Jump to content
IGNORED

wzmacniacz 2x80w 4-16ohm czy można...

vince87

Recommended Posts

oki dzienks a czy mozna jakoś podłaczyc suba(aktywnego oczywiście) podoba mi sie ta pozycja

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) co tym sadzicie?

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Osobiście nie polecam band-pass'a w wykonaniu tonsila, bo sam kiedyś miałem i nie wspominam go dobrze.

Dźwięk był buczący, ciągnął się jak guma , zero ekspresji i tzw. wykopu. Może ten jest inny, ale obudowa typu band-pass z zasady nie jest szybka. A może to? (www.rtvagd.sklep.pl)

Hidden Content

Hidden Content

no ten wyglada całkiem interesujaco, i te 98dB (jestem pocztkujacy, takze sam nie wiem co to znaczy, tyle wiem ze im wiecej tym lepiej) ale dalej nie dostałem odpowiedzi czy do wzmacniacza z wyjsciem na 2 głośniki mozna taki subwoofer podłaczyc?

nie nie mam takiego wyjscia, ale przy wyjsciach na odtwarzacz kasetowy mam takie dodatkowe i nazywają się REC OUT, a nie da się poprostu podpiać go pod zwykłe wyjście głośnikowe, kiedys pisałem do gościa ktory miał do sprzedania na allegro sub Tonsil Fenix i powiedział ze nie bedzie problemu(może bajał żeby opchnąć) ??

nie nie mam takiego wyjscia, ale przy wyjsciach na odtwarzacz kasetowy mam takie dodatkowe i nazywają się REC OUT

sam sobie odpowiedziales ---> do odtwarzacza kasetowego

REC IN - podpinasz deck'a i puszczasz z kaset

REC OUT - podpinasz deck'a i nagrywasz na kasetki np. z radia, gramofonu, cd'ka...

Teroretycznie mógłbyś podłączyć sub pod REC out, ale takie rozwiazanie wymusza od Ciebie suchania muzyki ze stałą głośnością, ponieważ regulacja głośności wzmacniacza nie maiała by żadnego wpływu na poziom z subwofera. Ściszył byś całkiem wzmacniacz a sub dalej by działał i odwrotnie chciałbyś głośniej, a sub grałby cały czas tak samo.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.