziekowali
Poszerz swoje zasięgi, złóż ofertę regeneracji za oceanem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Stary200 napisał:

No ja właśnie szukam cały czas używki… mógłby nawet mieć 5 tys h nakulane wtedy bym wymienił sobie żarówkę, dał od razu do gruntownego czyszczenia przez serwis i później skalibrował… 
 

On kosztował nowy za 80 tys zł i gdyby ktoś miał dziś taki z 5 czy 6 tys godzin lampą za 60 tys zł to bym się nie zastanawiał tylko kupował… to Jest High End nad High Endem z certyfikatem THX

No nie dam 120 tys za proja wolę dołożyć i jakąś M-kę kupić od BMW 😎

Raczej oglądanie megahitów a takich coraz mniej…😞 Jestem Ciekaw Czy Diune 2 wyjdzie na BD bo wczoraj byłem w kinie i efekty jak i sama treść, WOW!

Zwróć uwagę, że RS3000 może mieć inny współczynnik rzutu.

Czyli, że z tej samej odległości co Twój poprzedni projektor, może nie oświetlić Twojego ekranu całego.

Nie pamiętam w jakiej odległości masz ekran, projektor. A wydaje mi się, że ktoś kiedyś tu na forum pisał, że ma nie za dużą odległość ? Ale to tak z pamięci piszę. Bo nie pamiętam, czy to przypadkiem nie o Twój pokój chodziło ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jager napisał:

Zwróć uwagę, że RS3000 może mieć inny współczynnik rzutu.

Czyli, że z tej samej odległości co Twój poprzedni projektor, może nie oświetlić Twojego ekranu całego.

Nie pamiętam w jakiej odległości masz ekran, projektor. A wydaje mi się, że ktoś kiedyś tu na forum pisał, że ma nie za dużą odległość ? Ale to tak z pamięci piszę. Bo nie pamiętam, czy to przypadkiem nie o Twój pokój chodziło ?

Spoko😉 pokój ma 5 metrów i z RS1000 uzyskiwałem 130 cali 16:9

a według kalkulatora było by 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

na maksymalnym zoomie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stary200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS3000 nowy był do kupienia, za trochę ponad 70tyś. NX9 mniej niż 70. I, że nie produkują to nie znaczy, że nie dostaniesz nówki ze sklepu. Rok produkcji tylko inny. I tyle. Używek brak. Ot taka ciekawostka. Musi być drań dobry.
Ale oczywiście wszystko się kiedyś kończy. Trzeba z tym żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 koła za projektor to juz naprawdę kawał grosza 🙃 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
70 koła za projektor to juz naprawdę kawał grosza  
To prawda. Nie wszystko jest dla każdego. I z tym też trza żyć. Trzeba być pozytywnie nastawionym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, RAF77 napisał:

Ty zawsze możesz ze Stanów ściągnąć, taniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ja jak ściągam to z Tajlandii, jeszcze taniej 😝

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się skusi???

RS3000 za 7200€ ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 265286A2-D88F-4067-8AD5-E8A72A584D34.thumb.png.fb6c0123baea1c874697332d96e3526f.png

rok produkcji to marzec 2019, pierwsza lampa i ma tylko 247 godzin🤔 trochę mało.. i ta cena zastanawiająca… n7 jest od 5 tys€ do 6 tys€ są trzy sztuki… 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą cenę to nową lampę można sobie od razu sprawić. Bo pewnie reset był. Ważne, że w samym proju wszystko spoko było.
Oczywiście odnośnie RS3000 pisze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja jak ściągam to z Tajlandii, jeszcze taniej
Eee ostatnio w kontenerze ze Stanów płynęło, jak pamiętam a potem w szafie leżało parę lat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RAF77 napisał:

Eee ostatnio w kontenerze ze Stanów płynęło, jak pamiętam a potem w szafie leżało parę lat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To źle pamiętasz, Polska dystrybucja kupiony w kraju z polską fakturą imienną. Karton fabrycznie zaplombowany przez jvc kenwood, różnica taka ze jak wyście za niego dawali po 18k to ja dałem 11k, powiedźmy że miałem szczęście.

