Skocz do zawartości
IGNORED

Jazz na początek?


Greg

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ci którzy nie byli na koncercie chcieliby następnego dnia obejrzeć fajne zdjęcia z koncertu, więc liczą na fotografów. A swoją drogą ci także mogą mieć rozterki i dylematy nie tylko z powodu, że chcieliby sobie także posłuchać a trzeba zrobić zdjęcia. Kiedyś miałem zrobić kilka zdjęć Abbey Lincoln, spiewa swoim przejmującym głosem jedną z ballad, akompaniament stonowany, ja w ręku trzymam nie cichutką Leicę M6 ale okropnie głośną Minoltę 7 (bo taka w redakcji), ludzie w pierwszym rzędzie zahipnotyzowani, ujęcie Abby w wizjerze po prostu cacy, a tu trzeba strzelać z armaty.... Nieprzyjeme to bracie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romekp--Menuhin&Grappelli Play "Jealousy" And Other Great Standards +dwie pozostałe z tej serii.

Legrand/Grappelli

Grappelli/Rosenberg Trio Caravan ,a w zasadzie ciężko coś polecać ponieważ w płytotece Grappellego nie znajdziesz płyt nieudanych.Wyjątkowa witalność i chęć grania sprawiały,że wszystko czego się dotykał przemieniało się w arcydziełka.Tworzył z większością swingowego panteonu( oczywiście z innymi również),ale chyba najbardziej fascynująca była jego radość z grania.W przeciwienstwie do wielu współczesnych muzyków jak się słucha jego nagrań czuć ,że granie przynosi mu radość,nie cierpienie i liczenie kasy.Gorąco polecam każdemu!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle trafiam na takich nie przejmujących się niczym i wpadających tylko popstrykać. Może mój pech. Ale OK, chyba potrafię zrozumieć ten zawód i tę pasję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.