Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do muzyki klubowej - jakie ??


Gość ponio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ponio

(Konto usunięte)

Pomozcie przy wyborze kolumn do muzyki klubowej, mam niewielki pokoj 3x3,7 m

ale slucham dosc glosno (jak w klubie) lubie czuc muzyke,. Nie mam pojecia co kupic. Sluchalem juz paru zestawow Jakies Dali 5050 i wharfdale - slabe. Na razie podobaja mi sie uzywane JBL TLX 710. Wiecie cos o nich. ?? Znacie jakies przyzwoie glosniki do 1200? max. Pradwopodobnie bedzie to chodzilo na Harmanie HK 6500, planuje zakup takiego tez bo to chyba niezly wybor za 500 zlotych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Coz, moze do sluchania zwyklej muzyki JBL moglby miec za duzo basu jak na tak maly pokoj, ale w tym przypadkou moze byc w sam raz. To dobra firma z korzeniami estradowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie posłuchaj Paradigmów - moim zdaniem w takim gatunku sprawdzą sie na sto procent: dynamika, wysoka efektywność, zamaszysty bas i ogólnie "wielki" dźwięk. A i ceny przystępne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, PARADIGM monitor 3. W takim pokoju nie tylko usłyszysz ale poczujesz muzykę. Dla wielu basu byłoby za wiele, ale z tego co piszesz o to Ci chodzi. Koniecznie posłuchaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Monitorach 3 Paradigma basu bedzie miał faktycznie dosyć sporo, ale co z jego jakością? Brak konkretnego konturu niskiego rejestru i jego rozpływanie się może jednak być zaletą przy muzyce klubowej - być może pozwoli powolutku odpływać podczas słuchania... ;) Mnie osobiście w omawianych Paradigmach bardzo raziły jeszcze tony wysokie, ale to już rzecz gustu. W każdym razie, wypróbować warto... ;))

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.