I nie leżał w szafie a wisiał 😝

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie porywał na te używane kilkuletnie w bardzo dobrym stanie okazy typu NX9/RS3000 w "okazjonalnej cenie".

To jednak jest sporo pieniędzy 7 czy 8 tys euro i owszem dużo mniej od topowego aktualnego modelu, ale jednak zwróćcie uwagę na jeden mały szkopuł który chcę nam wykręcić Unia mianowicie całkowity zakaz produkcji i sprzedaży lamp wysokociśnieniowych rtęciowych :

Artykuł :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zdaje sobie z tego sprawę że obraz NX9 będzie miał lepszy od NZ7 i akceptuje to po prostu ale mieć święty spokój i laserową diodę która wytrzyma bardzo długo to jednak jest coś,

laserowy projektor w stosunku do lampowego ma jeszcze jedną ogromną zaletę a mianowicie płynne modulowanie światła lasera świetna rzecz, lampa nigdy nie osiągnie takich sprawności w przejściach tonalnych, jak na obrazie nie ma nic to mamy OLED bo dioda nie świeci jeżeli nie dostaje sygnału że ma świecić, a lampowy jak nie ma obrazu to i tak świeci bo nie da się żarówki wyłączyć na kilka sekund itp.

Dlatego dla tych zalet ja wybrałem taki projektor( nie twierdzę że lampowe są złe, ale lepsze jest wrogiem dobrego)

Jak bym rozważał NX9 to przeanalizował bym wszystko absolutnie wszystko (pożyczka kasy od rodziny, sprzedaż jakiejś nieruchomości co to może być na zbyciu, nerka, wyjechać na 2 miesiące na platformę i pompować ropę, założyć jakiś szemrany interes na allegro na szybki hajs).

Zrobił bym wszystko aby mieć budżet na NZ9/RS4100 czyli te 23-25 tys euro. Ale że nie mam takiej potrzeby pokój mały, NZ7 i tak pracuje na maks zoomie bo od obiektywu do ekranu mam tylko 3m i robię 105 cali w 16:9.

Na tak mały ekran( w sensie RS4100 może zrobić i 150-200 czy nawet 250 cali) na 105 cali to jest gruby przerost formy.

A RS3000/NX9 bym nie kupił bo tam jest olbrzymia wada w postaci lampy wyładowczej rtęciowej.

 

Godzinę temu, fetek napisał:

To źle pamiętasz, Polska dystrybucja kupiony w kraju z polską fakturą imienną. Karton fabrycznie zaplombowany przez jvc kenwood, różnica taka ze jak wyście za niego dawali po 18k to ja dałem 11k, powiedźmy że miałem szczęście.

I nie leżał w szafie a wisiał 😝

Czyli kupiłeś w Elco-Exim od Darka X7900 , tak samo jak ja tą N7-kę dziwne że wystawili ci fakturę, ja dostałem jedynie paragon fiskalny nie wiem może ich pogonię za to heh, ale projektor jest już gdzie indziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, JVC 4K napisał:

Czyli kupiłeś w Elco-Exim od Darka X7900 , tak samo jak ja tą N7-kę dziwne że wystawili ci fakturę, ja dostałem jedynie paragon fiskalny nie wiem może ich pogonię za to heh, ale projektor jest już gdzie indziej.

Nie. Faktury łatwiej przechowywać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JVC 4K a co to za problem kupić sobie dwie lamy na zapas? Przy tej cenie projektora to jak za pół darmo mieć najwyższy 4-letni model…

Powiedzmy że 1tys h robię w rok to na jednej lampie 3-4 lata, więc na dwie mam 6 lat i w tym czasie będą to już nowsze projektory od obecnych, jeszcze bardziej dopracowane więc nie warto teraz kupować lasera… 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.